Best of Beauty 2019

KrémPatika

Ár:   590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

A csodálatos marokkói argánolaj sejtmegújító komponens, ezért igyekszünk gyakran használni. Az argánolaj számos bőrproblémára adhat megoldást. Fitoszterol összetevői fokozzák és élénkítik a sejtanyagcserét ezáltal hozzájárulnak a sejt regeneráló folyamatainak működéséhez. Az argánolaj többszörösen telítetlen zsírsavakat tartalmaz, mely megköti a szabadgyököket és feszesít is, mindemellett hidratált bőrt biztosít. Könnyű és selymes "powder" illattal tettük ellenálhatatlanná.

ebianka

2018. április 19.

Maradéktalanul felszívódik, nagyon jó az illata,és nem lesz 1-2 óra múlva újra száraz a bőröm,mint általában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

nikiii.*

2018. április 4.

Számomra ez lesz A testápoló. Egy nagyobb KrémPatikás rendelés részeként rendeltem meg, "olcsó, maximum nem fog beválni" alapon, mivel itthon tonnaszámra fogy nálunk a testápoló, mindenki nagyon száraz bőrű. Az elején nem tetszett különösebben ez a púderes illat, de kárpótolt, hogy kipróbáltam a fehérre száradt kezemen, és nagyon szépen hidratálta a bőrömet. Nagyjából egy hete használom, az egész testem úgy issza, mint a vizet -- egyszer véletlenül nagyon sok krémet nyomtam ki a kezembe, ami kábé duplája volt annak, ami a két karomra kellett volna, de az is seperc alatt beszívódott. A bőr hihetetlenül puha lesz utána, nem hagy ragacsos érzetet, nem lettem tőle kiütéses, imádom viselni, egyszerűen csillagos ötös. Egyedül a Dove tégelyes krémét imádtam ennyire még évekkel ezelőtt, míg rá nem jöttem, hogy hosszú távon szárít -- de ez tökéletes. Még az is lehet, hogy örökre ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.