L'Angelica

Ár:   890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JHajni, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

A komló és a köles élénkítő tulajdonságainak köszönhetően, melyek segítik a fejbőr anyagcsere funkcióit, különösen hatékony a finom és gyenge haj ápolására.Az egészséges és életteli hajért.

Gyakori használatra. Paraben mentes. Petrolatum mentes. Szilikon mentes. GMO mentes.

Kardosalfi

2015. szeptember 29.

Az illata tényleg jó,de nagyon zsírosodik tőle a hajam.Másnap újra moshatnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Az illata tényleg jó,de nagyon zsírosodik tőle a hajam.Másnap újra moshatnám...

HellaLiza

2015. szeptember 26.

Az illata miatt vettem meg. Hatásilag semmi extrát nem tapasztaltam, de nem is vártam ilyesmit. Én kissé drágállottam, de a 'mentességek' miatt nem bánom. Még keresem a tökéletes sampont, de szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

galagonyanya

2015. június 9.

Az illatát imádtam benne - nemrég fogyott el - hogy kevêsbé zsírosodott volna a hajam, nem vettem észre, de nem ártott neki. Mégis, jobban bevált úgy, hogy felváltva használtam más samponnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

kisnyuszi83

2015. június 9.

A vékony szálú hajammal csodát tett/tesz. Kb. 3 hónapja használom, és többen említették, hogy milyen szép tartású lett a hajam. Nem hullik, ne korpásodik (ez a kettő tavasszal és ősszel elő szokott fordulni). Mosáskor nem érzem azt a viszkető érzést, amit általában a samponoktól szoktam. Finom az illata. Alapból két naponta szoktam hajat mosni, ebben az időintervallumban végig megvan a frissen mosott haj érzése (dacára annak, hogy mostanában 30 fok körül van a hőmérséklet). Nekem nagyon bevált, az eddigi legjobb sampon, ami a kezem ügyébe került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Bnemrita

2015. június 8.

Szerintem ez az egyik legjobb "minden mentes" hajsampon. Kis, kellemes gyógynövény illata van, jól habzik és kiválóan tisztít. De balzsam nélkülözhetetlen hozzá, anélkül gubancol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

edip

2015. június 6.

Tetszik az illata, az állaga és nagyon hatékonyan tisztít. Nekem mérsékelte a zsírosodást és a Serical Crema Midollo & Placenta balzsamommal együtt jó volumenű, csodás hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

SimonEvelinSzonja

2015. május 28.

a zsirosodásomra volt csodaszer már az első használattól. az illata kellemes, én garnier ultra doux 7 gyógynövényes balzsamot használok éés az eredmény valami csodálatos. azthiszem megtaláltam a tökéletes kombinációt, az erősen igénybe vett (vasalt,festett,sprőd,töredezett) hajamra. fényt kapott,volument,megfelelő faggyú ellátást. 5/5

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

Agipen

2015. május 21.

Az illata jó. De elég tré cucc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 21.

Az illata jó. De elég tré cucc.

Cu2tka-baba

2015. május 7.

Most 1+1 akcióban van a dmben és elcsábultam. Nagyon ki volt száradva a hajam és a fejbőröm is viszketett, pedig nem szokott. (Oriflame új samponja...) 2x hazsnáltam eddig, ami nálam kb másfél hetes időintervallum, mert heti maximum 2 x mosok hajat. Nem zsírosít pihe puha lett a hajam és könnyed. Fényes könnyen kezelhető és az illata is jó. Minden elmúlt amivel problémám volt. lehet hogy még egy körre benevezek majd ha már így dbja 500 ft alatt van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

edke

2015. február 4.

Nekem nagyon bevált: puha lesz a hajam tőle, nagyon szeretem az illatát és eddig ez segített egyedül a zsírosodáson (1 nappal tovább bírja, nekem már ez nagy szó). Jó az állaga, könnyen eloszlatható és nem is drága. Ha minden marad így, nem váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.