KrémPatika

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Krémpatika márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Aloe vera illatú éjszakai krém omega-3 tartalommal.

Alsace

2019. augusztus 20.

Nekem bevált, szép puha lesz a bőröm másnap reggel. Az illata erős, de nekem tetszik.

Update:
Sajnos le kell pontoznom a terméket ugyanis hetekig tartott mire rájöttem ettől lesznek gigantikus pattanásaim (abban az időszakban alapból küzdöttem velük nem gyanakodtam először a krémre) leálltam vele és átálltam az íriszes pattanások elleni krémjükre. Az viszont egy valóságos csoda, nem szárít, de segített eltüntetni a csúnya keléseket. Sajnos kézkrém lett végül belőle, ha valaki hajlamos a pattanásokra inkább az írisz kivonatos krémet használja estére, ezt semmiképpen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Update:

Ingrid123

2019. július 29.

Szeretem ezt a krémet. Valóban elég erős, de hát éjszakai, és szerintem semmiképpen nem a fiatalabb korosztálynak készült. Nekem (48 éves vagyok) nagyon jól hidratál, reggelre szépen beszívódik és csak a puha bőr marad utána.
Update: néhány hét használat után csúnya pattanások lettek az államon, valószínűleg a krém miatt (más új terméket nem használtam).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Ginever81

2019. február 6.

Elég zsíros, testes krém, de éjszakára ezért is tökéletes. Reggelre szépen puhít, nekem nem szívódik be teljesen, a maradékot reggeli arctisztítással eltávolítom. Nem okozott kiütést, nem szárított, de engem kissé fullaszt. Lehet, hogy az én bőrtípusomnak sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

lalabel

2018. november 19.

Kicsit átverve éreztem magam vásárlás után. Persze, magamra vessek, hogy bedőltem a nyitási kampánynak, hiszen ők sehol nem állították, hogy natúr termékeket forgalmaznak, csak azt, hogy kézműves, cruelty-free, és kis magyar cég készíti. Szóval vettem pár dolgot. Utólag jöttem rá, hogy ezek a termékek semmivel sem jobbak, mint az átlag drogériás cuccok. Az igaz, hogy kicsit olcsóbbak.

Valamennyire hidratálta az arcbőrömet, de közel sem annyira, mint a Magisteres krém, amit később kaptam ajándékba (azóta azt használom). Az illatával nem volt semmi bajom, de a barátom nem bírta elviselni, úgyhogy hamar leszoktam róla, pedig általában mindent elhasználok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Lills

2018. november 10.

Nem volt rossz, de az Aloe Verás nekem sokkal jobban bevált, jobban hidratált (pedig sokkal könnyedebb formula). Viszont ár-minőség arányban szuper, nincs tele mindenféle felesleges dologgal, és magyar. Kevésbé problémás bőrhöz tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

mllelondres

2018. szeptember 18.

Arckrémnek egyáltalán nem vált be, pattanásos lettem tőle, a kezemre elkenegettem, oda nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

ronnie

Korcsoport: >54
2018. július 19.

Háááát, nagy reményeket füztem ezekhez a termékekhez! Amit vettem előszőr a krémpatikában
ez a krém volt. Két nap után fehér dudorok jelentek meg az arcomon, majd szabály szerint
sebesre marta a bőrőmet. OK, gondoltam az én bőrőm ezt nem tolerálja. Vettem rózsás micellás
vizet és körömvirágos arckrémet tőlük+ e vitaminos szemránckrémet, ami száraz vizhiányos bőrre
állitólag kitünő! Mindegyik termék ugyanazt produkálta a bőrőmmel, mart, száritott, sebesitett.
Végül visszatértem a jól bevált Nivea hidratálomhoz és láss csodát, újra szép lett a bőrőm 3 nap latt.
Akinek száraz viz-és zsirhiányos a bőre, + az illatanyagokat sem birja tolerálni, egyáltalán
ne vegye ezeket a termékeket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 19.

ne vegye ezeket a termékeket!

annus79

2018. április 5.

Nekem nagyon bevált! Nem lesz tőle zsíros a bőröm, mindent beszív. Mondjuk nekem extra száraz és érzékeny. Nem fénylik, bár éjszakára mindegy is. Árban verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

ebianka

2018. március 29.

Gyönyörű lett tőle a bőröm, ami extra érzékeny, egyszerre zsíros és száraz. Reggel sima, selymes és nem fénylik az arcom, tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 29.

meszarosklaudia

2017. december 14.

Ár-érték arányban az egyik lgjobb krémem, ami valaha volt. Nagyon jó nyugató hatása van, kellemes illattal. Kombinált bőrtípusom van, mégis ennek a krémnek a zsírossága nem okoz kellemetlenséget, nagyon jó kis krém. :) Imádom felkenni esténként!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!