Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: szilviabajtai, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Sápadt, szeboreás, laza, tágpórusú, rossz turgorú, nyúlós bőrre.

Kiszerelés: 250 ml

divatbolondblog

2012. március 9.

Én nagyon szeretem. Az illata szuper (engem gumicukorra emlékeztet). Hidratál is, száraz bőrre kiváló!
Nem zsíros, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Nem zsíros, könnyen beszívódik.

kató

2012. március 1.

nagyon jó krém. nekem megakadályozza az apró gyulladások, pattanások kialakulását, pont jó mértékben hidratál. nekem nem túl nehéz krém, bár csak télen használtam eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

csirsz

2012. február 26.

nekem bejött. Elég nehéz, még habkrém formájában is, de ha télen már más nem használ ez tutira igen. Feltölti az arcomat és sápadságra is nagyon jó. Nyárra nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

pipo.bernadett

2012. február 11.

ILCSI TERMÈKEKET KIZÀRÒLAG KOZMETIKUSNÀL LEHET BESZEREZNI! Lehet hogy maceràsabb, de direkt van így "levèdve", hogy mindenki börtipusának megfelelö professzionàlis krémet kapjon! Az kifejezetten jò, h a vendègek kipròbàlhatják 10 ml ben ès ha tetszik ,vehet nagyobb kiszerelèst is! Az àra is teljesen baràti! Ès nem utolsó sorban a kozmetikusod mindig kèszsègesen ad SZAKSZERÜ tanàcsot,ami egy drogèriàròl/hipermarketröl nem mondhatò el!!!

Nekem olajos seborreàs böröm van ,és nekem bevált! Elèg a "zsírossàga" is,föleg tèlen, amikor amùgy is èrdemes krèmet vàltani,a szàrazabb idö miatt! Nyàrin viszont Aha Naspolya krèmre lehet cserèlni,ami mattitó hatàsù! Nekem mèg az apró ràncokat is feltöltötte! Iszonyat könnyü,gyorsan ès maradèktalanul felszívòdò krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

feredith

2012. január 12.

Nagyon könnyed állagú, lágy krém. Nagyon szerettem, csak azért váltottam másra, mert nehezen beszerezhető, de szerintem visszatérek hozzá. Nem mondanám évszakfüggőnek, nyilván nem a száraz bőrre találták ki, de ettől eltekintve a fiatal, kevésbé problémás bőr barátja lehet télen-nyáron, szinte érezni lehet, hogy vitaminokkal tölti fel a bőrt. Nem lettek pattanásaim vagy mitesszereim tőle, de hiába írják azt, hogy tágpórusú bőrre van, nem nagyon vettem észre, hogy összehúzta volna. Az illata édes-gyümölcsös, engem nem zavar, de azt el kell ismerni, hogy tényleg erős és viszonylag tartósan meg is marad. De nekem kifejezetten tetszett reggelente a vidám illata és színe. Egyetlen hibája van az Ilcsi-krémeknek, hogy nincs bennük fényvédő, ha még az is lenne benne, maga lenne a tökély :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

narancsdzsem

2012. január 11.

Nekem nem jön be az illata. Túl cukorkás, túl tini.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

Nekem nem jön be az illata. Túl cukorkás, túl tini.

Enca

2012. január 11.

Nagyon szeretem, kellemes, ruganyos lesz a bőröm tőle, és az illatára a család férfitagjai úgy gyűlnek,mint a méhek a mézre. Férjem szerint gumicukor illata van :) Maximálisan szeretem ősztől tavaszig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

drmajoroseva

2011. december 19.

Tél végén, tavasz elején szoktam ezt a krémet használni nappali krémként. Igazi vitaminbomba, kellemesen rózsás lesz tőle az arcbőröm - télen a csipkebogyós hidratáló a befutó. Érdemes szezononként váltogatni, nekem 2-3havonta hozzászokik az arcom egy krémhez, s akkor már nem olyan szembetűnő a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 19.

kozmetikusbuda

2011. december 11.

Ez a nappali kréme kb egy éve, könnyű, mégis hidratál, kellemes illatú, Nekem bevált. :)

kedves szilvibajtai, én szívesen segítek, ha megmondod nekem, mennyire százs, vagy épp zsíros a bőröd, és mik a problémák, amik legjobban zavarnak téged.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

meli0110

2011. december 4.

Én most ezt használom. Szeretem, úgy érzem, jót tesz a bőrnek. Imádom az illatát is. Kevés kell csak belőle egyszerre, kiadós. Az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 4.