Kräuterhof

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zseboora, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az aloe vera értékes hatóanyagaival nyugtatja, hidratálja, ápolja a bőrt és elősegíti a bőr természetes regenerálódását. Kellemes, hűsítő hatású, a bőrt simává, feszessé varázsolja. Nyugtatja az irritált, kipirosodott bőrfelületet és a túlzott napozás okozta bőrsérüléseket. Minden bőrtípusra ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

annaramona

2019. március 22.

Az bőröm vörös tőle, éget, mint a tűz. Borzasztó érzés, nem ajánlom. Vettem más márkájú aloe gélt, az nem csinálta ezt, szóval nem az aloetartalommal van baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Brigi3

2019. március 13.

Nagyon bevált a pattanások utáni foltokra szinte minket eltüntette.
Amin nagyon meglepődtem hogy szépen regenerálja a száraz hajat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

Nagyon bevált a pattanások utáni foltokra szinte minket eltüntette.
Amin nagyon meglepődtem hogy szépen regenerálja a száraz hajat is.

dzsungelszem

2018. november 25.

Arcra nem ajánlom, mert csíp és vörös lesz a fejem tőle. Sok helyen olvastam, hogy jó tesz a bőrnek, de mivel nagyon kellemetlen érzés nem hiszem hogy erőltetem. Viszont szörtelenítés után tényleg jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

tditti1991

2018. október 5.

Nincs érzékeny bőröm, ezért is lepődtem meg, hogy miért égeti, csípi és pirosítja ki annyira az arcomat. Többszöri próbálkozás után is irritálta sajnos, pedig az összetevők között nincs túlzottan rossz anyag. Lehetséges, hogy nem igazi aloe van benne?

Olvastam másnak szőrtelenítés után bevált, arra fogom szerintem én is elhasználni, ami teljesen felesleges számomra. Biztosan nem veszem újra a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

seoul

2018. augusztus 9.

Olyan vörös lett a bőröm ettől a géltől, mint a ráknak, azonnal rohantam lemosni. Most várok hogy újra emberi kinézetem legyen. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

missk

2018. június 6.

Gyantázás, borotva és cicakarmolás után használtam eddig, de megfelelt! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Gyantázás, borotva és cicakarmolás után használtam eddig, de megfelelt! :D

lha

2018. június 2.

Én már egy ideje csak aloe vera zselét használok napozás után. A márka nem volt szempont a vásárlásnál, nem is ismertem. Az ár sem különösebben érdekes, inkább az összetevők.
Napozás utáni bőrnyugtatónak használom és arra nagyon bevált. Ha esetleg van egy kis égés, vagy pirosság, másnapra teljesen bebarnítja. Hűti és regenerálja a bőrt, elmúlik a fájdalom, vagy érzékenység is.
Felkenve gyorsan szívódik a bőrbe, bár a tenyeremben kicsit ragacsos marad. De ez pontosan így igaz az összes márka 100%-os aloe zseléjére úgyhogy már megszoktam. Ennyit megér a dolog, mert a hatása egyébként csudajó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Tincs

2018. február 17.

Nem ezt az aloe gélt, kerestem de nem találtam mást, és egyszerűen szükségem volt rá. Egyik alkalommal nagyon kicsipte a bőröm,de miután megnyugodott nagyon szép lett. Használom, ha valami kijön az arcomon, szőrbenövésre, és borotválkozás után. Nekem bejött, bár nem csodaszer, segiti a gyógyulást és gátolja szőrtüszők begyulladását. Az ára miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

almandina

2018. január 30.

Többi hasonló termékhez képest jó ár-érték arány. Arctisztító maszk haszánata után kentem be az arcom, szépen rendbetette a kipirosodott bőrt. Télen száraz bőr esetén ekcémás tüneteket is szépen csillapítja, regenerál. Pattanások utáni gyulladt bőrt is szépen csillapítja, alkalmas könyökön pikkelysömör kezelésére is, sebgyógyulást is segíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Viki9727

2017. július 12.

Akciósan vettem 1200 ft ért és nagyon megérte! Nagy kiszerelés, sokáig elég. Epilálás után szoktam használni a piros,irritált bőrömre. Nagyon szépen leszedi a gyulladást, a pirosságot, a pattanásaimra is jó. Néha kicsit ragad miután felvittem, de hamar eltűnik. Az összetevői is nagyon szépek amiért plussz pontot érdemel. Biztosan újra veszem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.