Best of Beauty 2019

Kiko

Ár:   €7.2   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2013. augusztus 3.

Ár:   €7.2
Lelőhely:   külföld, online

A speciális, spirális alakú applikátor, minden egyes szempillát egyenként von be, krémes, fényes felületű textúrával és intenzív fekete színnel.

quika

2016. december 17.

Szep,ivelt,hosszu pillakat csinal. Nem vesz fel sok festeket, nem tolakodo vagy dramai a hatas.
Sajnis nem tartos,nekem nap vegere lepereg, nem kot meg a pillakon,azok szaradas utan"puhak" maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

editbecker93

2016. november 15.

Idén nyáron ismerkedtem meg a márkával Hollandiában, és elég nagy leárazás volt, féláron vettem meg ezt a spirált, és milyen jól tettem!
Eddig szinte az összes spirál lepoytogott, és estére úgy néztem ki, mint aki elaludta a sminkjét, ennél a spirálnál ilyen problémám nem volt. Nem csomósít, nagyon szép, hoszú természetes szempillákat csinál. Az ára nagyon kedvező, és maga a termék jó. Kár, hogy Mo-on nem lehet kapni, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

sal

2016. szeptember 5.

Az itteni jó vélemények miatt rendeltem meg. Minden nap ezt használom,nagyon szépek tőle a pilláim. Gyönyörűen göndörít és dúsít viszont sajnos potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

EmmaHeather

2016. május 30.

Nagyszerű kis termék!!! Maradéktalanul elégedett vagyok vele! Netről rendeltem pár másik Kiko termékkel együtt és nem csalódtam. Minőségi, szépek az összetevői, de ami a legjobb: TARTÓS. Ma délután próbáltam ki, egyik szememen ezt, másikon a vízálló testvérét és mindkettő remekül működött. Még a délutáni szundit is kibírta mindenféle maszatolódás és lepergés nélkül! :) természetes hatást kölcsönöz, rajtam egyáltalán nem mutat drámaian. abszolúte bejött. +++++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

phg26

2016. május 13.

4 darab szinte uj szempillaspiralom van mar itthon, mindegyik kukaba valo. Nemreg fedeztem fel a KIKO markat, itt augsburgban van is uzletuk. Elkezdtem bujni a kremmaniat es abszolut az itteni ertekelesekre hagyatkozva beruhaztam erre a sprialra. Beruhaztam...fel aras akcioban csiptem el, szoval 3,90€ert vettem, ami valljuk be, eleg nevetseges osszeg. Ez a spiral FANTASZTIKUS! Szep ejfekete, hosszu pillakat csinal, nem tapaszt, nem poklabas, es nem kemenyednek meg tole a pillaim. Nap vegen is a helyen van, nem porog le es nem kenodik el. Este pedig egyszeruen lemoshato. Imadom! A csomagolasa egyszeru, kefeje az atlagosnal nagyobb, de hamar meg lehet szokni. Ennyi penzert szupr jo, abszolut ujravevos!! 😊❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

eSther27

2016. április 26.

Imádom. Tökéletes az én kis csökött pilláimra. A semmiből varázsolja őket gyönyörűvé. Csak azt sajnálom, hogy nincsenek Magyarországon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Nonaa

2015. március 24.

Egy csoda ez a spirál! Egy rétegben is elképesztő pillákat varázsol, nagyon látványos eredményt lehet vele elérni. Hozza a szokásos Kiko minőséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

mortenson

2014. május 9.

Egyszerűen imádom! Hatalmas mélyfekete pillákat csinál. Kifogástalan :) Akciósan vettem 3.90 euroért :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.

garden32

2013. július 24.

Szuper jó! Szépen ível, és dúsít. Nagyon hajlékony szilikonos keféje van, könnyű használni. Az ára nagyon korrekt, 7.20 euró ami valamivel több mint 2000 Ft., ami ezért a spirálért nagyon jó ár! A tartóssága is remek, nem potyog,nem kenődik. Simán felveszi a versenyt a high-end spirálokkal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.