Kiehl's

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 g és 28 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bbogci, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2018. október 2.

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft
Kiszerelés:   14 g és 28 g
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, hidratáló szemkörnyékápoló avokádó olajjal

• Finoman hidratálja az érzékeny szemkörnyéket
  • Rendkívül hatékony természetes összetevők biztosítják az érzékeny szem környékének hidratálását

Szemész és bőrgyógyász által tesztelt

Zsuszie84

2018. április 9.

Annyira szeretem, hogy legutóbb már a 30 ml-s kiszerelésre ruháztam be, ami figyelembe véve, hogy mennyire kevés is elég belőle, szerintem az év hátralévő 8 hónapjára bőven elég lesz.
Sokadik próbálkozásra jutottam el ehhez a termékhez, tekintve hogy elég speciális igényeim vannak a szemkörnyék ápolómmal kapcsolatban: az alapvetően kombinált, de vízhiányos bőrömhöz egy extra érzékeny, ekcémára hajlamos szemkörnyék párosul, így a szemkörnyék ápolómnak a nyugtató és hidratáló tulajdonságok mellett parfüm és mindenmentesnek is kell lennie, hogy ne irritálja a szemem. Ez a krém pedig pontosan ezt csinálja. Elsőre egy kicsit furcsa állagú, nagyon sűrűnek és zsírosnak tűnik, de a bőrön hamar beszívódik. Nagyon jól hidratál, nekem a smink se csúszik el rajta. Igaz, a felkenés és a smink között általában egy óra simán eltelik. Ősztől tavaszig éjjel-nappal használom, nyáron is csak a nagy melegben váltok könnyedebb, gélesebb krémre, de éjszakára még mindig ezt használom. Nem tudom, szemránc fronton mennyire erős (szerencsés vagyok, gyakorlatilag semmi ránc a szemem körül), a sötét karikákra szerintem nincs hatással, de a hidratáló-nyugtató hatása elvitathatatlan. Nálam stabil helye van az arcápolási rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Makk Zsuzsó

2018. március 2.

Nekem is könnyezik tőle a szemem és az állagát sem szeretem, túl zsíros. Csak éjszakára lehet(ne) használni, mert nagyon lassan szívódik be, sokáig csillog. Rettenetesen formulázott krém, eleinte vizesnek tűnik, de közben masszivan olajos. Nehezen kenhető, csúszkál. Mindent egybevéve a szemkönnyezés sajnos nem bocsátható meg egy szemkörnyékápolónál. Mintát használtam, a maradékot a lábamra kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Belyus

2018. január 25.

Sajnos irritálja a szememet, ég, csíp, folyik tőle a könnyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Sajnos irritálja a szememet, ég, csíp, folyik tőle a könnyem.

juditkaa70

2018. január 6.

Pár évvel ezelőtt használtam. Feszesítő hatása nincs,de rendkívül jól hidratál és a fáradt szem alatti részt szépen kipihenté és üdévé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

dinkka

2017. november 16.

Nagyon szuper krém!! Először mintát kaptam belőle, ami simán elég volt egy hétre, így rendesen ki tudtam próbálni hogy milyen, úgyhogy nem féltem beruházni a kisebb 14 g-os kiszerelésére. Drága de sztem sokáig elég lesz, legközelebb a nagyobbat veszem mert nővérem is elkezdett rájárni :D nekem tök szimpi az állaga, érzem hogy hidratál, simán rá lehet sminkelni úgyhogy reggel is használom, nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Nikolaj

2017. szeptember 15.

2017. május 29:
Mintát kaptam belőle (1,5 ml) ami 2 hétig elég volt, reggel-este használom. Reggel a felvitel után várok 10 percet és csak utána sminkelek rá. Egyáltalán nem hátráltat a sminkelés terén. Este egy vastagabb réteget teszek fel, nem mászik el, nem folyik le. Meg fogom vásárolni a teljes kiszerelést mert nagyon elégedett vagyok. A szemkörnyékem láthatólag hidratáltabb és feltölti a kis vonalkákat.

Szeptember 15:
A legjobb szemkörnyék ápoló, amivel eddig találkoztam. Változtattam és reggel félórával sminkelés előtt kenem fel, így jobban ki tudja fejteni a hatását és úgy érzem a smink is tartósabb ha a szemalap alá kerül. Elég érzékeny a szemem így egy-egy sírás után teljesen bedagad másnapreggelre, de a hideg vizes vattapamaccsal hihetetlen kombót alkot és nyoma sincs a sírásnak. Kissé drága de nagyon kiadós adag, egyszer véletlen belekentem a szemembe de nem okozott semmi irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

2017. május 29:

Szeptember 15:

erika81

2017. március 16.

Mintát kaptam belőle (1,5 ml), de az is napokig elég volt. Csak esténkén használtam, mivel elég érdekes állaga van. Az újaink között kell felmelegíteni a krémet, azután felkenni. A melegítés hatására vizes állaga lesz. Sminkelni nem mertem rá, mert attól tartottam, hogy nem maradna rajta a smink. Allergiát nem okozott, kellően hidratált, de az állaga miatt nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

greta333

2017. január 5.

Nagyon érdekes állaga van, amikor elkezdi az ember kicsit eldolgozni, akkor vizes állagú lesz és gyorsan beszívódik, viszont hagy maga után egy zsírosabb réteget. Én éjszakára szoktam használni. Nem mászik el , egész jól hidratál és nem irritálja a szemem, ami elég nagy ritkaság, így ez egy nagy plusz pont. Meg vagyok vele elégedve, de semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

BalazsDori

2017. január 2.

Szeretem ezt a krémet, de igazán nagy hatást nem vettem észre tőle. A másodikat használom már, inkább csak megszokásból és, mert szeretem a Kiehl's termékeit. Az állaga elsőre furcsa, de könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

orybea

2016. július 24.

Éjszakára használom, mert számomra nehéz, zsíros krém érzetét kelti és csillogó filmet hagy maga után. Ott marad, ahova rakom, nem mászik a szemembe. Van benne egy kis retinol származék is, az avokádó mellett ennek is nagyon jó világosító, erősítő hatása van a táskás, karikás szemekre, nálam bizonyított. Szeretnék olcsóbb krémek között is ilyen jót találni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium PCA, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.