Konzol

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Kókuszolaj egyik előnye az, hogy nagyon könnyű, így rendkívül gyorsan felszívódik a bőrbe, és emellett nagyon tápláló "krém". Nincs nagyon a köztudatban, de a Kakaóval egyenértékű napvédő. Tartós hidratáló hatása révén puhítja a megkeményedett bőrt, megakadályozza annak kirepedezését. Kiváló pakolása a száraz, töredezett, fénytelen hajnak, fürdőolajként használva pedig tetőtől talpig kényeztet! Szobahőmérsékleten dermedt, de olvadáspontja 24 fok, így testmelegtől azonnal felolvad!

F. Anikó

2012. július 27.

Nagyon-nagyon szeretem! Mennyei az illata! Testápolóként is nagyon jól teljesít:) Borotválkozás után is mindig ezt kenem magamra, nagyon szereti a bőröm. Arckrém helyett is használom, ha nem ennyire meleg az idő(ilyenkor nem igényel az arcom krémezést). Szuper termék, már a második tégelyt használom (és nem az utolsót:))!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

miraclum

2012. május 16.

Nem lehet nem szeretni, mennyiségeket vagyok képes ebből a finomságból elhasználni. A testem ápolását vele kívül-belül fontosnak tartom, gyakran nézem a tégelyt tejfölös doboznak... Szinte mindenre jó, tetőtől talpig kenheti vele magát az ember. Arcra is kenem, úgy tudom ráncmegelőző hatása is van. Remélem. Napozáshoz is bevált.
A bajom csak annyi vele, hogy indokolatlanul drágán árulják. Az utóbbi időben nagyon felkapták a kókuszolajat és szerencsére más gyártó is kínál ugyanilyen kíváló minőségben, de olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

szentrita

2012. május 7.

Tutiszupi!!! Ha valaki - mint én - jó ideje nem használhat finom illatos kozmetikumokat, és shea vajhoz szokott a bőre (ami valljuk be, annyira nem jó illatú), akkor egészen mámorító, hogy ennek a vajnak mennyire finom kókuszillata van, és ráadásul azért merthogy kókusz, nem pedig valami mesterséges parfüm. A Bionom bioboltban lehet kapni, én ott vettem nemrég, azt hiszem kb. 1800 Ft-ért. De nem kell belőle sokat használni, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

kisvacok

2012. március 25.

Én már a második tégelynél tartok!Egyszerűen fantasztikusan jóó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Én már a második tégelynél tartok!Egyszerűen fantasztikusan jóó!:)

lolkabolka

2012. február 19.

Tenyleg finom ez a testvaj. Imadom. Nem olyan regen rendeltem meg es azota csak kenem es kenem.
Jol puhitja abort, es hidratal. Hamar felszivodik. Mindenkinek ajanlom.

Update: Hááát..kiábrándultam. A termék 12/12-ig jó. A szaga...mert ez szag- olyan, mint amikor forrósítással nyerik ki a kókuszból az olajat és egy kicsit megég. Olyan "sült-kókuszolaj" szagú, ezt bizonyítja, hogy a párom egyszerűen büdösnek érezte az arcomon fél órás felkenés után. Szerinte avas, nap végén már én is éreztem magamon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

Jol puhitja abort, es hidratal. Hamar felszivodik. Mindenkinek ajanlom.

TJudit

2012. február 15.

Igen cingarela, csak igazolni tudom, hogy annyira finom kókusz illata van, hogy legszívesebben belenyalnék a tégelybe. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

cingarela

2012. február 15.

Én is majd kipróbálom, főleg tavasszal nyáron napozáshoz, meg amúgy is testápoláshoz (most tele vok testápolótermékekkel azért nem veszem meg, majd ha elfogynak)!:) Csakis csupa jót hallottam főleg erről a konzol féle kókusz vajról, a többiről meg sajna azt, hogy nincs illata, ennek meg állítólag mennyei.............csak nyáron a darazsak is szeretni fogják.......:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 15.

Odil

2012. január 29.

Imádom a kókuszvajat, az az illat és állag egyszerűen szívmelengető. Egyetlen fájdalmam, hogy a hajamra vettem óriási reményekkel, és konkrétan semmit nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

gyugyi.kinga

2011. november 2.

A (l)ehető legjobb! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 2.

A (l)ehető legjobb! Mindenkinek ajánlom!

GeoNautic

2011. szeptember 23.

Na szóval ez az a termék, ami szinte mindenre jó. Arcra, hajra, kiszáradt szájra... Ha pont ezt a márkát nem találja valaki hirtelen, az se keseredjen el, a bioboltokban lehet kapni 100 százalékos tisztaságú kókuszvajat, amiből egy kis tégelybe ki lehet menteni test- és hajvégápolásra, a többi sütés-főzéshez is remekül felhasználható. Majdnem csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil