Konzol

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2019. január 30.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók

Afrikából származó (Ghana), 100% tisztaságú, adalékmentes, kézzel készített, fair trade shea vaj.

Ha a tégely elmosva, a címkét leáztatva elküldöd a forgalmazónak, akkor azt állítólag bezúzzák és újrahasznosítják. A cím ahova az üres, tiszta tégely küldendő: Konzol Fair Kft., 8043 Iszkaszentgyörgy Pf .19

rikiki25

2013. február 15.

Én is nagyon szeretem ezt a shea vajat. Nekem még az illata/szaga is tetszik. Nagyon jó krémalapnak. Télen mindenképp jó, ha van otthon belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Meriel

2013. január 18.

Hosszú évek óta küzdöttem egy rejtélyes allergiás kiütéssel a bal bokám belső felén. Kentem már rá mindent: aloe gélt, cink-oxidos popsikenőcsöket, de egyik sem hozott végleges megoldást. Véletlenül találtam rá az antalvali.com-on a shea vajra. Gondoltam nincs vesztenivalóm, kipróbálom. Pár nap alatt megoldotta az évek óta fennálló porblémát és csak nagy melegben, vagy ha nagyon sokáig dunsztolódik a lábam a túrabakancsban, akkor jön elő a viszketős kiütés a bokámon. De ha megelőzés képpen előre bekenem, akkor nem is jelentkezik a kiütés.
Párom arca egy havas hegymászás során csúnyán megégett a napon. Meggyógyult, lehámlott a bőr, de folyton küzdött a szárazsággal. Párszor bekente ezzel a vajjal és szépen helyrehozta a vízháztartását az arcának. Most már csak nagyon ritkán, hideg időben, vagy uszoda után ken az arcára egy borsónyit.
Kiváló bőrápoló, mindig van itthon egy tégellyel :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

Kiváló bőrápoló, mindig van itthon egy tégellyel :-)

amina22

2012. november 4.

Használtam már több fajta sheavajat, szerintem ez a legjobb. Nem krémes állagú, és nem is könnyen kenhető, hiszen ez finomítatlan sheavaj, nem is lehetne ilyen, csak ha finomítottról van szó, ilyet viszont nem használnék mert az már nem igazi sheavaj és a hatása sem olyan jó mint a finomítatlané.
Lehet belőle krémeket keverni, valamilyen bázisolajjal, pl. avokádó, jojoba, és akkor könnyeben kenhető lesz, ezeket is forgalmaz Konzol, és nem is drágák szerintem.
Egyébként a bionom.hu-n részletes leírás is van erről a sheavajról és rengeteg tapasztalat is van róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

timee10

2012. október 23.

Egyszerűen zseniális! Nélkülözhetetlen itthonról...nincs az a problémás és/vagy allergiás bőr, aminek ápolására ne volna ez megoldás. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

miramax

2012. június 1.

Az általam ismert három sheavaj közül ez nálam az utolsó. Szerintem szalonnaszagú és grízes állagú. Nem tudtam eloszlatni rendesen, hiába olvasztom fel előre a tenyeremen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 1.

Szonya

2012. április 23.

Használtam már más shea vajat is, de ez tényleg nagyon jó! Mellette még jomtom sheája volt szuper, de arra 3 hetet vártam, míg megérkezett. A sheavaj.hu-ról rendeltnek pedig iszonyatos szaga van, azt nem is bírom magamra kenni. Felturbóztam levendula illóolajjal, de úgy sem az igazi. Ez viszont nagyon finom illatú (én szeretem a shea füstös olaj-zsír illatát), testápolóként használva nagyon jól hidratál, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

kisvacok

2012. március 25.

Egyszerűen csillagos ötös minden szempontból!!:)))
Ebből biztosan mindig lesz egy tégellyel a polcomon!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Egyszerűen csillagos ötös minden szempontból!!:)))
Ebből biztosan mindig lesz egy tégellyel a polcomon!:)

hpanna

2011. december 29.

Nekem bevált kézkrémként, arckrémként, testápolóként, most főképp babapopsi krémként használjuk és szuper (eltüntette a kiütéseket). Kellemes illatú és kenhető állagú krém. (Használtam már Ebayről vásárolt túl erős illatú shea vajat is, de ez a Konzol féle nagyon jó!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

f.s

2011. július 6.

Valóban a legjobb finomítatlan shea a kínálatból , az illata és az állaga is kellemes. Az ekcémás és száraz bőrök csodaszere! De a náthától piros orrtól , a sebes babapopsiig , érdes munkás kézig mindenre egy tégelyben megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 6.

zolabori

2011. június 28.

Nagyon jó, de mostanában a Shea Wale shea vaját használom, az is 100%-ban finomítatlan, Ghánából származik és támogatja a Fair Trade mozgalmat. Kicsit olcsóbb mint a Konzol, de ugyanolyan jó, nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 28.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)