L'Artisan Parfumeur

Ár:   27 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsenike, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   27 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: bergamott, citrom, rózsaszín bors

Szívillat: citromfavirág, hársfavirág, jázmin, narancsvirág, tubarózsa

Alapillat: ilang-ilang, tubarózsa

Keresem - L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons
Ár: - , Eladó: Anett0721
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --

Alice83

2012. június 21.

Eszméletlen finom illat, jelenleg is ez van rajtam, illetve a La chasse az edp változat ;)..van benne valami ami nem e földi..nem is tudom h fogalmazzam meg, sajnos nem vagyok jó benne..általában a nehezebb, régiesebb illatokat szeretem, de az igazán vaníliás illatok is bejönnek, no meg a moschus..de ez teljesen más, egyszerűen mintha más világba
csöppennék, a valóság megváltozik számomra, tündérek repkednek ilyenkor körülöttem:)...gyönyörű és gyengéd...finommm...100*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.