Kiehl's

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzzs, Módosítva: 2019. május 12.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

mujerconfused

2018. december 1.

Pixis minta, éjszakai krémnek használtam el, mert egy kicsit lassan szívódik be és nappalra könnyedebb krémet preferálok. Nyáron biztos nem szeretném, de most hogy lassan évszaknak megfelelő hűvös van, szépen hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Tothxheni

2018. november 30.

Pixibox, 7ml kiszerelés. Valóban borsos ára így elgondolkozik az ember, hogy kell e neki ez a krém. Nekem már volt szerencsém próbálni a box előtt is az üzlet vásárlóbarát hozzáállása miatt (minden látogatáskor arc és hajápolási tanácsadást, valamint több termékmintát is kapok), használom is mióta hűvösebbre fordult az idő. Hiába kombinált a bőröm, így a mínuszhoz közeledve kell neki az extra hidratálás. Nyáron nem biztos, hogy használni fogom, de egyenlőre szépen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

reny

2018. november 11.

Nagyon szeretem ezt a hidratálót,nem lettek tőle pattanásaim,kellemes érzés viselni. Vékony rétegben használom,mert azt tapasztaltam,hogy úgy a legjobb az én kombinált bőrömnek. Örülök,hogy nincs tele nyomva parfümmel, azokat a kencéket nem bírja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Detti90

2018. november 5.

Mintát próbáltam belőle, egészen puha lett tőle az arcom. Nappalra kicsit soknak érzem, nekem túl "vastag" krém, inkább éjszakára használom.
Zavar a tömény glicerin illat, amit érzek, ha magamra kenem, olyan mintha valami nagyon olcsó kézkrémet kennék az arcomra...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

lulley93

2018. szeptember 22.

Mintát kaptam belőle, ami pár alkalomra elég volt. Alig hidratált, az állaga nem olyan volt, mint amire számítottam, és nem tetszenek az összetevők sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

toth11fanni

2018. július 30.

Sok keresgélés után a kedvenc krémem lett! Télre a töményebb faktoros változatot, nyárra a lágyabbat használom( természetesen fényvédővel)! Könnyen beszívódik, nagyon hidratál és pihe-puha lesz tőle a bőröm. Köszönöm Kiehl's!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

kisanna20000

2018. június 22.

eddig csak termekmintakat kaptam belole....de egyszeruen imadom! nem neheziti el a borom, de emellett extra puha es hidratalt lesz az arcom tole. az arat kicsit draganak talalom....meggondolom, hogy megveszem e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

HJuci

2018. május 31.

Szépen hidratál,amire való arra jó..De pár hete láttam,hogy tesztelnek állatokon,ezen nagyon meglepődtem,ezrért biztos,hogy nem fogom újra venni!!!!!
Ezért közepes csillagot kap..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Ezért közepes csillagot kap..

evelution

2018. május 20.

kaptam ezt a krémet, először eltettem, mert nem értettem kb mire jó, nem érzek semmit, utána most tél végén elővettem és mostmar értem: ) amikor már melegebb van nagyon jó érzés, hogy könnyen beszívódik, ilyen üde érzés.Volt, hogy reggel alapozó alá tettem,az is ok volt, egynek jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

lollypoppy

2018. május 3.

Egy kisebb kiszerelést vettem belőle, miután mintát próbáltam belőle és nagyon megtetszett. Télen használtam, pont ideális volt a bőrömnek az állaga, elegendően hidratált, ami nekem télen mindig nehezen megugorható ügy. Viszont pár hét után kisebb pattanásokat okozott, illetve egy nagyon furcsa és baromi ronda bőrelváltozást, amire először azt hittem, hogy pattanás, aztán ahogy "továbbfejlődött", azt, hogy herpesz. Azóta sem derült ki, hogy mi lehetett (mire eljutottam bőrgyógyászhoz, a legdurvább fázison túlestem), lehet, hogy csak elvakartam a bőröm és elfertőződött, ergo semmi köze ehhez a krémhez, de mivel akkortájt ez volt az egyetlen új tényező a rutinomban, és soha életemben nem tapasztaltam még ilyet kozmetikai terméktől, pedig van pár évtizedes kísérletezgetés a hátam mögött, nem merem újra használni. A tégelyes kiszerelés sem túl szimpatikus, nem tartom higiénikusnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8 Stearate, Urea, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Squalane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

Squalane eo 1 0

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment