Kiehl's

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 g és 28 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bbogci, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2018. október 2.

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft
Kiszerelés:   14 g és 28 g
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, hidratáló szemkörnyékápoló avokádó olajjal

• Finoman hidratálja az érzékeny szemkörnyéket
  • Rendkívül hatékony természetes összetevők biztosítják az érzékeny szem környékének hidratálását

Szemész és bőrgyógyász által tesztelt

degubaba

2021. szeptember 23.

Kb egy hete használom, mintàt kaptam tesztelésre. Nem nagyon hittem benne, de a felvitel után pár perccel “kinyitja” a tekintetet. Arcmasszírozóval dolgozom be a bőrbe, a szeles időben biztosan hasznos lesz a szemkörnyék kiszáradása ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

vattaidori

2021. szeptember 23.

Mintát kaptam belőle, rövidtávon azt mondom nagyon jó termék. Gyógyszer használata miatt száraz a bőröm és naponta kétszer kell hidratálni, különben húzódik, viszket. 2 másik kiehl's termékkel használom: a midnight recovery concentrate éjszakai olajjal és az ultra facial cream hidratáló krémmel.
Teszik a dolgukat, hidratált, puha bőrt kapok a használatukkal. Mind gyorsan beszívódik, nem hagynak ragacsos vagy nehéz érzetet. Igyekszem a természetes összetevőkkel rendelkező termékeket megvásárolni, ha tehetem. Egy időben nem foglalkoztam ezzel, azonban rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem mindegy, mit használok. Ezeket a termékeket hosszú távon is tervezem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Több mint fél éve használom és csúcsszuper! Az állaga eleinte nagyon furának tűnt, ügyelni kell arra, hogy nem kell túl sok belőle ès lehetőleg nedves kézzel tapogassuk a szemkörnyékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

timocka01

2021. július 18.

Remekül hidratál, illata semleges. Az állaga érdekes. Először úgy érzi az ember, hogy egy testes krémről van szó, de utána vizes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

VanillaBlossom

2021. január 12.

Több ismerősöm is ezt a krémet használta és mindenki nagyon jókat mesélt róla. Kipróbáltam egy kis mintát, ami nagyon tetszett, ezért hamarosan megvettem a teljes kiszerelésű krémet is.
Rövid távon lenyűgözött. Nagyon kellemes az állaga, először krémes, de felvitel előtt össze kell dolgozni az ujjak között, így vizes állagot ölt. Nagyon könnyű viselet, hamar beszívódik mégis kellemesen hidratált érzetet hagy maga után - legalább is egy ideig.
Hosszú távon viszont nem igazán veszem észre a hatását. Kellemes kis krém, de nem érzem úgy, hogy elég hatékony lenne és nem kapom meg tőle azt a szintet, amit elvárnék.

Kétféleképp szoktam alkalmazni: reggel csak egy picit használok, hogy legyen valami a smink alatt. Este viszont jó vastagon bekenem a szemeimet, szinte maszk vastagságban, hogy reggelre zavartalanul végezhesse a dolgát. A sima arckrémem (Chanel) vagy a maszkom (Sisley Black Rose Mask) után látom a különbséget, ez után azonban nem.

Nem mondom, hogy rossz kis kence, de nem nekem való. Nem bántam meg, hogy beszereztem, de újra biztosan nem veszem meg. Nagyon sokáig fog tartani, ezért lesz időm kutatni a témában.
Isten igazán 3*-ot adnék neki, de van benne egy óriási plusz, ami miatt érdemel még egy *-ot:
Még az én extrán érzékeny szemem sem könnyezik be tőle. Ha az arckrémem túl közel kerül a szememhez, akkor bizony egy fél napot könnyezek. Ezzel viszont semmi gondom nem akadt.

Azoknak ajánlanám a krémet, akik még csak most ismerkednek a témával. 20-as éveik elején járó lánykáknak, akiknek épp csak egy kis hidratálásra van szüksége, tökéletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Honeyhair

2020. szeptember 1.

Fura metamorfózison megy át a krém használat közben: először sűrű, tömény, vaj állagú, aztán felkenés közben "vizesedik", végül mintegy 5 perc múlva beszívódik és marad egy rendkívül finom, kellemes érzetű, selymes bőrfelület. Száraz a szemkörnyékem, így ez a krém nagyon jó neki, de legszívesebben az egész arcomra használnám, annyira bejön nekem ez a textúra.

Közben megtudtam, hogy eddig én sem a helyes módszerrel kentem fel: elvileg a fenti átalakulásnak az ujjamon kellene megtörténnie, nem a szemkörnyék bőrén (előbb finoman össze kell dörzsölni a krémet az ujjbegyek között, és utána kell ütögető mozdulatokkal felvinni). Így már valóban tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Pomelo

2020. augusztus 28.

Első érzetre zsíros, és nem ránctalanítónak adják el, ezért sosem vettem volna meg, de benne volt az adventi kalendáriumban - és láss csodát, szuper hatású termék, a szemre kenve egészen fura, vizes érzető, szuperül hidratált, feltöltött télen éjszakára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Katouche

2019. december 16.

A Kiehls honlapján van kis videó, hogy hogyan kell felvinni és mennyit, és ez alapján az a pici mennyiség, amit felvittem a gyűrűsujjammal pont beszívódott. Kellemes érzést hagy maga után, szerintem tényleg hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

pannamilla

2019. október 24.

Alapból nem nagyon használok ilyen krémet, azonban ez annyira kellemes, hogy naponta benne van a rutinomban. Elsőre zsírósnak tűnik, de pár perc alatt beszívódik és élettel teli lesz a szemkörnyék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

galivali

2019. szeptember 27.

Első tapasztalatom az volt, hogy túl sok, nem szívódik be rendesen. Aztán betértem a márkaboltba és ott kiderült, hogy teljesen rosszul használom. A következő tanácsot kaptam: kis mennyiséget tegyek a gyűrűsujjamra, majd a másik gyűrűsujjammal finoman dörzsöljem össze, hogy felmelegedjen a krém. Ezután ütögessem fel a szemkörnyékre. És valóban! Teljesen más így. Kevesebbet használok és jobb a hatása is. A karikákon, kiszáradt bőrön segít. Az ára kicsit magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium PCA, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.