Kiehl's

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 g és 28 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bbogci, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2018. október 2.

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft
Kiszerelés:   14 g és 28 g
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, hidratáló szemkörnyékápoló avokádó olajjal

• Finoman hidratálja az érzékeny szemkörnyéket
  • Rendkívül hatékony természetes összetevők biztosítják az érzékeny szem környékének hidratálását

Szemész és bőrgyógyász által tesztelt

dinkofanni

2019. szeptember 17.

Nagyon sűrű, nagyon tömény, zsíros krém. Nekem reggelre se szívódik be, pedig nagyon keveset használok belőle és nem is zsíros a bőröm. Csalódás volt számomra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

BloomRoomBlog

2019. július 11.

Csak este használom, mert nagyon gazdag krém és zsíros, fényes marad utána a bőröm. Reggelre nekem teljesen beszívódik és szerintem szuperül teszi a dolgát. Nagyon tetszik, hogy illatmentes, egyáltalán nem irritálja a szemem. Szerintem viszonylag gazdaságos, mert nagyon kevés kell belőle, én a kisebb kiszerelést vettem és kb. fél évig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

cattitude

2019. június 17.

képtelen vagyok eldönteni, jól hidratál-e, vagy csak a zsíros érzet miatt gondolom így. nyárra eléggé tömény, télen lehet jobban esne felkenni. az inci meglehetősen pocsék, főleg, ha ár-érték arányt nézünk, így 2 csillag jár ennek a kicsikének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

orchidea8627

2018. december 30.

Nagyon kiváncsi voltam rá, ezért nagyon megörültem amikor kaptam belőle egy mintát.
Az állaga nagyon furcsa, tömény és zsíros, de nem csúszik a szemkörnyékem bőrén, hanem mintha hirtelen beszívódna és eltűnne. Sajnos reggelre feldagadt tőle a szemem, nekem elég érzékeny a szemem, jártam már így másik krémmel is.
Sokkal extrább termékre számítottam, valószínűleg a márkát körülvevő nagy hype miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

DiamondStoni

2018. november 19.

Sajnos nekem egyáltalán nem szívódik be, ragacsos és zsíros érzetű lesz tőle a szemkörnyékem. Talán ha jönnek a mínuszok, még teszek vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

reny

2018. november 11.

Nekem ez a krém nagyon nehezen ivódik be,pedig száraz a szemkörnyékem.Sokáig ragyacsos érzet. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

cheza

2018. július 28.

irritálja a szemem, csorogtak a könnyeim tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

irritálja a szemem, csorogtak a könnyeim tőle

noemilenart

2018. június 17.

Sűrű állaga ellenére a bőrrel érintkezve kellemes, "vizes" jellegű lesz. Nagyon jól hidratálja a szemkörnyéket, sminkelni is jó rá. Rendkívül kiadós termék, nagyon kevés kell belőle. Az érzékeny szemeimet nem irritálja. Szeretem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Marmoris

2018. június 14.

Nagyon sűrű, szimpatikus állagú krém, de komoly változás (=eltűnnek a karikák, hamvas, egyenletes bőr a szemek körül) nem történt amíg tartott a kis mintám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

szabs

2018. május 2.

Túl zsíros, nehezen szívódik fel. Éjszakára kentem fel és reggelre zsíros és olajos maradt a szemkörnyékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium PCA, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.