Kosé Cosmeport

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kylee, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 15.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító olaj, mely könnyedén feloldja a bőrről a sminket és a szennyeződéseket.

nikiii.*

2019. augusztus 7.

Először a rózsaszín verzióját próbáltam, amit imádtam, úgyhogy gondoltam, kipróbálom ezt is. Szépen leszed mindent, de úgy éreztem, a testvére jobban kitisztítja a pórusaimat, mivel kevésbé nehéz az állaga -- talán a sűrű jobb szó rá. Egyébként működőképes, nem szárít és nincs vele semmiféle problémám, egyszerűen a rózsaszín testvére jobb, ezért adok neki négy csillagot. :) Egy pumpálásnyi elég az egész arcomra, de néha másfelet rakok a tenyerembe, mert úgy érzem, hatékonyabb, ha csúszkál a bőrömön. Hónapokig elég, és egyáltalán nem irritál, nem szárít és nem zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Kori

2019. január 6.

1 teljes pumpálásnyit szoktam használni, de akkor az mindent le is visz. Zuhanyzás előtt átmasszírozom vele a még száraz arcomat, nem vizezek előtte/közben (szinte állandóan vízálló tust és spirált használok) aztán langyos vízzel lemosom még és "kész". Persze ez csak úgy 90%-os sminkeltávolítás, de nekem teljesen jó. Utána még általában micellás víz, és akkor tényleg teljesen tiszta(sminkmentes) az arcom. (A Trend It Up vízálló szemhéjtusával neki is meggyűlik a baja…😃 )
A habzó lemosókkal szembeni nagy előnye számomra, hogy egyáltalán nem szárít, a szememet pedig abszolút nem bántja, nem csípi semennyire sem, pedig mosom vele rendesen. 😀 A bőrömön pedig nem hagy csúszós vagy olajos réteget. Irritációt, szárítást, pattanásokat, mitesszereket nem okozott.
Az illata citrusos, semmi különleges, az állaga is jó, nem túl folyós, nem is sűrű, közepesnek mondanám.
Kb. 2000 Ft körüli összegért lehet rendelni hozzá 200ml-es (30ml-vel kevesebb, mint a teljes kiszerelés) utántöltőt. Miután elhasználtam egy flakonnal én ezt be is szereztem. Maradok ugyanennél a típusnál.

(Nincs sok összehasonlításii alapom, ezen kívül eddig egy arctisztító olajat használtam, a THEFACESHOP Rice Water Bright Cleaning Oil #Rich verzióját, de sajnos őt nem igazán sikerült megszeretnem. Elhasználtam, de biztos nem veszek belőle mégegyszer. Túl híg, a sminket nem szedi le teljesen. Egyedül az illatát kedveltem. 😀 De egyébként az egész valahogy a babolajra emlékeztet... Ha nem is sokkal, de a Kosé inci-je szebbnek tűnik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

dizabella01

2018. május 22.

Májusban rendeltem, és még csak a fele fogyott el, mindennapi használattal.
Én mindig csak 1 pumpányit nyomok, nekem az untig elég. A legmakacsabb sminket is lemossa, igaz, több ideig kell masszírozni, de lehozza.
A vízzel is nagyon jól keveredik, az emulziót pedig könnyen le lehet mosni, nem marad olaj nyom az arcomon.
Újravenném, az biztos. Szerintem nincs nála jobb, főleg ebben az árkategóriában.

Lemosás után, ha netalán a szemembe kerül (aminek azért elég nagy az esélye), homályosan látok 1-2 percig. A szemem viszont egyáltalán nem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Májusban rendeltem, és még csak a fele fogyott el, mindennapi használattal.

kisko

2018. május 3.

Jó áron kapható, én inkább két pumpálásnyit használok, és hosszabban masszírozom az arcom, nagyon sokat segített a mitesszereimen. Fényvédő, smink szépen lejön vele. Forró ruhával mosom le és utána habzó lemosó jön, így nem tudom, hogy mennyire távolítható el tökéletesen és milyen emulzióként. Két utánpótlás is megérkezett (örülök, hogy kapható utántöltő, bár kicsit kisebb mennyiség ugyanolyan áron), hosszú távra tervezek vele, alapdarab. Lehet egyszer a Speedyt is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

maow

2017. június 13.

Kíméletes, de alapos lemosó, nem hagy olajos érzetet maga után, sőt, még kicsit hidratál is. Sajnos ugyanolyan folyékony, mint a The Face Shop olajos lemosója, egyszerűen kifolyik az ujjam közül. Emiatt nagyon gyorsan fogy, így újra nem fogom venni, más alternatíva után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

bb06

2017. május 10.

Másfél hónapja használom, és nagyon szeretem! Tetszik, hogy van egy kis illata is, az állaga pedig szuper, vízzel is könnyen le tudom mosni. Néha érzem, hogy pár mitesszert is leszed az arcomról, aminek külön örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

gombolya

2017. április 22.

Alapjában véve egy jó sminkeltávolító,nem csíp,alaposan eltávolítja a sminket. Ami nem tette kedvencemmé az az,hogy túl olajos, langyos vízzel sem távolítható el, utána mindenképpen kell használnom egy másik lemosót ( jelenleg Etude House Backing Powder). Ez miatt nem őt venném újra, de szívesen próbálkoznék a tesójával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 22.

GNóri

2016. október 3.

Nagyon szeretem a koreai és japán arcápolási termékeket, de muszáj objektívnak lennem velük is.
Ez egy jó sminklemosó, leszedi a több réteg festéket, nem csíp, kíméletes. Viszont nem tud többet, mint bármelyik itthon kapható arcra használható olaj vagy olajos szemfestéklemosó.
A pumpája amúgy elég idióta, túl hosszú, és túl sokat nyom ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

A pumpája amúgy elég idióta, túl hosszú, és túl sokat nyom ki.

gale

2016. január 28.

Nahát, nahát! Ezt még senki nem véleményezte? Én meg már a 2. flaskát fogyasztom.

Közben volt egy Kose Speedy próbálkozásom is, de visszatértem ehhez. A Speedyhez viszonyítva sűrűbbnek érzem, nehezebb is eltávolítani, viszont szerintem alaposabb - mindezt nagyon kíméletesen műveli. Lerobbanthatatlan szemtust is simán visz.

Utána mondjuk muszáj egy nem olajos lemosóval is arcot mosni, ez nálam a szuperkedvenc SU:M Miracle Cleansing Stick. Ez a kombináció bevált, nem komedóképző, nem szárít, már csak azt sajnálom, hogy anno 15 évig nyúztam a bőröm "lemosás" címen mindenféle Garnierekkel, Niveákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Dipalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktív anyag.