Kérastase

Ár:   8050 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tditti1991, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajszálak egészséges állapotát és emellett elősegíti a haj egészséges növekedését.

Divalesquefitgirl

2019. augusztus 16.

Imádom, imádom, imádom, csodát tesz a hajammal! 😍
Nagy szerelmese vagyok a Kérastase-nak, és Ő, ez a CSODA még jobban megszerettette velem a márkát. ❤️
Csodás, hidratált, pihe-puha hajat varázsol. Hála az Extentioniste termékeknek, a hófehér hajam tövétől a végéig jó állapotban van. 😍
Tuti újra veszem! 🦄❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Imádom, imádom, imádom, csodát tesz a hajammal! 😍
Tuti újra veszem! 🦄❤️

natasa76

2019. július 23.

A hajvégekre használva, kimondottan jót tett a festett , kiszáradásra hajlamos hajvégeimnek, de szerintem csak ugyanannyit tud, mint egy olcsóbb termék, nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 23.

dorogiagi

2019. április 18.

Szettben vettem meg. Kiváló termék, valóban gyorsabban nő a hajam tőle és sokkal egészségesebb, fényesebb. Drága, viszont ez tényleg hatásos. Update: A fejbőrőm hosszú távon nem igazán bírta, ezért 1 *-ot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

MariaJulianna

2019. március 22.

Szörnyű!
Először kezdődött azzal , hogy a fejtörőmhöz érve, másnap iszonyú korpás lettem tőle.
Így hát megpróbáltam kizárólag előírás szerint CSAK szigorúan a hajvégemre, de olyan sprőd és szálkás, fénytelen, és töredezett lett tőle a hajam, hogy ilyen még talán sose volt. Nagy csalódás, ennyi pénzért. Az olcsóbb balzsamom ezerte többet érnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Szörnyű!

Zsolt8912

2018. szeptember 14.

Életem első kerastase termékei a resistance család. Csomagban vettem, melyben nem csak a kondicionáló, hanem sampon, balzsam, hajmaszk és szérum is volt. Kicsit félve próbáltam ki, hisz több mint 40 ezret adtam ki ezekért és nem túl jó vélemények vártak itt sem előtte. De valamiért nekem hatalmas pozitívum ez a termékcsalád! Jó, eleve is bíztam benne, hogy nálam beválik. Illatra szerelem volt első szagolásra minden terméknél. Állagra is nagyon finom, selymes textúrákkal érintkezem minden hajmosásnál. A sampon könnyen habzik és kevés is elég belőle, kb. 3. hónapja használom és félig van. Balzsamot is nagyon szeretem, mivel neki kicsivel erősebb az illata. Hajmaszkot minden 2. mosás után használok, de kb. 1 órát hajamon van s utána ujjá éled a hajszerkezet. Az olaj már érdekesebb, kettő komponensű és picit nehezen jön ki a tubusból, de az is remek! A szérumja volt elsőre furcsa, hogy ennyi mindent kenek/rakok a hajamra és mégis érzem a szabadság érzetét, elsőre furcsa volt. Nekem nagyon bevált a termék, hajam minden mosás után csodás, illatos, nem száll, puha mint egy baba bőre és mindenki csodálja, mondják is, mintha fodrásztól jöttem volna. Ja és igen, mivel ez segít növeszteni a hajat, tényleg remek, mert ebben az időben majdnem 6 cm-t nőtt, ami elég durva!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.