Best of Beauty 2019

Kiko

Ár:   €7.2   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2013. augusztus 3.

Ár:   €7.2
Lelőhely:   külföld, online

A speciális, spirális alakú applikátor, minden egyes szempillát egyenként von be, krémes, fényes felületű textúrával és intenzív fekete színnel.

KovacsEszti

2018. március 17.

M.E.S.É.S.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

M.E.S.É.S.

BarabasEdina

2018. február 14.

Nekem abszolút favoritom ez a spirál, az én pilláimból meseszépet varázsol! Nekem az egyik legjobb spirál, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Mundow

2018. február 12.

Sajnos nekem nem vált be. Összetapasztja a szempilláimat és már felkenéskor lepereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

fenye

2017. november 30.

Még egy hete sincs, hogy használom, de úgy néz ki, hogy beválik.
Szinte az összes szempillaspirál, amiket eddig használtam, az első napokban nehezen használható és csak összeragasztja a szempilláimat. Ez a spirál viszont már az első használatkor könnyen felvihető volt és dús szempillákat tudtam készíteni vele.
Az alsó pilláimat kicsit nehézkes kifessem ezzel a nagy ecsettel, de lehet csak megszokás kérdése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Még egy hete sincs, hogy használom, de úgy néz ki, hogy beválik.

Lillie

2017. szeptember 3.

Jobbat el sem tudok képzelni! Vettem már elég sok spirált de ez... valami eszméletlen! Olasz nyaralás során szereztem be. Attól tartok ha kifogy nem fogom tudni beszerezni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

kdorci

2017. július 2.

Én lehet egy rossz szériát kaptam ki ebből a spirálból, de nekem nem nagyon jött be. Sok szempilla hosszabbítást nem csinál és pereg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

maneklau

2017. június 22.

ÉLETEM SZEMPILLASPIRÁLJA!!! Imádooooom, soha nem találkoztam ennyire jó spirállal!!! Sokáig bírja, az ára nagyon baráti, hatalmas szempillákat csinál, bár megjegyzem nekem sok és hosszú is a szempillám, de mindig megállítanak, hogy hol csináltatom a műszempillát mert olyan szép és természetes... szerintem kevésbé jó minőségű szempillákkal is tud csodát művelni! Nem folyik, nem mosódik el, jól bírja a könnyeket is, egyszerűen tényleg tökéletes, minden aminek meg kell felelnie egy szempillaspirálnak tudja. hatalmas szerelem!!! ( sajnos Mo-on nem lehet kapni, nekem franciaországi barátnőm ha hazajön hozza marokszámra)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Krikri

2017. április 14.

TÖKÉLETES!!! Amint az a nagykönyvben meg van írva. Dúsít, hosszabbít, nem ragasztja össze a pillakat és nem maszatolódik el nap végére sem. De ami a legmeglepőbb volt és eddig fel sem tűnt, hogy más szempillaspiráloknál mindig éreztem, hogy van valami a pilláimon, nem ritkán viszketett is a szemem, de ennél a spirálnál amint fekenem el is felejtem, hogy van rajta valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Reginaszb

2017. február 14.

Milánóban volt szerencsém a márkával megismerkedni. A spirál tökéletes, imádom, gigapillák. Nincs Magyarországon nagy mínusz. Nálam 5ös de nem rendelném extra költségért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

vb820

2017. január 3.

Szép és tartós. nagyon szeretem és sajnálom hogy Magyaarországon nem kapható. Hasonló árkategóriájú szempillaspirálok közül a legjobb amit próbáltan. Bátran ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.