Kiehl's

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 g és 28 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bbogci, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2018. október 2.

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft
Kiszerelés:   14 g és 28 g
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, hidratáló szemkörnyékápoló avokádó olajjal

• Finoman hidratálja az érzékeny szemkörnyéket
  • Rendkívül hatékony természetes összetevők biztosítják az érzékeny szem környékének hidratálását

Szemész és bőrgyógyász által tesztelt

SzaszaK

2016. július 14.

15ml-es kiszerelést vettem meg, körülbelül fél évig volt elég. Mikor felviszi az ember a szeme köré először kicsit zsíros érzete támad, de néhány perc után beszívódik. Az árához képest (15 ml 8500.-)úgy gondolom, hogy nem tesz csodát (mondom ezt úgy, hogy más termékeit szeretem). Én úgy vettem észre, mintha kicsit gyorsan fogyna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

gigi

2016. március 9.

Két mintát használtam el belőle. Hiába a nagy reklám, hogy a márka ingyen ad mintákat kipróbálásra, ha egynél többet kérsz, már igencsak furán néznek rád, majd meg is mondják, hogy majd legközelebb adnak... Nem mintha azért járnám a boltokat, hogy ingyen mintákból alakítsam ki a bőrápolási rutinomat, na de mindegy is. Szinte az összes terméknek amit probaltam a márkától, megvan ez a pici ragacsos, ragasztó szerű állaga, amit nem feltétlen rossz, csak számomra szokatlan. Ennél a krémnél még erre is építenek, mondván, hogy nem tud szembe kerülni, mert ott marad, ahova kented. Tényleg így van egyébként. Jól hodratál, kellemes használni, nálam az extra hatás elmaradt egyelőre, nyilván hosszabb ideig kellene használnom ahhoz, hogy jobban kifejtse a hatását. Mindenesetre a két minta jópár alkalomra elég volt, lehet megveszem a nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

annanoszvai

2014. szeptember 28.

Szeretem kenegetni, érdekes állaga van; kellemesen puhán tartja a szemkörnyékemet, és elég belőle keveset is használnom. Csodaszernek nem mondanám, de szerintem újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

bbogci

2014. július 14.

Lisa Elridge hívta fel erre a krémre a figylememet, ódákat zengtek róla sok nemzetközi weboldalon is. Nekem mégis irtó nagy csalódás volt. Csak éjszakára használtam, mert napközben a smink egyszerűen lecsúszott róla. Állaga: zsíros, nehezen beszívódó filmet hagy a szem alatt. 1 hónap használat után allergiás reakciót váltott ki nálam. Az alsó szemhéjam kivörösödött és közel 2 hétig még hámlott, annak ellenére, hogy azonnal abbahagytam a használatot. Borzasztó. Odaadtam egy ismerősömnek, hátha neki bejön, de az állaga neki is az idegeire ment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium PCA, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.