Kevin Murphy

Ár:   8599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: hedi3, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megújult összetétel!

Súlytalan, hajban maradó olaj immortelle tartalommal, ami ellensúlyozza az oxidációt és az öregedési folyamatot. A hajvasalók, hajszárítók, és a hajfestékek öregedési folyamatot indítanak el, mely károsítja a haj sejtstruktúráját, és a rozsdásodáshoz hasonlóan tönkreteszik a hajat. Az immortelle, bogáncs és szőlőmag olaj kivonatok ellensúlyozzák és megállítják a tartós károsodást azáltal, hogy a hajat tápanyagokkal és antioxidánsokkal táplálják. Az eredmény megfelelően táplált, egyenletesen kondicionált, súlytalan haj, ami újra fiatalnak érzi magát.

Gabika21

2019. március 22.

A legjobb olaj amit próbáltam. Küzdök a száraz hajammal, sokat szárítom is, nekem tökéletesen lezárja a hajvégeket úgy hogy nem zsírosítjabel. Nagyon kevésbkell belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Petravagyok

2018. szeptember 8.

Ez a Kevin Murphy méltán hypeolt ficko. Közelgő szülinapom apropóján kitaláltam, hogy mennyire megerdemlek valami draga szepsegapolo termeket :D Sokat nezelodtem izgatottan a KMen, mignem erre esett a valasztasom. Bementem hat egy budapesti fodraszatba es megvettem. (Kozel 10ezerert) Kicsit a szivem melyen nem hittem benne, mert annyi "csodaszerkent" titulalt hajapolot probaltam mar.
Hat tevedtem, de meg mekkorat! Miota hasznalom mindennap bokot kapok a hajamat illetoen: szebb a szine, a texturaja, fenyes, rugalmas, selymes, illatos, nem torik, nem szarad es mintha meg nott is volna -de ezt lehet, hogy csak kepzelem már.
Ahogy hasgnalom: hosszu, nagyon dus, nagyon vastag szálú hajam van, nem vasalom meg semmi, csak korkefevel beszaritom hajmosas utan. Ha mar megszaritottam, 3 nyomast oszlatok szet a tenyeremben es igyekszem mindenhova belesimogatni a hajamba. Heti ketszer ismetlem meg, es nagyon elegedett vagyok. Draga, igen, de ujra fogom venni, mert EZ megeri, a tobbi pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Scara

2018. szeptember 5.

Ez a legjobb hajolaj a világon! Miután szétégették a hajam, elmentem a kedvenc fodrászkellékes üzletembe és ezt a hajolajat és a Leave In.Repair hajpakolást ajánlották (erről a termék oldalán zengek ódákat). Az illata visszafogott, virágos, de alig érezhető. A két terméket együtt használva a hajam dús, fényes és selymes, töredezésnek, égésnek nyoma sincs. :) :)
A hajam egészséges kinézetű és elég majd csak fokozatosan levágatni a roncsolódott részt, mert szárítás után ebből semmi nem látszik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

SzandraDr

2018. augusztus 22.

A legjobb hajformázó termék, amit próbáltam. Minden hajmosás után használom, egyenesítés és göndörítés előtt vagy akkor, ha kicsit szárazabbnak érzem a hajam. Nagyon sokáig elég, pedig hosszú a hajam és rendszeresen használom, így azt mondom, hogy ár-értékben is teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Amadeus

2018. július 1.

Rengeteg, nagyon (nagyon!) vastagszálú, kicsit hullámos hajam van, amin szárítás után csak hajegyesítővel vagy sütővassal lehet szép eredményt elérni, máskülönben szénakazal lesz:) az olajakról már lemondtam, mert nem használtak semmit, ezt is csak véletlenül vettem meg, mert azt hittem, hogy spray:) más olajat továbbra sem vagyok hajlandó megvenni, de ezt biztosan újraveszem, ha elfogy, mert egyezerűen szuper! Sokkal puhább lesz tőle a hajam, és nagyon gyorsan beszívódik. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

cstimi93

2018. április 28.

Nehezen hiszem el, de 2 éve megvan már es meg mindig van belole, pedig sok hajam van és hosszú is. Meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

KovacsEszti

2018. április 7.

: ( not really.

Nem volt meg az itt leirtak hatasa. Jo az illata, de peldaul a kezemrol nehezen jott le es amikor nagyon drot volt a hajam, akkor egy fokkal jobban rendbetette.

De: zsirositott a hajamon, pedig csak hajhossz kozepig kentem.

Vegul eladtam, remelem, hogy masnak tobb oromet fog okozni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

: ( not really.

De: zsirositott a hajamon, pedig csak hajhossz kozepig kentem.

Vegul eladtam, remelem, hogy masnak tobb oromet fog okozni :)

Andesz

2017. november 5.

Tud valamit ez a Kevin. :D Imádom ezt az olajat.A hatását,az illatát,nagyon szép tőle a hajam.Örülök,hogy rátaláltam.Drága,de sokáig tart.Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

MissKenedy

2017. augusztus 22.

2017. aug.:
Most fogyott el az előző adag. Nem kérdés, hogy újra veszem, mert semmit nem csökkent a hatása, gyönyörű tőle a hajam és heti 2 hajmosással, úgy, hogy elég sok kell a hajamra, majdnem egy évig tarott. Talán az egyetlen termék az életemben amit tényleg minden hajmosás után rendszeresen használok nedves és utána a már kész hajamra is. Komolyan, nagyon megéri az árát.

2016 okt:
Egy csoda ez az olaj! Nagyon sokat hezitáltam, hogy beruházzak e rá. A fordrászom mindig ezt használja a hajamra, imádom is olyankor, de hát na...azért csak 10 ezer forint...Végülis úgy voltam vele, hogy a hatását ismerem, abban nem csalódhatok, és hát csak egy olaj, ami sokáig elég, így megvettem.
Imádom. Törölköző száraz hajra eloszlatok két pumpálásnyit, és már sima hajszárítózás után ég és föld a különbség. De ha még rá is vasalok, akkor mint a selyem. Utána a már kész hajamra még 1 pumpálásnyit szétoszlatok és egy csoda. A párom meg is jegyezte, hogy soha nem volt még ilyen puha, selymes a hajam. A Kevin Murphy az a márka ahol az árért igenis minőséget kap az ember. Bárkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

2017. aug.:

2016 okt:

azutatir

2017. május 28.

Lassan 3 évre használom az első tubusom, úgyhogy az ára teljesen relatív. Ha figyelembe veszi az ember, hogy milyen rengeteg ideig elegendő máris másképp fest a matek. De akkor is újravenném, ha csak 1 hónapi lenne elég, mert ez az egyetlen olyan hajvégápoló, ami nem nehezíti el a puha és vékony szálú hajamat. Mivel rendszeresen szőkítem, így nagy szükségem van valamire, ami képes védeni és hidratálni a száraz hajamat. Szuper termék, minden fillért megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Betaine, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Peptidek: Hexapeptide-11

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A szalmagyopár kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, vagyis kellemes, komfortos érzést biztosít a bőrnek. Paula Begon szerint viszont irritáló hatása lehet, elsősorban a parlagfűre allergiásoknál okozhat problémát.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.