Khadi

Ár:   4515 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 100 Ft

A haj növekedésének serkentésére

Csökkenti a hajhullást, támogatja a hajnövekedést, erősíti a hajat

Tiszta, ayurvédikus receptúra Indiából

A különleges hatóanyagok és gyógynövények kombinációja megakadályozza a túlzott és a korai hajvesztést. A palash, indrayan és rozmaring serkentik a haj növekedését, a bala erősíti a hajhagymákat, a görögszéna pedig meggátolja a korpásodást. A sárgarépaolaj védelmezi a hajat, az E-vitamin és a ratanjyot egészségesen tartja a fejbőrt, az amla, brahmi, bhringaraj pedig csillapítja a gyulladásos tüneteket.  A szezám-, kókusz- és ricinusolaj táplálják és puhává varázsolják a hajat, és megelőzik a hajvégek töredezését.

Ár: 4 100 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

gumibogyo11

2017. január 14.

1 hete kezdtem el használni, de a rövidtávú tapasztalataim jók. Amugy is áttértem a natur cuccokra és sikerült egy olyan sampont választanom ami kb egyátálán nem habzik, emiatt aggódtam, hogy olajos marad a hajam. Nos, nem, nagyon szép tiszta lett a hajam, és szerintem egy kicsit meg is emeli a hajtöveket. A mennyiséget szerintem még nem sikerült eltalálnom, de könnyű felvinni próbáltam kézzel meg úgy is hogy a pipettával cseppentettem helyekre. Egyelőre pozitívak a tapasztalataim. Nekem elsőre fura volt a szaga, kb olyan mintha szójaszósz lenne, de mosás után abszolút nem érződik semmi. Megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert szerintem évekig ki fog tartani. A hajnövesztő hatásról később updatelek.

Már több mint 3 hónapja használom, és igencsak megszerettem. Kezdetben nagyon nem voltam megelégedve az illatával, de mára megszoktam. A hajam is nőtt, nem tudom hogy ennek köszönhetem-e vagy a vitaminoknak de elégedett vagyok. Az üveg fele van meg és most heti 1szer használom. Szerintem 2-3 hónapra még bőven elég lesz, utána újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

galivali

2017. január 8.

Az illatát meg kell szokni. Hajhullás miatt kezdtem el használni,ami 3 hét alatt csökkent is. Egy hónap múlva megjelentek a babahajak is. Megéri szerintem az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

incitatogranit

2016. december 1.

Most kezdtem el használni a második üveggel. Az elsőt majdnem 2 évig húztam halasztottam, ritkán kentem ezért nem tudta megmutatni a valós értékeit.
Most a második flakonnál már elhatároztam, hogy hetente 1-2 x biztos használni fogom. Az illata szerintem kellemes gyógynövényes, az illat nem marad sokáig a hajban. Kimosni sem gond kétszeri samponozás tökéletesen kihozza. A rövid távú véleményem a következő: Jó érzés használni, megnyugtató már-már aromaterápiás az illata és utána szép és könnyebben fésülhető a haj a fejbőrt tápláltnak érzem és nem zsírosít, nem kell sűrűbben hajat mosni utána. A hajnövesztésről még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

Dobin

2016. november 14.

Hetente 1x hasznàlom. Legalàbb 1-1,5 óràig hagyom a hajamon. Hajtőre, hajvégekre kenem. A többiek szerint erős és nagyon büdös szaga van. Szerintem nem vészes, elviselhető.....olyan gyógynövényes:D. A lényeg, hogy hatàsos. 2 hónap utàn kezd làtszani az eredmény. Előtte szàraz, elvékonyodott töredezett hajam volt, illetve nagyon hullott. A töredezett hajvégtől a fodràsz mentett meg, de azóta nem vettem észre, h megint töredezne. Nem szàraz a hajam, hanem puha és erős, egészségesebb kinézetű. Hajhullàs csökkent, de lehet azért, mert vége a stresszes időszakomnak. (Mellette javaslom szépségvitamin szedését, úgy hatàsosabb. Én a legolcsóbb dm kapszulàkat szedtem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

tilbog

2016. október 26.

Hajam szőkített, hullámos, vékony szálú, hullik. Eddig háromszor használtam, a hajhullás nagy mértékben csökkent, látványos növekedést nem észleltem még, de erősebbnek érzem a hajam, és selymes, puha tőle. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

zsuzsa10

2016. július 14.

Sziasztok !
Évek óta bajlódom a hajammal . Természetes szőke , vékony szálú hamar zsírosodó a hajam és törik is ... nem is kicsit . 6 éve eldöntöttem , hogy a természetes szőke hajam kivilágosítom , mert ahogy " nagy lány lettem " elkezdett sötétedni , viszont a szemöldököm nem így nagyon viccesen néztem ki , szóval ezután saját magam 3 éven keresztül roncsoltam a hajam . Ekkor még nem látszódott semmi . 2 éve térd műtét miatt leraktam a fogamzásgátlótablettát melynek köszönhetően a hormonok miatt jobb oldalt a hajam kihullott és a vállamig érő hajam az államig visszatört . Sírtam napokig a fodrászom sem tudta , hogy mit csináljon vele majd elmentem egy fejbőrvizsgálatra ahol rám akartak tukmálni havi 30000 forintért egy csomagot ami majd segít ... hát persze . Megállapították , hogy azért hullott ki a hajam és tört vissza mert elvoltak tömődve a hajhagymáim . Ezután elkezdtem használni a himalaya teafa olajos korpásodás elleni sampont ami sokat segített majd megtaláltam ezt a khadi hajolajat is . Én rengeteget köszönhetek neki kb fél éve használom kisebb kihagyásokkal de szerintem ez egy csoda szer . A hajam életteli lett , nem hullik , a hajvégem törik ugyan de azon csak az olló segíthet a roncsolás végett . Könnyen kimosható . Én 2x szoktam átmosni és nagyon jól kimosható . Szóval én ajánlom mindenkinek . Pár csepp valóban nem elég és én az egész hajam beszoktam vele kenni , fóliával becsavarom , bélelt meleg téli sapi és a bekenés után 5 perc fejbőr masszírozás kb 1 óra mulva mosom le . Eredmény : kevésbé zsírosodik a hajam , szépen nő kb 1.5 cm / hónap ami nálam nagy szó és rengeteg kis tüsis babahaj . Én imádom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Sziasztok !

valaholmessze

2016. március 25.

Az a baj ezekkel a termékekkel, hogy sajnos nagyon gyorsan rájuk unok. Napokig nézegetem, vacillálok megvegyem-e ne vegyem, aztán lelkesen hazaviszem, használom egy-két hétig, aztán megunom. Így ez a kis szerencsétlen sem tudta megmutatni, milyen hajnövesztő szuperképességei vannak, pedig már a birtokomban van fél éve. Ezért természetesen nem vonnék le pontot, hiszek a többieknek. :) Ma pedig újra rászántam magam, két órát volt a hajamon, és olyan szép selymes lett tényleg, hogy alig tudtam összekötni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

libelle88

2016. március 22.

Szerintem csodát művel a hajjal.
Én újonnan azt csinálom, h keveset masszírozok be a hajtövekhez és hajvégekbe, h ne legyen túl zsíros hatású, és így alszom (én törülköző nélkül, h érezzem az illatát), majd reggel hajat mosok.
A hajam állaga, sűrűsége sokkal jobb, mióta használom. Élettel telibbnek, dúsabbnak látom, és az éjszakai pakolásnak köszönhetően másnap hajmosás után hullámosabb a hajam, mint egyébként szokott (plusz nem is fésülöm agyon).
Nagyon szeretem!!! +++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Szerintem csodát művel a hajjal.
Nagyon szeretem!!! +++++

Strombolana

2016. március 21.

Egészségesebb és dúsabb hatású a hajam tőle.Heti kétszer használom,egy óráig hagyom a hajamon.Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

Meszti

2016. február 13.

Hajnövesztés miatt vettem meg. A 4. alaklomra jöttem rá a technikájára.Nem csak a hajtöveimre viszem fel, hanem a teljes hosszra is..Igyekszem megfelelően eloszlatni. Befóliázom, és egy törölközőt dobok rá. Legalább félóráig így hagyom. Kellemes tapintású, fényes könnyen kezelhető lesz a hajam szerkezete. Ezt heti kétszer.Mellé egy dm-es vitamint kezdtem el szedni. Nagyon kíváncsi vagyok decemberig mit érek el..Biztos, hogy fotókkal is dokumentálom.. Eddig nagyon tetszik!

Az egy hónapja használom. A tapasztalataim: kb 1,5-1,6 centit nőtt a hajam. Ezen időszak alatt háromszor vasaltam ki. Szeptember elején volt festve és a következőt decemberre tervezem.A hajszárítót nem tudom elhagyni. Lassan kivégzem a dm-es vitamint.
Én abba a csoportba tartozom, akik szeretik, ha száll a hajuk. Táplál, de el is nehezít. A töredezett és erősen roncsolt hajvégeken egyértelműen kijelenhetem, hogy csak az olló segíthet. Hatalmas plusz pont, hogy borzasztóan gubancolódik a hajam, de mióta használom, csúszik benne a fésű.Könnyebben kezelhető.
Serényen fogom a továbbiakban is használni.

Tipp: Kitisztított testpermetes üvegcsébe áttöltöttem. Könnyebb, gyorsabb, egyenletesebb az eloszlatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Serényen fogom a továbbiakban is használni.

Antioxidánsok: Tocopherol

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.