L'Artisan Parfumeur

Ár:   27 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsenike, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   27 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: bergamott, citrom, rózsaszín bors

Szívillat: citromfavirág, hársfavirág, jázmin, narancsvirág, tubarózsa

Alapillat: ilang-ilang, tubarózsa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

juditkaa70

2016. március 21.

A La Chasse Aux Papillons szívét a mediterrán nyár tarka illatai alkotják. Illatok, melyek ott bujkálnak a narancs- és citromfák alatt. Képzeljük el, ahogy elszenderedünk az öreg lime fa tövében, felettünk pillangók járják égi táncukat, nyári virágok és hársfa illata érződik – amibe halványan, de azért jól kivehetően egy kis tubarózsa keveredik. Illatok, melyeket a nyári szellő hoz magával, a mediterrán vidék, a napbarnított bőr illata. Bárcsak soha ne érne véget az a csodálatos nyár…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 21.

Krisztocska

2016. január 28.

Kellemes, könnyed illat. Nekem egy idő után már túl sok a hársfa, pedig azt hittem, ez lesz az egyik kedvencem. A tartóssága és hatósugara számomra nagyon kevés, egy ilyen kategóriájú parfümtől többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 28.

Vanília

2015. december 7.

Olyan ez az illat, mint a neve, a pillangó - lágy, könnyed, játékos, nevettető és ugyanakkor gyorsan elillanó. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert egyrészt jó kedvem lesz tőle, amikor felteszem, másrészt hiányzik belőle valami, ami "teljessé" tenné és kiváltaná belőlem a teljes beleszerelmesedést. De még flörtölünk:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 7.

Flami

2015. október 9.

Az illata finom, de a tartóssága rajtam csapnivaló. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam róla, mert annyira, de annyira vágytam rá, hogy vakon rendeltem/kértem. Soha többet ilyet. Négy fújást egy óra múlva alig éreztem.
Csak azért tartom meg, mert szülinapi ajándék volt a páromtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 9.

Csak azért tartom meg, mert szülinapi ajándék volt a páromtól.

eveartstar

2015. június 28.

Első szippantásra egy jó édes tea bújik elő nekem...utána mintha belecsavartak volna egy kis citromot....rendkívül vidám, szinte kacagtató ez a teadélután...utána elcsendesül a citrom, és megszületik a varázslatosan üde citrusos fehér tubarózsa. Még hogy nem egyedi?! Ez egy igen jellegzetes, fehér virágos illat ami csak is fehér virágos rajongóknak való! A sok virágos tucat parfüm közül ennek ki fog lógni a lólába az tuti! Nekem egy élmény ez az illat, még gondolkodom rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 28.

kicsiliba

2015. április 2.

Nagy szerelmem ez az illat,bár fájlalom,hogy olyan hamar elillan (kb.4 óra a a tartóssága rajtam)!Még soha nem találkoztam ezen kívűl olyan citrusos illattal,amiből nem éreztem ki a citromot.Elképesztő,könnyed,mégis érzéki már-már szexis illat!Az intenzitás miatt mégis -1 csillag,mert szerintem egy ilyen drága luxusparfümnek tovább kellene tartania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Wacskamati

2015. január 10.

én sem érzem olyan kimagaslónak, mint ami várható lenne egy ilyen zászlóshajótól

(persze könnyen lehet, hogy én nem vagyok elég kifinomult - és ebben most nincs irónia)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

szeliger

2014. november 2.

L'Artisan Discovery Gift Set (felraktam, de még nem hagyták jóvá) egyik darabjaként kaptam, 7 ml fújkálós fiolában, a kiszerelést, csomagolást majd ott véleményezem. Hmm, hmm... Anne Flipo (és ezzel mindent elmondtam: La Vie Est Belle, Manifesto, Chloe Love Story, soroljam még?) 1999-ben megalkotott illatkompozíciója, fehér virágos, édeskés illat, kifújáskor egy pici ércességgel. Jázmin, hársfavirág, narancsvirág, leszáradásában kicsit szappanos, öblítős jelleggel. Aranyos, kedves illat, nem túl nagy hatósugárral, pontosabban teljesen bőrközeli illat, tartóssága 3-4 óra. Abszolút biztonságos, komfortos viselet, munkahelyre, nappalra, de nem hódított meg annyira, hogy egy nagyobb üvegre beruházzak. Semmi extra nincs benne, számtalan hasonló szép illatocska van ennél sokkal elérhetőbb áron, állítólag ez a ház egyik bestsellere, de szerintem nem tartozik a legjobban sikerült illataik közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 2.

Svetlana

2014. március 18.

Mint minden L'artisan, ez az illat is egy kis csoda. Fehérvirágos, rózsaszín, vidám, igazi tavaszi, nyári illat. Tartós és varázslatos. A kis bors összetevő zavar egy kissé (nem szeretem azokn illatokat, amik ezt tartalmazzák), de semmiképp se annyira zavaró, h csillagot vonjak le érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 18.

Zsenike

2012. december 15.

nagyon finom illat. Először nem tetszett, és igazából most sem, de végül már-már olyan lett, mint a drog, még alváshoz is képes vagyok feltenni (nagyon fura viszony). Citrusos, némi friss kesernyésség is van benne, aztán pedig átmegy egy nagyon könnyű citrusos virágillatba. És tényleg nagyon-nagyon addiktív!

A fentieket nyáron írtam, de télen is működik. Csodás, varázslatos illat, most már biztos, hogy be fogok ruházni a rendes kiszerelésre is. Végre egy finom, nőies és hozzám illő kézműves (hehe) parfüm, ami nem fog szembejönni az utcán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.