L'Artisan Parfumeur

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 29.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Passage d’Enfer tiszta és könnyű – mégis már-már delejes erővel bír. A lágy tömjént a legfinomabb fehér mósusz jegyek keltik életre, melyek egyenesen a hetedik mennyországba röpítenek. Modern parfüm, mely egyszerre sugároz ártatlanságot és mérhetetlenül szexi.

Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: emb1p3
Állapot: 10 ml, Helyszín: Budapest Nyugati, fizetés: személyes átvétel, utalás után postázom/fox

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Vuk2

2016. május 15.

Azt hiszem, megreformálták, vagy csak én változtam meg? Ma már nem hozza azt, amit al eső találkozásunkkor.

Jópár éve ő volt az első niche, amit próbáltam. Sorsszerű találkozás volt, ajándékba kaptam a mintát a többi, tudatosan választott mellé. Nem is értettem, miért pont ő? Hogy jövünk össze a tömjén meg én?
Aztán pont a tétnélkülisége miatt őt teszteltem aznak este, és nem hagyott elaludni. Fölkavarta a kis lelkemet rendesen.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

szeliger

2014. október 24.

Már 15 éve, hogy Olivia Giacobetti megalkotta ezt a szépséges illatot. Nehéz szavakba önteni, mint ahogyan nehéz egy jó festményről vagy egy nagyszerű zenei élményről mesélni azoknak, akik még nem élték át. Illatrajongóknak kihagyhatatlan darab, tessék kipróbálni! Alapvetően nem szeretem a tömjénes illatokat magamon, ez azonban egy nagyon könnyed, légies illat, olyan mint egy buborék. Kifújást követően rendszerint pár másodpercig szinte fullasztó poros illatot érzek, ezután kezdi megmutatni magát. Legszebb oldalát mutatva olyan, mint egy felfelé szálló vékony fehér tömjénfüstfelhő, amit leheletnyi liliomos virágillat kísér. Ugyanakkor nagyon törékeny illat is, a bőr legkisebb változására is érzékenyen reagál, rosszabb pillanatokban a poros jelleg a háttérben érezhető. Biztonságos hatósugarú, nem fogja idegesíteni a viselőjének a környezetét, tartóssága 4-6 óra. Csuklót orrhoz növesztő illat, imádom szaglászni, de azért valahol úgy vagyok vele, mint az új könyvek illatával: azt is nagyon szeretem, de biztos, hogy nem fújnám magamra, ki akarna könyvszagú lenni? Nekem is mindössze 1 ml fiolám van ebből az illatból, elég is lesz ennyi, viszont ennyit muszáj tartani belőle, mert soha, sehol még hasonlót nem éreztem. (Ja és a névről, a francia nyelv nagyon gazdag, hogy 'út a pokolba' vagy 'a pokol kapuja', azon el lehet mélázni, de kering egy olyan változat is, hogy az egész névadás mögött a L'Artisan párizsi címe áll, ez egy létező utcanév.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 24.

VandaViki

2014. június 24.

Kedvenc illatom. Sajnos jelenleg nem lehet kapni, csak 100ml-es üvegben, ami baromi drága a nerolinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.