Konzol

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Kókuszolaj egyik előnye az, hogy nagyon könnyű, így rendkívül gyorsan felszívódik a bőrbe, és emellett nagyon tápláló "krém". Nincs nagyon a köztudatban, de a Kakaóval egyenértékű napvédő. Tartós hidratáló hatása révén puhítja a megkeményedett bőrt, megakadályozza annak kirepedezését. Kiváló pakolása a száraz, töredezett, fénytelen hajnak, fürdőolajként használva pedig tetőtől talpig kényeztet! Szobahőmérsékleten dermedt, de olvadáspontja 24 fok, így testmelegtől azonnal felolvad!

BabyDoll

2011. szeptember 4.

Nagyon puha lesz tőle a bőr, és az illata... Hihetetlen, hogy parfüm és illatanyag nélkül is lehet valami ennyire... mennyei. Univerzális termék, én személy szerint testápolónak használom, de hallottam, hogy sokan esküsznek rá, mint hajpakolásra. Az állaga krémes, kókuszrostok vannak benne, a test hőjétől, vagy éppen nagy nyári melegben olaj-szerű, ennek ellenére szerintem egész gyorsan beszívódik. Kinek ajánlom? Mindenkinek, aki szereti a kókusz illatát, aki óvni, védeni, hidratálni szeretné a bőrét/haját természetesen. Állítólag jótékony hatással van az ekcémás tünetekre is, és napvédőként is remekül funkcionál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil