Best of Beauty 2019

Kevin Murphy

Ár:   8599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: hedi3, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Súlytalan, hajban maradó olaj immortelle tartalommal, ami ellensúlyozza az oxidációt és az öregedési folyamatot.

A hajvasalók, hajszárítók, és a hajfestékek öregedési folyamatot indítanak el, mely károsítja a haj sejtstruktúráját, és a rozsdásodáshoz hasonlóan tönkreteszik a hajat. Az immortelle, bogáncs és szőlőmag olaj kivonatok ellensúlyozzák és megállítják a tartós károsodást azáltal, hogy a hajat tápanyagokkal és antioxidánsokkal táplálják. Az eredmény megfelelően táplált, egyenletesen kondicionált, súlytalan haj, ami újra fiatalnak érzi magát.

tinyblackpaw

2019. július 11.

Az eddig próbált hajvégápolóknál kissé sűrűbb és kevésbé erőteljes az illata, viszont nagyon szépen táplálja és védi a hajvégeket. Nagyobb mennyiség felvitele esetén sem kelt zsíros, összetapadt hatást, kellemes, diszkrét illata van ami kb. fél óra elteltével el is tűnik a hajból. Segít egészségesebbnek láttatni a hajvégeket, így kevésbé száraz és sprőd az összhatás. Kiszerelését tekintve elég nagy, viszonylag sokáig elég így az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

timimimi

2019. április 9.

Sziasztok! Én még csak egy hete használom, de tényleg nagyon jó termék. Nem nehezíti el a hajat, nagyon finom az illata. Majd visszatérek update-elni ha már hosszabb ideje használom. De eddig nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Gabika21

2019. március 22.

A legjobb olaj amit próbáltam. Küzdök a száraz hajammal, sokat szárítom is, nekem tökéletesen lezárja a hajvégeket úgy hogy nem zsírosítjabel. Nagyon kevésbkell belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

b0rzi

2018. november 9.

Ez a legjobb dolog a világon <3 februárban vettem a fodrászatomban, és még mindig van benne. Szerintem februárig elég lesz. Februártól júniusig (akkor voltam újra), csak ezt használtam - se balzsam, se pakolás-, és látványosan javult a hajam minősége, alig töredezett 1-2 szál, jobban nőtt, puhább és fényesebb volt. Nincs olyan ennél az olajnál, hogy túl sokat teszel a hajadra és tocsog, 3-4 pumpálás is könnyen felszívódik, de 1-2 is elég. Most mondjuk van drogériás hajszínező a hajamon, az szárítja is mint a fene, de még így sem vészes a helyzet. Ha elfogy, tuti újraveszem *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Petravagyok

2018. szeptember 8.

Ez a Kevin Murphy méltán hypeolt ficko. Közelgő szülinapom apropóján kitaláltam, hogy mennyire megerdemlek valami draga szepsegapolo termeket :D Sokat nezelodtem izgatottan a KMen, mignem erre esett a valasztasom. Bementem hat egy budapesti fodraszatba es megvettem. (Kozel 10ezerert) Kicsit a szivem melyen nem hittem benne, mert annyi "csodaszerkent" titulalt hajapolot probaltam mar.
Hat tevedtem, de meg mekkorat! Miota hasznalom mindennap bokot kapok a hajamat illetoen: szebb a szine, a texturaja, fenyes, rugalmas, selymes, illatos, nem torik, nem szarad es mintha meg nott is volna -de ezt lehet, hogy csak kepzelem már.
Ahogy hasgnalom: hosszu, nagyon dus, nagyon vastag szálú hajam van, nem vasalom meg semmi, csak korkefevel beszaritom hajmosas utan. Ha mar megszaritottam, 3 nyomast oszlatok szet a tenyeremben es igyekszem mindenhova belesimogatni a hajamba. Heti ketszer ismetlem meg, es nagyon elegedett vagyok. Draga, igen, de ujra fogom venni, mert EZ megeri, a tobbi pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Scara

2018. szeptember 5.

Ez a legjobb hajolaj a világon! Miután szétégették a hajam, elmentem a kedvenc fodrászkellékes üzletembe és ezt a hajolajat és a Leave In.Repair hajpakolást ajánlották (erről a termék oldalán zengek ódákat). Az illata visszafogott, virágos, de alig érezhető. A két terméket együtt használva a hajam dús, fényes és selymes, töredezésnek, égésnek nyoma sincs. :) :)
A hajam egészséges kinézetű és elég majd csak fokozatosan levágatni a roncsolódott részt, mert szárítás után ebből semmi nem látszik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

SzandraDr

2018. augusztus 22.

A legjobb hajformázó termék, amit próbáltam. Minden hajmosás után használom, egyenesítés és göndörítés előtt vagy akkor, ha kicsit szárazabbnak érzem a hajam. Nagyon sokáig elég, pedig hosszú a hajam és rendszeresen használom, így azt mondom, hogy ár-értékben is teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Amadeus

2018. július 1.

Rengeteg, nagyon (nagyon!) vastagszálú, kicsit hullámos hajam van, amin szárítás után csak hajegyesítővel vagy sütővassal lehet szép eredményt elérni, máskülönben szénakazal lesz:) az olajakról már lemondtam, mert nem használtak semmit, ezt is csak véletlenül vettem meg, mert azt hittem, hogy spray:) más olajat továbbra sem vagyok hajlandó megvenni, de ezt biztosan újraveszem, ha elfogy, mert egyezerűen szuper! Sokkal puhább lesz tőle a hajam, és nagyon gyorsan beszívódik. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

cstimi93

2018. április 28.

Nehezen hiszem el, de 2 éve megvan már es meg mindig van belole, pedig sok hajam van és hosszú is. Meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

KovacsEszti

2018. április 7.

: ( not really.

Nem volt meg az itt leirtak hatasa. Jo az illata, de peldaul a kezemrol nehezen jott le es amikor nagyon drot volt a hajam, akkor egy fokkal jobban rendbetette.

De: zsirositott a hajamon, pedig csak hajhossz kozepig kentem.

Vegul eladtam, remelem, hogy masnak tobb oromet fog okozni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

: ( not really.

De: zsirositott a hajamon, pedig csak hajhossz kozepig kentem.

Vegul eladtam, remelem, hogy masnak tobb oromet fog okozni :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Betaine, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Peptidek: Hexapeptide-11

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

A szalmagyopár kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, vagyis kellemes, komfortos érzést biztosít a bőrnek. Paula Begon szerint viszont irritáló hatása lehet, elsősorban a parlagfűre allergiásoknál okozhat problémát.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!