KrémPatika

Ár:   590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jambika, az összetevőket feltöltötte: BLili, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Alsace

2019. május 9.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Olcsó és hamar felszívódik, kevés is elég belőle. Nagyon puha és selymes lesz utána a bőröm. A csokis illatú annyira nem jött be de a mandulás nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Széncinke

2019. március 15.

Kedvenc kézkrémem lett a márka Blue selection kézkréme mellett. Olcsó, nekem tetszik a minimal design, nincs a szükségesnél több csomagolóanyag. A krém az én bőrömbe gyorsan beszívódik, nem ragad, kellően ápolja a kezem és a körmeim. Napközben is kevésébé szárad ki. (munkahelyi mosdóban rossz a szappan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

BLili

2019. január 10.

Annyira nem szívódik be, hogy lefekvés előtt bekentem a kezem, és lámpaoltás után fel kellett kelnem letörölni, mert félóra múlva sem szívódott ne, csak kenődött bele az ágyneműbe. Szörnyű az egész krém, szerintem.
túlzásnak tartom az illatát, túl erős, nem mondanám jó illatnak és órákig megmarad aztán.
Nem szoktam kidobni krémet, de ez úgy fogja végezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Nem szoktam kidobni krémet, de ez úgy fogja végezni.

rkitti

2019. január 4.

Nagyon szeretem, amellett, hogy nagyon kellemes az állaga, elég gyorsan felszívódik, imádom az illatát! Amióta kipróbáltam, kézkrémnek csak ezt használom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Brazilparty

2018. december 6.

nagyon szeretem, most télen az arcomra is teszem, ha nagyon kifújja a szél, de nem nehezíti el, nem okoz pattanásokat. Finom illatú, szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

kati545

2018. november 18.

Imádom!!!
Egyrészt bejön ez a minimal design és hogy elmosom a tégelyt és mehet is a szelektívbe. Másrészt kevés elég belőle, jól hidratál és reggel is puha a kezem. Mindig ott van az éjjeliszekrényen és minden egyes este használom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Imádom!!!

Anada

2018. július 17.

Nagyon szeretem, nekem a nagyobb kiszerelés van meg :) Az illatát is szeretem, egyszerű krém és hatékony. Én a könyökömre is szoktam kenni vagy a karomra végig, ha nagyon száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

bokri28

2018. május 23.

Nagyon jó kis kézkrém, könnyen beszívódik, finom, nem tolakodó az illata. A csomagolása praktikus és egyszerű, ez az árában is tükröződik, szerintem ennél nem is kell több design :) Kár, hogy van benne parfüm, ezért csak 4csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Vikesz

2018. április 19.

Remek kézkrém,nem zsíros,nem ragad,mégis tökéletesen hidratál!Nekem bevált,és az illatát is szeretem!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

ZiAn

2018. április 8.

A legjobb! Kevés olyan kézkrém van amely igazán könnyű és semmi zsíros érzés nem marad hasznalat utan, DE ez a krém ilyen! Pozitívum, a két fajta kiszerelés, a kicsi mérete zseniális, kifejezetten taskába való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.