Konzol

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Kókuszolaj egyik előnye az, hogy nagyon könnyű, így rendkívül gyorsan felszívódik a bőrbe, és emellett nagyon tápláló "krém". Nincs nagyon a köztudatban, de a Kakaóval egyenértékű napvédő. Tartós hidratáló hatása révén puhítja a megkeményedett bőrt, megakadályozza annak kirepedezését. Kiváló pakolása a száraz, töredezett, fénytelen hajnak, fürdőolajként használva pedig tetőtől talpig kényeztet! Szobahőmérsékleten dermedt, de olvadáspontja 24 fok, így testmelegtől azonnal felolvad!

titatrilla

2013. június 23.

Imádom, sajnos elfogyott de újra fogom venni. Szuper illat és az íze is kókuszos! Valamint nem félek, hogy a kislányom belekóstol... Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

rikiki25

2013. február 15.

Igazi kókusz, olyan mintha a trópusokon lenne az ember. Valóban zsíros érzetet hagy, de várni kell míg felszívódik! Én testápolóként használtam, nagyon szerettem, egy fél óra kb. mire teljesen beszívta a bőröm, illetve tettem belőle saját készítésű krémeimbe is. Nagyon megéri az árát, nagy kiszerelés és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

messin

2013. január 23.

Mennyei készítmény, mennyei illattal! Na persze be nem szívódik (na jó, egy fél óra után talán kezd, ha keveset teszek...), de a hatása pakolásként tökéletes. Kézre, lábra, hajra, ajakra. És ehető :-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

bogárkabogárka

2013. január 20.

Mindenre használható csodavaj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Mindenre használható csodavaj!

Meriel

2013. január 16.

Nálam alap, nagyon sok mindenre használom: száraz hajamnak és fejbőrömnek felüdülés, nyáron házi készítésű napozóba is keverek belőle, vagy egyszerűen csak kenek magamra belőle valahová és élvezem az ellenálhatalan kókuszillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

appdina

2013. január 16.

Finom, jó kókuszvaj, de nem annyira, mint amennyire ajnározzák a honlapon, ahonnan beszerezhető. Én legalábbis találtam jobb minőségűt. Személyes vélemény, hogy nekem fontos a csomagolás, a termékek kinézete is, ebben lehetne kicsit igényesebb.

Update: Itt a lenti ellenvélemények ellenére érdekes, hogy magát Konzolt is érdekelte a csomagolás, így most új külsővel csomagolja a kókuszvajat, ami nagyon kis csinos, ízléses! Csak így tovább Konzol! A mostaninak a minősége is jobbnak tűnik számomra, úgyhogy kipótoltam a csillagokat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 16.

Bibi

2013. január 10.

Arckrém helyett használom, tökéletes:D. A csomagolása pont nem érdekel, mikor egy ilyen minőségi, natúr termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

amina22

2012. november 4.

Hajápolónak, és napozáshoz használom ezt a kókuszvajat. Minőségben az eddigi legjobb amivel találkoztam, igazi kókusz illata van, és érződik rajta hogy teljesen természetes.
A csomagolásával szerintem nincs semmi baj, sőt, Konzol még arra is figyel hogy olyan tégelyekbe rakja a termékeit amiből nem oldódhat ki semmilyen káros anyag. Ez azért dícséretes hozzáállás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

timee10

2012. október 23.

Nálam ez 5-ös skálán 10-et ér! De tényleg! Létezhetetlen a fürdőszoba nélküle. A hatása, az állaga, a tisztasága, az illata külön-külön is zseniális...és mindezt egy termék tudja...az első pillanattól le vagyok nyűgözve :)

A csomagolást láttam, hogy írtátok. Szerintem teljesen normális csomagolás, nincs felesleges csicsa rajta, egyszerű tégely, és ahogy már írták is itt, én is így vagyok vele, hogy a tartalma a lényeg...nyilván nem örülnék ha zacskóban kapnám, de most, hogy tudom milyen is ez, lehet az sem tántorítana el. No de persze kinek mi, engem nem zavar, ha másnak más a véleménye :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

kisvacok

2012. augusztus 6.

Úúúúúúúristen!Ne haragudj, de most a krémet díjazzuk, vagy a csomagolást???!!!! Te melyiket kened magadra a kettő közül? És ezért adtál neki 3pontot???? No comment, de tényleg.......ez a kókuszvaj csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil