L'Angelica

Ár:   890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JHajni, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

A komló és a köles élénkítő tulajdonságainak köszönhetően, melyek segítik a fejbőr anyagcsere funkcióit, különösen hatékony a finom és gyenge haj ápolására.Az egészséges és életteli hajért.

Gyakori használatra. Paraben mentes. Petrolatum mentes. Szilikon mentes. GMO mentes.

Marcipan84

2016. november 7.

Finom illata van, és egy-két napig szép fényes a hajam tőle. Sajnos a harmadik napon már úgy néz ki, mintha egy hete nem mostam volna, szóval bezsírosítja. Egyébként egyéb negatív, vagy pozitív hatást nem tapasztaltam. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de többször nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Horest

2016. október 18.

Még csak pár hete használom, de eddig bevált, a hajam sokkal puhább és élettel telibb lett és még hullámosabb is, szemmel láthatóan jobban érzi magát tőle, mint más samponoktól. Az illata sztem kifejezetten kellemes, nekem nagyon tetszik, és még ami nagyon pozitív, hogy úgy vettem észre nem zsírosodik olyan hamar a hajam tőle, így elég heti 2x hajat mosnom, így nyertem pár napot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

siss

2016. szeptember 3.

Anyum vette,de neki nem vált be,így nálam landolt.Olyannyira megkedveltem ezt a sampont,hogy újra is vettem,most használom a másodikat.
Nekem pont a hajtípusomra való.A benne lévő növényi kivonatok csak jók lehetnek.Kell mellé balzsam,mert anélkül kissé nehezen fésülhető a haj.Nem viszket tőle a fejbőröm és nem irritál.Fehér színű krémsampon amúgy,picit híg,de engem nem zavar.Zsírosodás ellen ez sem tesz,de nem is ront rajta.Az illata érdekes,nem az az incsifincsi illatú termék,hanem egészen más,olyan növényes.Ez a lapos flaska alak pedig kifejezetten tetszetős számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

kisizé

2016. augusztus 1.

Nekem vékonyszálú hajam és érzékeny fejbőröm van, egyáltalán nem vált be. Korpás lett tőle a hajam, erősíteni egyáltalán nem segített és ha kicsit zsírosabb hajra használtam nem is habzott igazán, nem tisztított le mindent. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

natasa

2016. február 18.

Jónak tűnt, mert jól habzott, jók az összetevők, és az illata is nagyon kellemes. De sajnos az én hajamat eléggé zsírosította, és különösebb tartást sem adott. Valószínűleg nem az én hajamra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 18.

sunbazsi

2016. január 27.

Hónapok óta használom, ő az első akit nem cseréltem le 1-2 flakon megvétele után sem. A hajam látványosan jobb állagú és csodásan fényes és puha lett amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Melda

2016. január 24.

Nagyon jó sampon, csak dicsérni tudom, mind az állagát, mind az illatát szeretem. Mivel nincs benne szilikon, utána mindenképp ajánlott hajbalzsam használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

eny85

2015. október 20.

Az egyik kedvenc samponom. Az illata kellemes és nagyon jól habzik. Pár mosás után már látványos a változás. A hajam fényessé és kellemes tapintásúvá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. október 19.

Meglepő módon jól habzik, ezért igen takarékos használatú "szintemindenmentes" sampon. Szilikonmentessége miatt a szokásos gubancolódás a velejárója. A festett hajat eléggé szárítja, alapos utókezelés szükséges. Finom, nem gyógynövényes illatú. Elvileg erősíti a hajat, ezt különösebben nem vettem észre, inkább a szárító hatása miatt tűnik kevésbé lapulósnak a haj, persze ettől még lehet, hogy a fejbőrt szuperül ápolja, élénkít, ahogy ígéri. Szerintem ár-érték arányban egészen jó, ha figyelembe vesszük az összetevőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 19.

Skuto

2015. október 18.

Pro: "sokmindenmentes", talán nem ártok vele, gyakori használat, érdekes illat
Kontra: Mosás után a fejbőrömet nagyon kiszárítja, viszket. Balzsam nélkül lehetetlen a fésülés, kezelés. Nagyon száll tőle a hajam, nem lehet hajszárítás közben formázni. Ha használom, akkor semmi tartása nincs, lelapul, valamint hipergyorsan zsírosodik, egy nap alatt már vállalhatatlan és újra kell(ene) mosni.
Összességében: Talán csodás sörényt nem kellene várnom a "mentes" samponoktól, de azt hiszem nem venném újra, inkább tovább keresem a csodaszert, ami segít a hajproblémáimon. Legalábbis ár-érték szempontjából nekem kevés amit nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Pro: "sokmindenmentes", talán nem ártok vele, gyakori használat, érdekes illat

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.