Khadi

Ár:   4515 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 100 Ft

A haj növekedésének serkentésére

Csökkenti a hajhullást, támogatja a hajnövekedést, erősíti a hajat

Tiszta, ayurvédikus receptúra Indiából

A különleges hatóanyagok és gyógynövények kombinációja megakadályozza a túlzott és a korai hajvesztést. A palash, indrayan és rozmaring serkentik a haj növekedését, a bala erősíti a hajhagymákat, a görögszéna pedig meggátolja a korpásodást. A sárgarépaolaj védelmezi a hajat, az E-vitamin és a ratanjyot egészségesen tartja a fejbőrt, az amla, brahmi, bhringaraj pedig csillapítja a gyulladásos tüneteket.  A szezám-, kókusz- és ricinusolaj táplálják és puhává varázsolják a hajat, és megelőzik a hajvégek töredezését.

Ár: 4 100 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Melcsi922

2018. július 5.

Ha lehetne 10 csillagot adnék neki. Ez egy csoda! Derékig ér a hajam, száraz,olykor nehezen kezelhető. Ezt az olajat viszont imádja, selymes, fényes, rugalmas lett tőle a hajam. Az Amlás samponjával együtt csoda. Soha semmi mást nem vagyok hajlandó a hajamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Macska27

2018. július 1.

Minden hajmosás után 3 cseppet a még nedves hajvégeimbe simítok és úgy szárítom meg a hajam, szóval nekem hajvégápolóként is bevált.
Heti egyszer a fejbőrömbe és az egész hajamba masszírozok kb 20-25 cseppet. Időtől függően fél/egy óráig/egész éjjel hagyom a hajamon, rá meleg sapkát húzok.
Az illata számomra kellemes fűszeres, hajszárítás után egyáltalán nem érezhető.
Februárban vásároltam meg és kb az üveg 1/3 fogyott el.
Használata után a hajam puha és csillogó.
Hajhullásra viszont nekem nem vált be!!! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Az illata számomra kellemes fűszeres, hajszárítás után egyáltalán nem érezhető.
Februárban vásároltam meg és kb az üveg 1/3 fogyott el.
Használata után a hajam puha és csillogó.
Hajhullásra viszont nekem nem vált be!!! :-(

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Curly girl method miatt kezdtem el használni. Kicsit féltem tőle, hogy nehéz lesz kimosni, de szerencsére nem az. Éjszakára hagyom a hajamon hajmosás előtt, így kicsit érezhető a hatása, viszont mosás után nehezen tudom csak használni, mert nehéz egyenletesen eloszlatni a göndör hajamon úgy, hogy ne legyen zsíros az összhatás. Jobb lenne spray kiszerelésben. A hosszú hajon nagyon gyorsan elfogy, így árban húzós picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

anikoklmn

2018. május 28.

imádom, szeretem az illatát, hajmosás előtt masszírozom a fejbőrbe és a hajvégekre. dunsztban tartom kb. fél órát. mérséklődött a hajhullás, még gyorsabban nő, semmiféle irritációt nem okozott a zsírosodásra hajlamos hajamnál. újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

viragnyelven

2018. május 19.

Össze-vissza használom, úgy 3/4 éve és még a harmada megvan. Rengeteget javult a hajam, meg persze nőtt. Nem érzem, hogy úgy nagyon odavàg, mikor használom, viszont ha nem lenne, látszódna a hiánya szerintem. Valószínűleg újra fogom venni, mert a sampon és a márka hajfestékén kívül ennyiből áll a hajápolási rutinom, és elégedett vagyok így ezzel. Az illatát különben imádom, a csomagolása is szép szerintem, nem is drága, örülök, hogy ràtalaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

amigocska

2018. május 17.

Az aromax ricinus-argán olajas termékét használom rendszeresen,kíváncsiságból vettem meg ,egy üveggel használtam el igazából többet vártam tőle. Lehet még pár üveggel kéne használnom,hogy kifejtse teljesen a hatását. De nem rossz ,mint megszállott hajápolós lány :

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

ildyy

2017. november 26.

Közel három éve használom kúraszerűen ezt a terméket. Ilyenkor általában három négy hónapig használom, utána kihagyás ugyanennyi ideig, majd kezdem előröl. Sajnos már kora tizenévesen hullott a hajam, nagyon sok mindent kipróbáltam, nekem ez volt az első, ami tényleg látványos eredményt hozott. Alaposan bemasszírozom az egész fejbőrömbe, majd sapkát húzok rá, és irány az ágy.. Másnap a hajmosást egy bio samponnal kezdem, kétszer megmosom, utána pedig Khadi samponnal mosok hajat, és utána jön a balzsam stb. Nem könnyű kimosni a hajból, de nem lehetetlen, az eredmény viszont magáért beszél. Már pár használat után sokkal egészségesebbnek tűnik a haj, megjelennek az új babahajak, s mérséklődik a hajhullás. Puha és rendezett lesz tőle az egyébként nagyon sprőd göndör hajam, lehet, hogy ennek az oka, hogy nem csak a tőbe, hanem a hajtő mellett az egész hajba masszírozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

A szaga nem valami kellemes. Mivel az egész hajra használva nagyon zsírosodott tőle a hajam, és amúgy háromszori samponozással sem bírtam kimosni, így már csak hajmosás előtt kb. 1 órával a hajvégekre kenem fel. A töredezett, száraz végeknek nagyon jót tesz. A pipettás használat nem jött be. Én a tenyerembe szoktam önteni belőle, aztán kenem fel a hajamra. Bár mostanában nem hennával festem a hajam, a vegyszerrel kezelt hajon is remek eredményt tud felmutatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Csuajo

2017. június 21.

Körülbelül egy éve használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Alapból nagyon száraz, töredezett a hajam, és sokáig nem igazán nőtt. Amióta ezt az olajat használom, a hajam nagyjából 10 centit nőtt, és sokkal kevésbé száraz. Heti egyszer használom, hajmosás előtt a hajamon hagyom 1-3 órán keresztül.
Egyetlen negatívum, hogy nekem a pipettás megoldás nem nagyon jött be, úgyhogy én átöntöttem egy kiürült avonos pumpás hajvégápoló üvegébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Lifeforce

2017. április 1.

Sajnos korpásodik a hajam, de a Müllerben megnyugtattak, hogy nem lehet a fejbőrömre rossz hatással, mert natúrkozmetikum.
Lehet, hogy dúsít és kevésbé lesz töredezett a haj, engem az illata sem zavar és kiadós, nagyon sokáig elég lesz, de az érzékeny fejbőrömre nagyon rossz hatással volt: iszonyúan korpásodott tőle, egész darabokban dobja le a fejem a fejbőrt, brrr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.