Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: narancsvirág, pink bors, tömjén, rózsa, cédrus, vanília

Ár: 12000 ft , Eladó: noemi1990
Állapot: 50ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy posta /foxpost

kova

2013. április 10.

Szerintem nem tolakodó, hanem ez is kifinomult, csak máshogy. Teljesen más bőrön mutatkozik meg szépen, mint az EDT. Szerintem ugyanazon a személyen a kettő nem is kompatibilis, de ez jó, mert mindenki választhat magának egy Madly-t:) Rajtam az EDT sokkal finomabb, ez túl férfias lesz, de el tudom képzelni, milyen lehet, akinek kompatibilis a bőrével. Szeretném, ha velem is az lenne, mert nagyon különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

ursus

2013. március 22.

Amanadának igaza van; két külön világ. Míg az Eau de Toilette egy sokkal kifinomultabb számomra sokkal érdekesebb illat, addig az Eau de parfum nekem teljesen idegen és tolakodó. Kíváncsi vagyok, hogy Ti hogy látájátok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

Bihter85

2013. március 19.

A legutóbbi parfümöm. Az Edt. Beleszerettem első "szaglásra"!
Egy gáz van : nem elég tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

A legutóbbi parfümöm. Az Edt. Beleszerettem első "szaglásra"!
Egy gáz van : nem elég tartós :(

szamoca

2013. március 12.

Nekem nagyon tetszik. rajtam egyértelműen cédrusos indítású és púderes, virágos leszáradású.
Nem érzem annyira titokzatosnak és sokatmondónak,mint Odil (nyilván bőrfüggő az ezirányú megmutatkozása) de nagyon kellemes, tartós, nőies és egyedi. A férjem nem egy illatszakértő, de ma reggel zuhi után, miután a parfümös testápolóval picit bekentem a dekoltázsomat és a nyakamat, szóval ma feltűnően sokáig puszilgatott, bújt, és SZIMATOLT a reggeli búcsúzáskor :)
Ja: nekem EDT van. EDP-t is próbáltam, az talán még finomabb lett rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 12.

Ja: nekem EDT van. EDP-t is próbáltam, az talán még finomabb lett rajtam.

Amanda

2013. március 10.

Nagy rajongója vagyok a Kenzo parfümöknek, és általában kompatibilisek is vagyunk egymással ( pl Amour és flankerei, Jungel le tigre, Le monde est Beau stb), de ő nagy talány a számomra. Semmi izaglmasat és különlegeset nem vélek felfedezni benne, rajtam púderes, tömjénes, meglehetősen száraz, fojtogató illattá alakul, ami idővel fejfájást okoz a környezetemben lévők szerint, pedig alapvetően nem teszek egy -két fújásnál többet magamra semmilyen illatból, tehát nem a töménység hanem maga az illat a bűnös.
Ezért kár volt kémcsövet ragadni Kenzo illatcsapatának.Remélem másnak több szerencséje lesz ezzel az parfümmel. Kettes, a márkához való lojalitásom miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 10.

sildicow

2013. március 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez egy szuper illat. Nem érződik tömjénesnek, inkább fűszeresnek mondanám. Bár nem vagyok egy erős és nőies nő, mégis, ha ez van rajtam, "átváltozom". Sokkal magabiztosabbnak és nőiesebbnek érzem magam, és van benne valami misztikus. A magam részéről nehéznek sem érzem, bár tény, hogy esetemben inkább őszre-télre való. Talán lehetne tartósabb, de ezért nem vonok le csillagot, annyira imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Odil

2013. január 21.

Ekkora meglepetést márka és üveg még nem okozott.
Fa, tömjénfüst, bőr és púder - száraz, telt és erotikus anélkül, hogy valóban édes lenne. Maszkulin, egy erős és nőies nőn dögvész.
Teljesen niche(!) illatnak érzem, pont annyira karcosan kifinomult és vad, megkockáztatom, az Opium mellett ez a leginkább luxusérzetű és sötét illatom, szinte látom magam előtt Baudelaire életét, a lenyűgöző és mocskos helyeket, ahol megfordult, az alkotásokat, melyeket befogadott, és az összes fennakadt tekintetekkel teli, nihilista orgiát, amin részt vett.
Őrülten Kenzo, cöhh, dehogy. Asszociációt bomlasztó, mezei őrület, amiben akarat, gondolat és érzelem szétesik.

Ud. 'Signature scenté' avanzsált. Megunhatatlanul bonyolult és kifürkészhetetlen, mindig idegen, elrugaszkodott s egyben olyan, mint amiről tudunk, hogy valahol mélyen bennünk van, ám nem tudjuk addig cincálni, atomjaira bontani a személyiségünket, hogy megtaláljuk a centrumunkban a kis alient.
Előkutatja és kihangsúlyozza az árnyékszemélyiségemet, amit igazán még én sem ismerek.

Ud.2. Már félve használom, olyan érzés viselni, mintha magamra írtam volna a legmegalázóbb titkaimat. Ahogy az YSL Opium egy belülről puhasággal és meghittséggel bélelt páncél, úgy a Madly mintha levetkőztetne, nem egyszer zavarba jöttem, amikor megéreztem magamon valamilyen nyilvános eseményen.
Zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Ekkora meglepetést márka és üveg még nem okozott.

Zseniális.

liele

2012. október 14.

Érdekes illat, ezzel nem álltak be az édes illatok gyártásának sorába. Nem lesz mindenki kedvence és nem is fognak sorban állni érte. Ezt viselni kell, és Odil-hoz hasonlóan szerintem is Nőt kíván. Rajtam a tömjén dominál, de nem zavaróan. Nem harsogó,nem szúr inkább kissé csendes fűszerességet hoz. Talán mindennapokra való, de aki bevállalja az nem hiszem, hogy mindennapi. Birizgálja a fantáziámat, azt hiszem meg nem venném, de ha megajándékoznának vele boldog lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Yndre

2012. október 8.

Először nagyon megtetszett, kissé bódító, édes, füstös illat. Enyhén a Jungle L'Éléphant illatát vélem felfedezni, de annál sokkal finomabb, abszolút a mindennapokban viselhető parfüm. A fejillat nagyon megfogott, de a leszáradást követően már nem olyan fűszeres, inkább fanyarnak érzem egyáltalán nem vaníliásnak. Viszonylag tartós (tartósabb mint az általában vett Kenzo illatok). Sajnos a kezdeni vadságot hiányolom az alapillatból és az átlagos (közepes) tartósság miatt 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.