Kneipp

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A Kneipp Kikapcsolódás Fürdőkristály természetes termálsóból készül, értékes citromfű és citronella illóolajat tartalmaz. A Kneipp fürdőkristályok tiszta termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall természetes sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. A sókristályokat értékes aromaaktív olajokkal vonják be. A termálsó nem tartalmaz kémiai és környezetszennyező anyagokat. A sókristályokat értékes aromaaktív olajokkal vonják be, melyek kizárólag természetes növényi eredetű olajok. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-bőrsemleges, tartósítószert és alkáli szappant nem tartalmaz. Aromahatás: a citromfű és a citronella illóolajok ellazítják a testet és megnyugtatják a lelket.

szucslia

2011. június 16.

Én nagyon szeretem, bár aki nem szereti a méhfű/citromfű illatát annak nem ajánlom. Kellemes ellazulás... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 16.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20