Kneipp

Ár:   365 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Vanília-, makadámdió- és mézkivonattal.

Emiii

2019. február 3.

Az illata nem volt rossz. A tasakban... vízben kb. már semmilyen. Habja nulla, de oké: fürdősó, ne is várjon ilyet tőle az ember lánya. Örültem volna, ha a színe narancssárga (amíg nem oldódott fel, valóban olyan volt), de - nem szépítem - ez bizony pisi sárga lett. Így a kád úgy nézett ki, mint amit televizeltek. Hát, nem volt guszta belemászni... innentől fogva tőlem aztán vaníliás-makadámdiós-mézes illata is lehetett volna (de nem volt!), akkor is feszengtem volna a vízben. Jobban megnézve a csomagolást, a világosbarna plüssmackó elég kétségbeesett arcot vág: "Neeee, ne rakjatok bele a pisibe! Nem akarok fürdeni!" na, valahogy így éreztem én is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Elkofen

2018. október 25.

Szerintem teljesen hozza amit ígér. Hideg, átfázós napokon felmelegít és édeskés aromája megnyugtat és jókedvre derít. Megfelelően intenzív az illata és sokáig kellemesen illatozik a fürdővíz tőle. Tényleg narancssárga színe van, de nem fogja meg a kádat. (Ráadásul láttam én már vadabb színű fürdősóval megspékelt fürdővizet is, mint ez.)
Ez kellemesen ellazít és a finom illatok olyan bújós hangulatot árasztanak. Nem tudnám megmondani, hogy mire emlékeztet az illata, de talán az édes mandula és a vanília keverékére. Télen nálam újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Tvylvis

2018. május 5.

Az illat szubjektív dolog, nekem ebben az esetben kifejezetten bejött. Egyetértek az előttem szólóval, valóban van némi marcipános beütése. Édes, púderes, bújós illat, tökéletesen passzol a csomagoláshoz. Én azt nem vettem észre, hogy ápolná a bőröm, egy fürdősótól én nem is várom el. Viszont nem irritál, és ki lehet hagyni a testápolózást utána. Mindenképp veszek még belőle, ha újból látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

eperturmix

2017. május 1.

Borzasztó leszek,de ,hiába akartam jó legyen,nem jött össze.3 tasakos fürdőkádba való ilyen cuccot vettem,az egyik ez volt.Maga a csomagolása nagyon édi,és a rajta írtak alapján (vanília,makadámdió,méz) ez a kombó ütős lesz gondoltam,este nagy wellness veszi kezdetét.Hát nem.Az illata semmiféleképpen sem a hármak egyike,tömény marcipán...okéoké,csak én nem ezt kértem akkor pont.A másik a színe...amikor beöntöttem a kádba élénk pirosas-narancs színe volt.Ám ahogy telik fel a víz,bakker nem tudtam eldönteni,hogy ez most egy csirke alaplé,vagy egy gyanúsan sötét vizelet,amiben épp ülök...elég frusztráló,így ellazulni,áztatgatni magam elég necces..Ja és a marcipán,mandulás illat is seperc alatt eltűnik.
Nem ültem benne sokáig,valahogy nem jött,de ahogy kiszálltam elég hidratáltnak éreztem a bőröm,testápolót se kentem,ennyi a pozitívum.Kipróbálok még más Kneipp gyöngyöt,sót,kristályt de ez most nem jött össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

aguatic

2016. március 28.

Szeretem a dio minden formajat. Mikor meglattam hogy furdoso is van azonnal jott velem ( a cuki macik is meggyoztek a csomagolason). Nagyon jo illata van. A vizet citromsargara szinezi, kadat nalunk nem fogta meg. Viz kisse olajos lesz tole, boromet nem szaritotta, sot egesz jol hidratalja az olajtartalma miatt.
Biztos ujra veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Biztos ujra veszem meg.

nadalandy

2016. január 9.

Sajnos nincs kadam, igy labfurdozesnel hasznaltam el.
Az illata annyira fenseges, olyan edeskes, ami tenyleg egybol jokedvre derit. Viszont nem taplalta a borom es semmifele kulonleges apolast sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Sajnos nincs kadam, igy labfurdozesnel hasznaltam el.

olivebella

2015. május 22.

Nagyon szerettem vele fürdeni,akinek száraz a bőre,annak mindenféleképpen ajánlom! :) (mint minden mas Kneipp termeket is! :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

La-Fee

2014. április 1.

Egyszer vettem ilyet, isteni illata van, nagyon jólesett benne fürödni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Egyszer vettem ilyet, isteni illata van, nagyon jólesett benne fürödni.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.