Kylie Cosmetics

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,40 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   $45
Kiszerelés:   10 x 1,40 g

12 árnyalatú szemhéjfesték paletta egyoldalú ecsettel, mely egyaránt tartalmaz szatén, metál és matt finishű árnyalatokat is.

rANey

2017. november 3.

Ez a paletta is a kedvenceim közé tartozik, a Burgundy palettával egyetemben! Majdnem 3 hete már csak a Kylie palettáimat használom és imádom! Tartósak, és csodaszépek a színek, este szinte ugyanúgy néz ki a smink a szememen, mint reggel, amikor elkészítettem. A kreol bőrtípusomhoz elég jól passzolnak a színek, az összes árnyalatot használtam már belőle, de a kedvenceim egyértelműen a Duke, a Queen Bee, a Crush és a Duchess. Picit féltem ettől a palettától, mert sok rosszat hallottam róla, mindebből én semmit nem tapasztaltam. A termék nem büdös, viszont az azt körülvevő csomagoláson tényleg érződik a ragasztószag, de szerencsére nem intenzíven.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Kim17

2017. július 21.

Régóta kinéztem már ezt a palettát, gyönyörűek a színek, szépen pigmentáltak, egyedül a Royal árnyalat ami nekem nem tetszik annyira, de ezen kívül az összes szín jól kihasználható. Az ecset nem nagy szám, de jól mutat a palettában, egyébként tényleg nem a termék büdös, szimplán a ragasztó érezhető a csomagolásból adódón. Nekem 5**

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Nana25

2017. július 19.

Gyönyörű színek, annyira vártam már, hogy megérkezzen hozzám ez a kis szépség. Óriási nagy a paletta maga, jó sok benne a termék is, ami abszolút előny egy ilyen árú palettánál. Az ecset jól használható, bár nekem az összes palettához kapott kis ecsetem jól funkcionál, lehet csak egy ügyes kéz kell hozzá... A paletta maga nem büdös, ahogy ezt sokan mondják, az alatta lévő karton ragasztásnál érezhető a ragasztó, de a termék tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 19.

titinem

2017. február 11.

Majdnem egy hónapot vártam rá,sajnos a márka megint kezdi azt,hogy csak ontják ki magukból az új termékeket, de a kiküldésüket nem sietik el.. jó ideig nem fogok most rendelni.
Na de térjünk rá a palettára! A sok várakozásnak annyira pozitívuma volt, hogy mások hamarabb kapták meg, így nézhette, swatchokat, stb, és láttam,hogy azért megéri erre várni, mert csodaszép. Viszont! Ahogy az minden youtubernél elhangzott, tényleg büdös. Maga a festék konkrétan. Olyan szaga van,mint a körömlakklemosónak. Nem erős, nagyon közel kell hajolni hogy érezzem, de sajnos tényleg büdi. Még szerencse,hogy a szememet nem irritálja. Felkenés után én nem érzem ezt a szagot.
Tartós, uganúgy mint a többi Kylie, jó hogy van benne tükör. A benne lévő ecset-akárcsak a karácsonykor kapott ecsetszett- nem egy nagy szám, de használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.