Khadi

Ár:   4515 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 100 Ft

A haj növekedésének serkentésére

Csökkenti a hajhullást, támogatja a hajnövekedést, erősíti a hajat

Tiszta, ayurvédikus receptúra Indiából

A különleges hatóanyagok és gyógynövények kombinációja megakadályozza a túlzott és a korai hajvesztést. A palash, indrayan és rozmaring serkentik a haj növekedését, a bala erősíti a hajhagymákat, a görögszéna pedig meggátolja a korpásodást. A sárgarépaolaj védelmezi a hajat, az E-vitamin és a ratanjyot egészségesen tartja a fejbőrt, az amla, brahmi, bhringaraj pedig csillapítja a gyulladásos tüneteket.  A szezám-, kókusz- és ricinusolaj táplálják és puhává varázsolják a hajat, és megelőzik a hajvégek töredezését.

Ár: 4 100 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

hessviky666

2015. január 31.

Felfedeztem magamnak a Khadi termékeit. Először a cassia port, majd ezt az olajat, végül a mandulafüves sampont is beszereztem magamnak. Ennek az olajnak kellemes, rozmaringos illata van. Tényleg elég kevés is belőle, hogy mindenhova jusson. Először a fejbőrre szoktam bemasszírozni, majd a hajvégekbe. A kimosás után példátlanul fényes és puha lett a hajam. Mivel natúr termék, az ára is elfogadható. Ajánlom, hogy ne ecsettel vigyétek fel az olajokat (bármilyen olajról is van szó) a hajra, mert ha tocsogós, akkor többet árt, mint használ, ugyan is 1. nem lehet kimosni, 2. elfojtja a bőrt, ami így nem kap levegőt. Ujjbegyre cseppenteni, bemasszírozni (4-5 cseppentés nekem elég szokott lenni a lapockámig érő hajamra), zuhanysapi+türcsi.
Ajánlom, mindent bevált, amit ígér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Ajánlom, mindent bevált, amit ígér!

claire83

2015. január 8.

Nagyon elfogult vagyok a Khadi termékekkel kapcsolatban, de nem véletlenül. :) az utóbbi 8-9 évben sokáig vegyileg festettem a hajam, aztán leálltam róla, mert elkezdett hullani, aztán kicsit alább hagyott a hullás erőteljessége, de még utána is sok volt fürdés után a kádban. Idegesített, mert folyamatosan csak annyit láttam, hogy hullik, hullik a hajam, míg végül azt vettem észre, hogy alig van hajam. (Közben már 4-5 éve semmilyen festék nem érte a fejemet.) Megijedtem, mindenfélét kenegettem a fejemre, értelmetlenül. Sokat olvastam a neten, míg végül amellett döntöttem, hogy átállok a teljesen mindenféle vegyianyag mentes termékekre. Első a Khadi hajolajjal kezdtem, lassan egy hónapja használom, heti 1-2szer egész estét pácolódok az olajban(zuhanysapka, plusz rá egész éjszakára kötött sapka). Már az első hét után éreztem, hogy jó barátságban leszünk, ugyanis érezhetően elkezdtek nőni a kicsi hajak a fejbőrömön (olyan érzés, mintha kicsi tüskék lennének a fejbőrömön és sok van belőlük. :D). Natúrsamponnal mosok hajat utána, Logona akácvirágos samponnal. Annyira felbátorodtam az olaj hatásosságán, gondoltam, megpróbálom a khadi hajfestékét is. Egy mogyoróbarnára esett a választásom. És az eredmény? Gyönyörű szín, őrületes csillogó fény, és iszonyat puha haj. :) Mióta natúr dolgokat használok, a hajam is meghálálja, ugyanis alig hullik. :)
Bátran javaslom, akik hasonló cipőben járnak mint én, hogy térjenek át a natúr dolgokra! Nagyon mgéri!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

timeej

2014. november 27.

Már használom egy ideje, nagyon megkedveltem, az egyik legjobb hajolaj amit eddig használtam. Általában hajmosás előtt kenem fel, befóliázom a fejem, arra mehet egy törülköző és így pácolódom pár órát. Maga az olaj könnyű, jól kenhető, jól terülő. Én vettem hozzá egy kis pipettás üveget, abból könnyebb adagolni, cseppentgetni. Könnyen kimosható, két mosással simán kijön. Szoktam a hajvégeimre is kenni, finom puha utána.
Amit észrevettem: nem igazán érzékeny a fejbőröm, de néha szokott viszketni, pláne ilyen szeles időben. Ez szinte teljesen megszűnt. Nem zsírosodik tőle a hajam, dúsabbnak is tűnik. (Bár ez utóbbit nem tudom, hogy az új samponnak, vagy a hennának köszönhetem, vagy ennek az olajnak esetleg...) Mindenesetre teljesen más a hajszerkezetem. A hajvonalam elöl elég mikiegeres (köszi apu), az itt lévő kis babahajak végre növekedésnek indultak. Nem hiszem, hogy valaha is olyan hosszúak lesznek mint a többi, de már az is valami, hogy nem kell rá fél kiló hajlakk, hogy álljon valahogy.
Nagy hajnövesztésben vagyok, így továbbra is használom, masszírozom lelkesen. Sokáig elég lesz, nagyon kiadós a kiszerelése.
(Azt halkan jegyzem meg, hogy a szemöldökömre is szoktam kenni, és látok némi változást, a kisebb szálak ott is megerősödtek.)
Nem is ragozom tovább, abszolút megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

Nem is ragozom tovább, abszolút megéri az árát :)

lidi86

2014. október 31.

Különleges gyógynövényes illata van, szokni kellett, de most már egész megkedveltem. Hajmosás előtt bedörzsölöm a fejbőrömbe, és rajta hagyom egy órát, de vigyáznom kell, hogy nehogy túl sokat kenjek fel, mert utána nem tudom rendesen lemosni. A kiszáradt és hámló fejbőrömet kezdi rendbe tenni. A hajnövesztő hatásáról még nem tudok mit mondani, majd pár hónap múlva megírom, hogy hogy mennyit nőtt a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

hajasbaba

2014. április 10.

Hetente kétszer-háromszor használom, hajmosás előtt teszem fel 1 órára. A hajam nő, mint a bolondgomba, és rengeteg babahajam is lett.
Azt meg kell jegyeznem, hogy szedek még mellette élesztő tablettát is, így nem tudom melyiknek nagyobb a hatása, de a kettő együtt nagyon tutkó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

kiscsilli

2014. március 6.

Végre megvettem! A Müllerben találtam rá, örültem, hogy nem kell megrendelnem.
Ez az olaj egy csoda! Amit eddig használtam: ricinusolaj,argánolaj,kókuszzsír, Dabur amla olaj. Na de ez...Mikor felkentem már éreztem, hogy más lesz mint a többi. És valóban. A hajam festetlen, hosszú. Csak szilikonmentes termékeket használok. De a hajam vége kb. 10 cm elég száraz. Ez az olaj szépen rendberakta, sőt, kipróbáltam szárazon hajvégápolóként, nekem bevált úgy is. Az illata nekem nagyon tetszik,szeretem ezeket a gyógynövény illatokat.
Viszont azt gondoltam, hogy ugyanúgy egy mosással kimosható a hajból mint a ricinus, de nem. Nadler s.szappant használok, kétszer mostam át mire kijött rendesen, de nekem most nem nyikorgott úgy mint szokott. Nem zsírosította be a fejbőrömet. Csak ajánlani tudom ezt a terméket.
Hogy hajhullásra milyen, az majd update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 6.

Végre megvettem! A Müllerben találtam rá, örültem, hogy nem kell megrendelnem.
Hogy hajhullásra milyen, az majd update.

Tvylvis

2014. február 28.

Az első benyomásokról tudok beszámolni, két hete vettem.
Három ok miatt esett rá a választásom: elsősorban azért, mert a kémiai festékektől elkezdett hullani a hajam, erre keresek megoldást, másodsorban Khadi hennával festettem a hajam, és a szín tartósságához a festés után olaj használatát javasolja a gyártó, harmadsorban a szilikon elhagyása miatt kicsit szárazabb, fénytelenebb a hajam, gondoltam, ápolni jó lesz.
Kétszer használtam eddig, hajmosás előtt kb. egy teáskanálnyit oszlattam el a fejbőrön és a haj teljes hosszán (derékig ér a hajam), feltekertem, és 3-4 órát rajta hagytam. Az illata tényleg szokatlan, gyógynövényes, és igen erős. Megszokás kérdése, engem különösebben nem zavar, de ha lehet, vásárlás előtt szagolja meg, aki kényes az erős és furcsa illatokra. Az illat egyébként hajmosással az én hajamból eltűnt. Kimosni nem volt nehéz, natúrsamponnal sem, két samponozással. Viszont szükségem volt utána balzsamra, mert már a víz alatt nagyon nyikorgósnak és kifésülhetetlennek éreztem a hajam. A hajam nem zsírosodott a használat után jobban, a natúr hajápolóknak köszönhetően szépen kitolódott a hajmosások szükségessége.
Összegzés:
Használni fogom továbbra is hajmosások előtt, mert a hajhullás elleni teljesítménye természetesen hosszabb távon fog megmutatkozni. Azt nem tudom, hogy a hennás festést mennyivel tette tartósabbá, mert máshogy még nem próbáltam, és ez is csak később derül ki. A teljes hajhosszon viszont nekem a sima kókuszolaj jobb hatást mutat, jobb a szárazság ellen, így a fejbőrön lesz ez az olaj, a hajhosszon a kókusz.
Még az áráról pár szót. Valóban nem olcsó (16 Euróért vettem), viszont 210 ml, és egy teáskanálnyi olaj használatával fél évig szerintem simán kihúzza. Természetesen akkor éri meg, ha hatása is lesz, de erről majd később.
Eddigiek alapján négyest adok, majd igyekszem frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

Az első benyomásokról tudok beszámolni, két hete vettem.
Összegzés:
Eddigiek alapján négyest adok, majd igyekszem frissíteni.

fanni017

2013. december 11.

Október elején vettem, rögtön el is kezdtem használni elég gyakran, hetente akár háromszor is, pár órára hagyom rajta. Úgy vettem észre, sokkal több a babahajam és szinte egyáltalán nem törik. Ezen felül elég gyorsan nő, ahogy észrevettem. :)
Az illata nem rossz szerintem, nővéremnek még tetszik is. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Az illata nem rossz szerintem, nővéremnek még tetszik is. :D

Rekissima

2013. április 1.

Szuper ez az olaj! Az ára kicsit borsos, de nagyon megéri, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. 210 ml, így rengeteg ideig elég. Alapvetően azért vettem meg, mert van egy kis folt a fejbőrömön ahol ritkul a hajam. Heti egyszer-kétszer használom ezt az olajat, és már meg is jelentek a kis babahajak azon a kis helyen!Szóval hatásos, már rövid használat után is.
Az illata, pontosabban szaga elég "érdekes", kicsit szúrós-kesernyés, de nem túlságosan zavaró, meg lehet szokni.
Én általában este kenem át vele a fejbőröm, és egész éjszaka rajtahagyom.
Egyszóval nagyon jó, ajánlom mindenkinek. Kicsit pepecselős és macerás a használata, de tényleg nagyon hatásos és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Én általában este kenem át vele a fejbőröm, és egész éjszaka rajtahagyom.

Antioxidánsok: Tocopherol

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.