Kiko

Ár:   €7.2   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2013. augusztus 3.

Ár:   €7.2
Lelőhely:   külföld, online

A speciális, spirális alakú applikátor, minden egyes szempillát egyenként von be, krémes, fényes felületű textúrával és intenzív fekete színnel.

kdorci

2017. július 2.

Én lehet egy rossz szériát kaptam ki ebből a spirálból, de nekem nem nagyon jött be. Sok szempilla hosszabbítást nem csinál és pereg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

maneklau

2017. június 22.

ÉLETEM SZEMPILLASPIRÁLJA!!! Imádooooom, soha nem találkoztam ennyire jó spirállal!!! Sokáig bírja, az ára nagyon baráti, hatalmas szempillákat csinál, bár megjegyzem nekem sok és hosszú is a szempillám, de mindig megállítanak, hogy hol csináltatom a műszempillát mert olyan szép és természetes... szerintem kevésbé jó minőségű szempillákkal is tud csodát művelni! Nem folyik, nem mosódik el, jól bírja a könnyeket is, egyszerűen tényleg tökéletes, minden aminek meg kell felelnie egy szempillaspirálnak tudja. hatalmas szerelem!!! ( sajnos Mo-on nem lehet kapni, nekem franciaországi barátnőm ha hazajön hozza marokszámra)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Krikri

2017. április 14.

TÖKÉLETES!!! Amint az a nagykönyvben meg van írva. Dúsít, hosszabbít, nem ragasztja össze a pillakat és nem maszatolódik el nap végére sem. De ami a legmeglepőbb volt és eddig fel sem tűnt, hogy más szempillaspiráloknál mindig éreztem, hogy van valami a pilláimon, nem ritkán viszketett is a szemem, de ennél a spirálnál amint fekenem el is felejtem, hogy van rajta valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Reginaszb

2017. február 14.

Milánóban volt szerencsém a márkával megismerkedni. A spirál tökéletes, imádom, gigapillák. Nincs Magyarországon nagy mínusz. Nálam 5ös de nem rendelném extra költségért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

vb820

2017. január 3.

Szép és tartós. nagyon szeretem és sajnálom hogy Magyaarországon nem kapható. Hasonló árkategóriájú szempillaspirálok közül a legjobb amit próbáltan. Bátran ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

quika

2016. december 17.

Szep,ivelt,hosszu pillakat csinal. Nem vesz fel sok festeket, nem tolakodo vagy dramai a hatas.
Sajnis nem tartos,nekem nap vegere lepereg, nem kot meg a pillakon,azok szaradas utan"puhak" maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

editbecker93

2016. november 15.

Idén nyáron ismerkedtem meg a márkával Hollandiában, és elég nagy leárazás volt, féláron vettem meg ezt a spirált, és milyen jól tettem!
Eddig szinte az összes spirál lepoytogott, és estére úgy néztem ki, mint aki elaludta a sminkjét, ennél a spirálnál ilyen problémám nem volt. Nem csomósít, nagyon szép, hoszú természetes szempillákat csinál. Az ára nagyon kedvező, és maga a termék jó. Kár, hogy Mo-on nem lehet kapni, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

sal

2016. szeptember 5.

Az itteni jó vélemények miatt rendeltem meg. Minden nap ezt használom,nagyon szépek tőle a pilláim. Gyönyörűen göndörít és dúsít viszont sajnos potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

EmmaHeather

2016. május 30.

Nagyszerű kis termék!!! Maradéktalanul elégedett vagyok vele! Netről rendeltem pár másik Kiko termékkel együtt és nem csalódtam. Minőségi, szépek az összetevői, de ami a legjobb: TARTÓS. Ma délután próbáltam ki, egyik szememen ezt, másikon a vízálló testvérét és mindkettő remekül működött. Még a délutáni szundit is kibírta mindenféle maszatolódás és lepergés nélkül! :) természetes hatást kölcsönöz, rajtam egyáltalán nem mutat drámaian. abszolúte bejött. +++++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

phg26

2016. május 13.

4 darab szinte uj szempillaspiralom van mar itthon, mindegyik kukaba valo. Nemreg fedeztem fel a KIKO markat, itt augsburgban van is uzletuk. Elkezdtem bujni a kremmaniat es abszolut az itteni ertekelesekre hagyatkozva beruhaztam erre a sprialra. Beruhaztam...fel aras akcioban csiptem el, szoval 3,90€ert vettem, ami valljuk be, eleg nevetseges osszeg. Ez a spiral FANTASZTIKUS! Szep ejfekete, hosszu pillakat csinal, nem tapaszt, nem poklabas, es nem kemenyednek meg tole a pillaim. Nap vegen is a helyen van, nem porog le es nem kenodik el. Este pedig egyszeruen lemoshato. Imadom! A csomagolasa egyszeru, kefeje az atlagosnal nagyobb, de hamar meg lehet szokni. Ennyi penzert szupr jo, abszolut ujravevos!! 😊❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.