Kiehl's

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzsicaaa, Módosítva: 2019. május 12.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Óvja a kicserepesedett ajkakat a szél és hideg okozta kiszáradástól.

Ár: 3000 , Eladó: Celine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: budapest, fizetés: akárhogyan
Ár: 1800+pk , Eladó: Zdorci
Állapot: Új, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán vagy csomagautomatába küldöm. Személyes átvétel Dunaharasztin
Pirimiri

2017. október 4.

Nekem a sima, illattalan van meg és eddig a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Nagyon sokáig elég, azonnal rendbe teszi a száraz, széltől sérült, repedezett számat. Egyedüli negatív, hogy a tusbusból nehéz pont annyit adagolni, amennyi kell...mindig több jön ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

erika81

2017. március 16.

Mangós változatban vettem meg. Olyan volt, mintha inkább szárította volna az ajkaimat, nem pedig hidratálta.
A Carmex szerintem jobb, legalábbis nekem az jobban bevált. Az adagolásával nem volt gondom, igaz nem az a táskába dobálós fajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

carmenjade

2017. február 19.

Sokkal jobb, mint vártam! Nekem a mentolos van meg, kellemesen bizsergető, hidratáló, fényes, szívesen kenegetem a számra. Nem érzem egyáltalán, hogy szárítana. A csomagolása tényleg nem szokványos, de nekem valahogy jobban tetszik, mint a stiftes barátai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

greta333

2017. január 5.

Nekem a mentolos és a mangós változat van meg. Jó kis ajakápoló, de nem a kedvencem. Az illatuk és az ízük nagyon finom, jól hidratál, szép fényt ad. Engem maga a tubus sem zavar, meg kell szokni. Először tényleg nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, de ráérez az ember pár használat után. Szerintem nagyon kevés kell belőle. Valóban újra kell kenni bizonyos időközönként és kicsit drága. Összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

sarster

2016. szeptember 16.

Oda vagyok a mangós változatért. Hidratál, szép fénye van, és felkenés után kicsit bizserget. A tubus miatt veszített 1 csillagot, mert nem túl higénikus a használata. Nincs applikátor, egyszerűen csak ki kell nyomni a tubusból. Vagy az ujjra vagy egyből a szájra, de így nehéz adagolni és elkenni is.
Ezt leszámítva szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Ezt leszámítva szerintem szuper.

turbolya

2016. április 26.

Nem vagyok elájulva. Egy-két óránként újra kell kenni, mert mintha mi sem történt volna, sőt feszül az ajkam tőle, nem úgy, mintha száraz volna, hanem mintha kifejezetten bőrfeszesítő hatást fejtene ki -- ez annyira nem kellemes érzés és értelmetlen is. Gyorsan fogy, de nem nem fogom újravenni:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

rougeoftheday

2016. március 28.

Igazak a hírek... extra puha ajkak naaaagyoon sokáig!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 28.

Igazak a hírek... extra puha ajkak naaaagyoon sokáig!

Lauu

2016. január 2.

Nekem a Cranberry van meg, kellemes íz, remek állag és nagyon sokáig tart a hidratáló hatása. Ha este bekenem a szám még reggelre sem szárad ki, ami eddig nem fordult elő. A csomagolás nekem picit fura, az elején nehezen találtam el a mennyiséget, viszont tetszik, hogy nincs színe. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Aimet

2015. december 29.

Nagyon vártam hogy végre itthon is kapható legyen a márka :) és végre :) mivel ajakápoló/rúzsfüggő vagyok többek között ezért egyértelmű volt számomra hogy az első megvásárolt termékem tőlük egy ajakápoló lesz. kedvesek voltak a boltban, megmutatták a sokféle ízben kapható ajakápolókat (van nem ízesített illetve nem annyira csillogós is, férfiaknak), az áfonyás jött velem haza. mondhatom hogy csodaszer :) kevés kell belőle, igazán gyorsan felszívódik és nem kell 10percenként kenegetni a számat :) a végeredmény extrapuha ajkak :) fantasztikus, tuti beszerzek még más ízben is :) ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

juditkaa70

2015. december 11.

Télen kötelező kozmetikum! Kiváló ajakápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

Télen kötelező kozmetikum! Kiváló ajakápoló!

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract