L'Angelica

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

Az ausztrál teafa igazi „csodanövény”, melynek olaja természetes antibakteriális hatású. A sampon rendszeres használata kiváló hatással van még a legérzékenyebb fejbőrre is, a hajszálak erőssé és rugalmassá válnak. A teafaolaj tartalom következtében megszüntethető a fejbőr gyulladása, viszketése vagy allergiája. Mindennapos használatra alkalmas.

lilacsirka

2011. december 26.

seborrheás, korpás hajra vettem, a természetessége miatt, de nem segít igazán egyik problémán sem. előtte T-Gel-t használtam, az sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

Ancsi78

2011. december 16.

Itteni vélemények alapján vettem meg és használom egy ideje, de engem sem győzött meg. Az illata valóban nagyon jó, de nagyon szárít és nem zsírosodik kevésbé a hajam. Nekem is viszket tőle a fejbőröm és a hajam is elég sprőd lett. Bioderma samponnal felváltva elhasználom, de nem veszem újra. Száraz hajra, fejbőrre semmiképp nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

melindadd

2011. november 18.

Az illata nekem nagyon tetszett. Alapjában véve kétnaponta mosok hajat és szeretnék ezen változtatni úgyhogy kipróbáltam hátha jó lesz de sajna nem. Még talán jobban zsírosodott tőle a hajam.egyébként a dm-ben és a rossmannban is lehet venni (800.-) az illata jó de ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

momo

2011. november 10.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg a DM-ben, 700 vagy 800 Ft-ért. Eddig csak egyszer használtam. Hajmosás után nagyon viszketett tőle a fejbőröm, főleg elöl, a hajvonalam környékén. Eléggé szárít, de ez balzsammal kompenzálható, zsíros hajúaknak pedig kifejezetten jó. Az illata addiktív, én már alig tudom kivárni, hogy újra hajat mossak. Nagyon jól tisztít és hűsít is.
Kíváncsi leszek a hosszabb távú hatásaira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

Kíváncsi leszek a hosszabb távú hatásaira.

Metta

2011. szeptember 17.

Tényleg a Rossmann-ban kaptam. Köszönöm a tanácsot. Már ki is próbáltam. És tényleg jó. Nekem zsíros, korpás a hajam. És már az első mosás után éreztem, hogy jól letisztította a fejbörömet. A többi korpásodás elleni sampontól már másnapra újra korpás volt. De ettöl nem. Remélem hosszabb távon is végez a korpámmal.......... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

sziiszaa

2011. szeptember 1.

Imádom! S, hogy miért? A fejbőröm rendkívül érzékeny, viszket, zsíros-korpás... VOLT :D Rengeteg sampont kipróbáltam de ez az egy ami eltüntette a korpát, a zsírt és ami a legfontosabb, nem vakarom véresre a fejem. Az igaz, hogy önmagában kicsit kiszáríthatja a hajvéget, de használni kell hozzá balzsamot. ÉN NAGYON AJÁNLOM viszkető, égő, korpás, zsíros fejbőrre. Egy csoda, tényleg!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

kolesgolyo

2011. augusztus 30.

Korpásodásra hajlamos fejbőröm van, de ez a sampon megszüntette a problémát. Az egyetlen hátránya - és a hozzá hasonló samponoknak - hogy egy idő után nagyon kiszárítja a hajat, így én egy másik samponnal felváltva használom. Csak ezért -1 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.