KrémPatika

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kea, az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online
Kategória:   Samponok

Koffein tartalmának köszönhetően csökkenti a haj örökletes hullásának kialakulását. Hajmosás alkalmával eljut a koffein egészen a hajhagymákig, ahol kifejti maximális hatását. Aktív szénnek köszönhetően, szőke hajra is használható (nem színez). E-vitamin tartalma fokozza a haj növekedését és megakadályozza annak kihullását. Ricinus olajat, illetve növényi keratint is tartalmaz a töredezett hajszálak érdekében.

Bearbunny

2019. február 28.

Erősen hulló hajamra kerestem megoldást, de sajnos a sampon egyáltalán nem segített a problémán. Már másnap szörnyen bezsírosodott, kellemetlen szaga lett a fejbőrömnek, a hajvégeimet pedig nagyon kiszárította. Próbálkoztam vele legalább háromszor, de mindig ezt az eredményt kaptam, így továbbadom, hátha másnak jobban bejön.
Továbbá nem értem, hogy a Krémpatika weboldalán kifejezetten ki van emelve, hogy SLS mentes termékeik vannak, ellenben íme itt egy példa rá, hogy ez egyáltalán nem igaz. Miért hirdetik így a termékeket, ha ez nem így van? Emiatt, s mert a többi termékük sem vált be igazán, maximum egy csillagot adnék a terméknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

BLili

2019. január 10.

Borzalmas. A 3. mosás után már állandóan viszket utána a fejbőr. Enyhén korpásodott a hajam előtte, amit az Uriage sampon helyre is tett, ahogy átváltottam erre a samponra, tiszta korpa lett a fejem, plusz még lemezekben is jött le a fejbőr.

A normál bőrű anyám sem használta el, mert az ő fejbőrét is irritálta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

A normál bőrű anyám sem használta el, mert az ő fejbőrét is irritálta.

neutibi

2019. január 4.

Tökéletes sampon, mióta használom sokkal erősebb a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 4.

Tökéletes sampon, mióta használom sokkal erősebb a hajam.

tnelly93

2018. július 26.

Azért vettem, hogy gyorsabban nőjön a hajam. Hát nem tudom, mennyire volt hatásos, hiszen úgy kiszárította a hajvégeimet, hogy amit nőtt (volna), azt vágathattam is le. Sajnos egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Pipi

2018. június 20.

Sajnos nem váltotta be a hozzáfűződő reményeimet. Gyorsan zsírosodó hajam van, ami egy ideje nagyon hull. A hajhulláson egyáltalán nem segített (majd az orvos segít remélhetőleg), olyannyira, hogy babahajak sem lettek tőle, ellentétben az Alpecinnel. Az illata jó, zsírosodást nem tudtam kitolni, bár nekem szerencsére nem szárította a fejbőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

birdy70

2018. május 7.

Nem teljesített úgy, ahogy vártam. Kicsit sprőd lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

Nem teljesített úgy, ahogy vártam. Kicsit sprőd lett tőle a hajam.

Rozsaszinponilo

2018. április 18.

Egyik szemem sír, a másik nevet.
A könnyen zsírosodó/lelapuló hajam kevéssé zsírosodik, kevésbé hullajtja magát, de a hajvégeket nagyon kiszárította. :(
Nálam is volt, hogy fejbőr viszketést éreztem, azonban nem minden alkalommal - ettől független ez egy kellemetlen mellékhatása a samponnak!

Összességében offos cucc, legalábbis a hosszú hajú lányoknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Egyik szemem sír, a másik nevet.

Összességében offos cucc, legalábbis a hosszú hajú lányoknak!

mimmike

2018. április 10.

Hajhullás miatt vettem és nagyon akartam szeretni. De nem ment. Kb. felét használtam el, de borzalmasan szárította a fejbőrömet és a hajamat is. Azt már nem tudtam kivárni, hogy hajhullásra valóba jó-e. Az illata jó, de sajnos nem ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

kea

2018. március 18.

Az Alpecin koffein samponját cseréltem erre. Ellentétben azzal, ennek jó illata van és nem szárít. És kevesebb, mint a felébe kerül. Maximális pontszám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol