Kneipp

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő cseresznyevirággal és rizscsíra olajjal. Hosszantartó habot képez és gyengéden ápolja a bőrt.

Ellaenn

2019. május 27.

Nagyon finom, megnyugtató illata van, tökéletes egy hosszú nap utáni kádban kikapcsolódáshoz.
A habzása rendben van.

Amiért viszont 1 csillaggal kevesebbet adtam neki az az, hogy ha túl sokáig ejtőzök a habok között, sajnos kiszárítja egy kicsit a sarkamat.
Pedig éppen azt ígéri, hogy nem szárít.

Ettől függetlenül nagyon jó termék, én főleg a relaxációs hatása miatt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

A habzása rendben van.

Pedig éppen azt ígéri, hogy nem szárít.

Antioxidánsok: Tocopherol

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.