Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: szilviabajtai, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Sápadt, szeboreás, laza, tágpórusú, rossz turgorú, nyúlós bőrre.

Kiszerelés: 250 ml

Wish

2011. február 23.

Gyorsan beszívódik, és nagyon jó az illata. A kökényben nagyon sok a vas, így segít a hemoglobin "gyártásban", ezáltal több oxigént tud szállítani a vér, ami elengedhetetlen a bőrnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

thomas2005

2011. február 22.

Nagyon kedvelem az Ilcsi-féle kencéket,kozmetikust is úgy választottam,hogy a termékek amivel dolgozik természetes alapanyagokat tartalmazzon.Itthonra rendszeresen használom a kökény krémet,teljesen megvagyok elégedve vele,gyorsan beszívódik és jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 22.

szilviabajtai

2010. október 31.

Ilcsi

Egy ideje használom az Ilcsi féle Kökény tonikot és arckrémet a kozmetikusom javaslatára. Sajnos tágpórusú a bőröm és tavaly télen a folytonos szárítás hatására - zavar mikor csillog és csúszik - elkezdett száradni és nem igazántudtam hogy mit is kezdhetnék vele. Igaz ezt a krémet csak idén tavasszal kezdtem használni, de nekem a tonikkal együtt nagyon szimpatikus. Gyorsan beszívódik, kellemes illatú. A tonikkal egy nap ha szükséges többször is felfrissítem az arcom, így mattít is.

Az igazság az, hogy többféle termék kipróbálása után is sajnos még ott tartok - hogy bár a fent említettel megvagyok elégedve - hogy nem találtam meg a tökéletes (bőrtípusomnak megfelelő) arcápolót. Nem tudom jól gondolom-e hogy erre tökéletes hatást kiváltó krémet vagy tonikot nem is készítenek.

Ha mégis, szívesen venném ha kapnék javaslatot arra mit lenne érdemes kipróbálnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2010. október 31.