Konzol

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2019. január 30.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók

Afrikából származó (Ghana), 100% tisztaságú, adalékmentes, kézzel készített, fair trade shea vaj.

Ha a tégely elmosva, a címkét leáztatva elküldöd a forgalmazónak, akkor azt állítólag bezúzzák és újrahasznosítják. A cím ahova az üres, tiszta tégely küldendő: Konzol Fair Kft., 8043 Iszkaszentgyörgy Pf .19

Argold

2016. március 23.

Több tégellyel elhasználtam belőle. Nagyon jó minőségű shea vaj. Remek baba popsira, ekcémára és a kiszáradt bőr segítője.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

BernieR

2016. március 23.

Nagyon szeretem!!! Számomra abszolút csodaszer!
Éjjelre az arcomra kenem reggelre pihe-puha bababőr- pattik nélkül- segit a hegeken, a szarkalábakat kiegyenliti. Anyukám is kipróbálta- hozzáteszem óckodva- meg is lepődött milyen szépen egységesitette érett bőrét!
Várandósságom alatt a pocimra kentem minden este, egy darab striám sem lett!!! Babapopsira is kiváló.
Mellékesen mindenféle káros vegyület nélkül teszi ezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Nagyon szeretem!!! Számomra abszolút csodaszer!
Mellékesen mindenféle káros vegyület nélkül teszi ezt...

Strombolana

2015. december 14.

Nagyon szeretem.Állandóan használom,az ekcémámra a legjobb.Én kimondottan szeretem a természetes illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

ingyombingyom

2015. május 24.

Aktuális a véleményem , a blogon éppen a natur kontra "síma -mesterséges-hagyományos " arcápolási vita van teljesen értelmetlenül....
Ebből az alapvajból+ kakaóvaj+ argánolaj+avokádololaj+jojobaolaj+ sárgabarackmagolaj+gránátalmaolaj+ rózsaolaj+ makadámdióolajból olyan pakolást készítettem, hogy másnap majdnem dobtam egy hátast. Igaz kicsit masszíroztam és a natúrkozmetikától kissé távol álló módon ultrahangozgattam egy kicsit. A maradékot felitattam és aludtam egy jót. Az arányokra azért oda kell figyelni ,nyílván nem lehet ész nélkül öntögetni az olajokat.
Másnap igazi WOW hatás de komolyan a bőröm feszes volt mint húszas éveimben , rugalmasan és élénk színben vigyorgott vissza a tükörből, alig ismertem magamra. Soha egyetlen más termék sem produkált ekkora csodát. Legalább egy tízest letaghattam volna, ilyen még nem volt , nehezen tudtam otthagyni a tükröt!😀 Egész nap tapogattam a pofimat.
Nélkülözhetetlen cucc a család többi tagjával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 24.

Nélkülözhetetlen cucc a család többi tagjával együtt.

vargadio

2015. március 26.

Csoda! Mindenre jó, de tényleg. A télen kiszáradt, véresre repedt kezet egyik napról a másikra teszi rendbe. Az uram nagy szkeptikus, de már maga kéri, hogy kenjem be a kézfejét :) A szétfújt, kipirosodott, cafatokban hámló orromat is helyrehozta pikkpakk. Jó kiszáradt sarokra, könyékre, ekcémára, MINDENRE!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Keats

2015. február 15.

Ettől jobb bőrápoló nem is kell, az allergiás tüneteket és egyéb bőrsérüléseket is szépen gyógyítja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

zsooofi

2014. július 1.

Én nagyon szeretem, az illatát sem tartom büdösnek (pedig eddig bárkinek mutattam, mindenki szerint az volt). A hatása is jó volt abszolút mindig. Jó érzés tudni, hogy tiszta sheavajat kenek magamra, nem valami agyonvegyszerezett terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

hajasbaba

2014. június 20.

Én is sokféle sheavajat kipróbáltam az elmúlt években, de ennél maradtam. Univerzális krém. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Csill01

2013. december 5.

Már többféle sheavajat próbáltam az elmúlt 3 évben és ennél maradtam.
Nagyon sok oldalú krém: arcra, testre, megégett bőrre, ajkakra, sarokra....mindenhová.
Tudom a keménysége miatt sokan nem szeretik, de ha összekeverjük kevés olajjal (pl jojoba vagy oliva), máris egy sokkal jobban kenhető állagot kapunk.
Sokan panaszkodnak az illatára. Ha valaki a vegyi készítmények eltúlzott illatához van szokva, lehet büdinek érzi, de aki természetes anyagokat használ(pl én is) az kifejezetten szereti ezt a kicsit mazsolára emlékeztető semmihez nem hasonlítható illatot.
Télen a kiszáradt arcra és kézre nincs is jobb krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 5.

Már többféle sheavajat próbáltam az elmúlt 3 évben és ennél maradtam.
Télen a kiszáradt arcra és kézre nincs is jobb krém!

titatrilla

2013. július 4.

Egy ideje megvan nekünk, kentük már mindenhova. Mióta kismama vagyok, ment a pocakomra is, de mivel az első hónapjaimban még tél volt, hűvösebb, sok macera volt a vaj eloszlatásával, így átálltam babolajra. Most, hogy az utolsó hónapra sajnos mégiscsak megjelentek a csíkok a hasamon (genetika...) és valahogy ki is pattogtam, viszket a bőröm... Így végső elkeseredésemben az olaj után kentem a panaszos részre sheavajat is. Nyár és meleg lévén szépen elolvadt a bőrömön és a viszketés és a húzódás szinte egyből megszűnt, nem is vakartam a hasamat. Ráadásul reggelig szépen rajta maradt a bőrömön, míg az olajat az utóbbi időben elég hamar beszívja a bőröm. Szóval úgy érzem, most nagyon jó szolgálatot tesz a sheavaj nekem és bőrömnek. Ha a baba megszületik popsikrémként is ki fogom próbálni, sokan dícsérik. Az illata sajnos nem a kedvencem, meg az állaga emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)