Kiehl's

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzzs, Módosítva: 2019. május 12.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mirata

2017. február 6.

Ez a krém maga a csoda. páromtól kaptam ajándékba. nem ismertem a márkát így picit aggódtam, amikor eleinte kipróbáltam. De a böröm nagyon szereti. Én úgy érzem, hogy kevesebb a pattanásom miteszerem és nem is olyan zsíros a böröm. Emelett pedig pihe puha taintású. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Zsuzsi216

2017. január 17.

Nagyon tetszik ez a krém. Reggelre és estére is tökéletes nekem.
Nagyon tetszik, hogy semleges illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Nagyon tetszik ez a krém. Reggelre és estére is tökéletes nekem.
Nagyon tetszik, hogy semleges illatú.

fuzocske

2017. január 9.

Nagyon szeretem! Jelenleg egy nagy karácsonyi csomagot használok, abból minden termék egy csoda. Amikor külön használtam csak a krémet, akkor is szuper volt, a börömet nagyon puhává és széppé varázsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

greta333

2017. január 5.

Nekem nem vált be maximálisan, kellemes az állaga, viszonylag gyorsan beszívódik, de kicsit nekem is túl zsíros. A bőröm se tolerálja túl jól.Egyébként jó kis krém, csak nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Makk Zsuzsó

2016. december 22.

Egyáltalán nem vagyok elragadtatva ettől a krémtől. Esti hidratálónak vetettem be, a mínuszoktól megviselt, kissé irritált, erősen vízhiányos, picit seborrheás, ekcémás bőrre. Mikor felkentem, megcsapott a gyertyaszag (ezt nem tudom minek betudni), és pár pillanatig csípte is a bőröm. Ez elmúlt hamar, többé-kevésbé be is szívódott, persze nappali krémnek semmiképp sem működne, ahhoz túl zsíros. A száraz foltok fél óra múlva ugyanolyan szárazak, a mitesszereket, úgy vettem észre, megszaporította. Ennél azért többet vártam egy ilyen drága, agyonsztárolt krémtől. Kb. tényleg ennyi: egy gyenge közepes hidratáló, semmi több. A fele ennyibe kerülő Uriage magasan veri, de a párszáz forintos Alverde termálvizes, vagy a Balea valamelyik mindenmentese is jobb ennél. Még jó, hogy csak mintát próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

jkinga

2016. november 3.

Ez a krém számomra egy csodaszer. Ezelőtt bármilyen krémet használtam hámlott a bőröm és kipirosodott, vagy csak még több pattanásom lett. De amióta ezt használom a bőröm sokkal jobban néz ki. Szerintem megéri a pénzt mert sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

FloraF

2016. október 1.

Termékmintát használtam belőle, mert nagyon érzékeny bőröm van és nem akartam megvenni az egészet. Nagyon jól hidratál, nagyon jó érzést hagy az arcon. A nagy hátránya, hogy pár napon belül pattanásokat okozott, ezért nem fogom többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Makranc

2016. augusztus 31.

Ez a hidratáló, az eddigi legszuperebb krém, amit használtam. Krémes állaga intenzíven hidratálja a normál-szárazabb bőrtípust, viszont nem hagy filmes, kellemetlen réteget. Pikk-pakk felszívódik, sminkelni is remekül lehet rá. Én reggel-este használom, ezért számomra pozitív a fényvédelem mentessége. Majdnem tökéletes krém, egy fránya problémám van vele, méghozzá az, hogy nem parabén mentes, emiatt a 4 csillag. Ettől függetlenül mindenkinek csak ajánlani tudom, aki puha, tökéletesen hidratált bőrre vágyik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Csillagpor123

2016. augusztus 24.

Nagyon kellemes krém. Nem irritálja a hyper érzékeny pofimat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nagyon kellemes krém. Nem irritálja a hyper érzékeny pofimat!

Eva7

2016. július 20.

Azonnal beissza a bőr, nem véletlenül tartozik a saját termékeik között a top10-be. Nem fényesedett fel a T-Zónám tőle, ami nagy dolog a számomra, emellett mondhatjuk, hogy "kényelmes viselet", nem izzadsz alá vagy alatta. Fényvédőt nem tartalmaz, így önállóan nem elegendő nappali krémnek, csak emiatt értékelem négyesre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8 Stearate, Urea, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Squalane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

Squalane eo 1 0

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment