Kräuterhof

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zseboora, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az aloe vera értékes hatóanyagaival nyugtatja, hidratálja, ápolja a bőrt és elősegíti a bőr természetes regenerálódását. Kellemes, hűsítő hatású, a bőrt simává, feszessé varázsolja. Nyugtatja az irritált, kipirosodott bőrfelületet és a túlzott napozás okozta bőrsérüléseket. Minden bőrtípusra ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

sprefectesse

2017. június 25.

Biztos van, akinek nagyon jó, de rajtam 15 perc alatt olyan iszonyú allergiás reakciót váltott ki, hogy azonnal mostam le, és most itt ülök, és imádkozok, hogy holnapra, mire emberek közé kell mennem, elmúljon, mert tiszta vörös foltos vagyok tőle végig a nyakamon meg a dekoltázsomon, ahová kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

gilisztagila

2015. december 6.

Szeretem ezt a terméket, éjszaka szoktam pattanásra, sebre kenni vastag rétegben és másnapra mindig jobb. Nincs benne semmi rossz anyag, ami plusz.
Sajnos nem szívódik be annyira gyorsan, mint ami jó lenne, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.