KrémPatika

Ár:   690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Aloe vera illatú arckrém E-vitaminnal.

Anditattoo

2018. november 20.

Nagy remenyeket fuztem hozza alig vartam, hogy megerkezzen a csomag. De hatalmas csalodas volt.🙁 Tul eros illata van egyszeruen nem akart beszivodni, apro pattanasaim lettek tole, a kombinalt boromon nem hogy javitott volna egy diszkogombe alakitotta.. 1 csillag az osszetevok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Klajdi

2018. október 8.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódó krém. Melegebb időszakra nagyon jó, a hűvös időben viszont már zsírosabb krémre van szükség. Késő tavasztól kora őszig használtam éjszakára, tökéletesen elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

veronka19

2018. szeptember 24.

Az olajos /zsiros bőrömre vettem a szemkörnyékápolóval együtt. Sajnos arra allergiás vagyok.
Ez pedig biztosan nem az olajos bőrre lett kitalálva. Zsíros nehéz krém ami órák múlva sem szívódik be nálam. Éjszakára használtam. Ahogy felkentem egy félóra után elillant a parfüm belőle ami nagyon erős nekem, ennek is édes cukorka illata van és helyette kesernyés szappanos szaga lett az arcomnak. Pár hétig próbálkoztam vele de nem bírom ezt a szagot magamon. Elajándékozom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

pacsirszkyh

2018. május 27.

Sajnos nem éreztem semmiféle pozitív hatást, gyorsabban fényesedett át az arcom ha ezt a krémet használtam, végül a kezemre kenegettem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

barta.elisabetta

2018. május 10.

Nagyon jó az illata, és elég jó összetevőkkel rendelkezik, de közel 3 hónap használat után visszatértem a Nivea hidratálójához.
Nem nagyon hidratál, folyamatosan száraz az arcbőröm, és a felkenés után rögtön zsírosodik iszonyatosan a bőröm annyira, hogy az alapozómat is leviszi. Most visszatérve a régi krémemhez tapasztalom, hogy nem velem van a probléma, így nagyon úgy tűnik hogy nem fogom tovább használni a KrémPatika hidratálóit....
Nagy csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Nagy csalódás :(

LEva113

2018. május 6.

Nekem ez a tökéletes arckrém. Olcsó, nem irritálja a bőröm, nem zsírosítja, mégis nagyon tápláló. Szerintem sminkelni is teljesen jól lehet rá, gyorsan beszívódik. Már a második tégellyel használom és biztosan újraveszem még ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Hkanna

2018. március 25.

Nem irritál, nem csíp, szereti a szuperérzékeny bőröm. Teszi a dolgát, nagyon szeretem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

MBR

2018. március 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a krémet és az összetevők miatt. Nem rossz krém, csak inkább éjszakai krémnek ajánlanám. A téli hideg miatt nagyon száraz volt a bőröm, azt teljesen rendbe tette. Sminkelni nem lehet rá azonnal, mert ahogy rákennéd az alapozót apró grízszemek keletkeznek. Ha vársz pár percet, akkor felvihető az alapozó, csak kicsit zsíros hatású. A kezemet is elkezdtem kenegetni vele esténként, nagyon szépen rendbe tette. Szerintem éjszakai krémnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

thegirlwiththemostcake

2018. február 10.

Egy hete használom és abszolút úgy érzem, hogy ő az igazi. Még sosem találkoztam ilyen tökéletesen működő arckrémmel: tényleg táplál, hidratál, nem tömíti el a pórusokat - ezen felül pedig olcsó, vegán és cruelty-free :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Polett

2018. január 26.

Nagyon tetszett már maga a cég is, és ebben a krémben sem csalódtam. Jól hidratál, nem okoz pattanásokat, és az ára verhetetlen. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract