Kiehl's

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzzs, Módosítva: 2019. május 12.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

despoina

2016. július 6.

Eddig nem ismertem a márkát, Wishes posztja után a fizikai fényvédőjük keltette fel a kiváncsiságomat. Utána kellett néznem a neten hogy egyáltalán kapható-e a márka itt ahol élek, de szerencsére az egyik nagy áruházban van egy kis sarkuk.
Fényvédőjükből pár ml. minta nem volt, igy azt helyben kellett ki probálnom. És tényleg van olyan szép fedése mint egy BB-nek sőt a déli szinte trópusi meleget és párát is kibírta . A fényvédő hiján kaptam ebből a krémből egy mintát. A 3 ml. egy hétre elegendő mennyiség volt igy nagyon gazdaságos. Szépen feltöltötte az arcbőrőm, pattanást vagy dudorokat nem okozott. Engem a parabének zavarnak benne, ezért nem vásárolnám meg teljes kiszerelésben. Nem volt reggelente a " huuu de jól nézek ki " effektust, de teszi a dolgát. Mondjuk én csak éjjelre használtam.
4* a parabének miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

4* a parabének miatt

eveheart

2016. április 18.

Mintát használtam én is belőle, mert nagyon kíváncsi voltam erre a krémre. Pozitív a tapasztalat, szeretem a semleges illatát, a hidratáló hatását, nagyon könnyen beszívódik, szuper! Én biztosan beruházok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Aimet

2016. április 14.

egyet értek az előttem szólókkal :) kellemes, könnyű hidratáló krém. még csak egy mintát használtam el belőle, de nagyon tetszik :) mivel törzsvásárló vagyok, megleptek egy postán küldött mintát tartalmazó levéllel, amibe ez és a Midnight Recovery Concentrate volt. Nagyon puha lett tőle a bőröm, gondolkozok egy teljes kiszerelés megvásárlásán. Ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

GeorginaH

2016. március 27.

Megfogadtam,hogy elsőre nem mondok ítéletet semmire. Már 2 adag mintát használtam el, tegnap újra találkoztam vele. Meg is vettem a nagy kiszerelést belőle.Amiben eltér sok vetélytársától az, hogy bizony ettől a terméktől valóban pihe-puha lesz az arcbőr + ez az eredmény nem átmeneti,hanem tartós. Egyenlőre másról nem is akarok hallani: -)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Skiiin

2016. január 15.

Több mint egy fél hete használok egy 3 ml-es mintát, így hosszútávú tapasztalatom nincsen vele kapcsolatban, már vártam, hogy kipróbálhassam a márka valamely termékét. Amit eddig tapasztaltam az az, hogy egy kellemes, viszonylag "könnyű", enyhe gyógyszertári illatú krém, a hidratálása "pont" megfelelő (tavaszra és nyárára ideális, viszont így télére egy picit kevésnek találom). Bőrhibáim nincsenek, így azzal nem tudom milyen szinten bánik el. Kiszerelését tekintve szerintem nagyon gazdaságos mert nagyon jól kenhető, kis mennyiség szükséges egy használathoz. Ha meg is veszem a teljes kiszerelést akkor az tavasszal lesz.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8 Stearate, Urea, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Squalane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

Squalane eo 1 0

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment