KrémPatika

Ár:   690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivitrius, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Aloe illatú arckrém normál bőrre aloe verával. 100% kézzel készített, állatokon nem tesztelt, vegán.

Fabricia

2019. augusztus 3.

Maga a márkát nagyon szeretem: cf, vegan, "handmade", a termékek 99%-a tökéletes lenne HA! nem lennének telenyomva illatanyagokkal. Szerintem tök felesleges. Egy enyhébb elegánsabb illattal jobbak lennének :)
Na de az arc krém: kellemes, kicsit erős illat. Én este kenem fel lefekvés előtt, reggelre csoda puha lesz az arcbőröm^^ csak ügyelni kell,hogy nagyon vékonyan kend fel és tényleg a jól megtisztított felületre.
Nem pattogzok ki tőle ami külön plusz,mert emiatt nem mertem arca krémeket használni:/
Én ajánlom mindenkinek ,de lehetne benne kevesebb illatanyag:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Én ajánlom mindenkinek ,de lehetne benne kevesebb illatanyag:))

Lills

2018. november 10.

Nagyon szimpatikus a márka, és ezt a terméket különösen szeretem tőlük. Abszolút bevált (nekem még jobban mint az Omega3-as arckrém), ha rendszeresen használom nem szárad ki a bőröm. Könnyen beszívódik, nem hagy fura érzetet, illata kellemes, enyhe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Brius

2018. október 27.

Normál bőröm van, de sajnos lassan szívódik, sokat kell várni mire sminkelni lehet, így nagyon max estére használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

nikiii.*

2018. szeptember 4.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az arckrémmel. Szépen hidratálja az arcom, hamar beszívódik, és nagyon szereti a bőröm. Semmiféle irritációt nem okozott. Nappalra használom, egyáltalán nem kényelmetlen számomra a viselete (szárazabb bőrre használom). Az illata nagyon finom, édesanyám szintén ezt használja zsírosabb bőrre, és neki is nagyon bevált.

UPDATE: végül felhagytam a használatával, mert hagyott maga után egy olajos réteget (az elején ezt nem érzékeltem, amit máig nem értek).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

ebianka

2018. március 29.

Egy hét alatt lenyugodott a rozaceás bőröm az éjszakai Q10-es krémmel együtt használva, pedig nem is erre van hivatalosan kitalálva :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 29.

BLili

2018. március 21.

Nehéz krém, nem ivódik be teljesen, marad egy fénylő, zsíros réteg. Túlérzékeny, rosaceás bőrűeknek nem ajánlom, mivel csípi, irritálja a bőrt. Akármilyen olcsó, nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Klajdi

2018. január 12.

Az állaga tökéletes, jól beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Csak éjszakára használom, de a téli hideg így se szárítja az arcom napközben. Az illata kellemes, enyhe, nem zavaró. Az ára rendkívül baráti, és nekem külön szimpatikus az egyszerű csomagolás. Ezt tényleg nem a borítóval akarják eladni, és ezt nagyon jól teszik. Az hogy cruelty free és vegan, remélem egy idő után már nem előny lesz, hanem elvárás, de most még mindenképp a pozitívumok között meg kell említeni. Maga a bolt pici, kedves és segítőkész eladóval, sokféle teszterrel. Egy hét használat után én teljesen elégedett vagyok, ha hosszú távon is beválik, akkor mellette maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

diaben

2017. december 16.

Sajnos csípi a bőröm, ha az allergia miatt rosszabb állapotban van. Pedig imádom a termékeiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

citylight900

2017. október 9.

Nagyon kellemes illatú, jó állagú, sűrű, mégsem ragacsos, zsíros. Nagyon jól hidratálja az arcom, és látványosan szebb mióta teafaolajos arclemosó tejjel együtt alkalmazom :) Jó lenne, ha lenne egy éjjeli krém változata is :) Biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

vivitrius

2017. szeptember 9.

Árban, állagban és illatra korrekt. A kiszerelés is megfelelő. Nekem mondjuk kicsit visszacsillog és a könnyűsége ellenére az arcbőrömön picit nehéz érzetet hagy. Más bőrfelületen (pl. lábon, kézen stb.) gyorsan szívódik, jól ápol és hidratál. Télre, szélfújáskor, hidegben arcbőrre ideális lehet. Nem dobtam hátast, de elsőre nem volt rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin