L'Artisan Parfumeur

Ár:   28 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. április 25.

Ár:   28 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Már-már tapinthatóan elevenednek meg a napsütötte fügét körüllengő illatok.

Illatjegyek: barack, füge, sülzanót, füge, mandulatej, szantálfa, fenyő, kókusztej, szárított gyümölcsök

Fújós! Premier Figuier Extreme
Ár: Leírás alapján , Eladó: Korsolya
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Miskolc , fizetés: Postán maradó, Foxpost, Személyes átvétel

Bildiko78

2016. július 29.

Mikor papírvsíkon megéreztem az illatát , egyből elvarázsolt. Karomon is kipróbáltam, tényleg nem volt tartós, de annyira tetszett, hogy ezen túltettem magam és megvettem. Boldogan fújkáltam magamra, ment a hajamra, ruhámra is belőle reggel. Este férjem megjegyezte, hogy nagyon szappanszagom van, biztos nem mostam le magamról a szappant rendesen. Mert sajnos azt kell mondjam, hogy a kókuszos-fügés finom illat gyorsan elszáll, de hajon és ruhán tartósan megmarad rajtam a mandulatej illata. És az sok szappanban megtalálható, ráadásul nem is használunk olyat, mert a férjem nem szereti az illatukat. Még próbálgatom, csak bőrre fújva, meg majd hűvösebb időben. Azért 5 csillag a kezdeti illat miatt, meg még az is kiderült hogy tartós rajtam, és engem a szappanszag sem zavarna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

galagonyanya

2016. június 18.

Friss zöld fügeillat, Philosykos hangulat, rendkívül hálás így nyáron - rajtam a kókusz meg a krémes jegyek nem igazán jönnek elő. Ami a kifogásom, hogy egy óra elteltével úgy eltűnik rólam, mintha ott sem lett volna. Bőségesen kell(ene) locsolnom magamra ahhoz, hogy legalább délig kitartson. És azért ez luxus. A lepontozás kizárólag a tartósság ilyen extrém hiányának szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

zita.czinege

2015. november 21.

Ez valami zseniális! Alapból ki nem álltatom a füves-fás illatokat, úgyhogy ettől az illattól mindig távol tartottam magam. A neve alapján valami zöldes illatra számítottam. Valamelyik este aztán jártamban-keltemben a kezem közé került a minta és befújtam magam. Nem jutok szóhoz, olyan finom!
Melengető finom, tejes-mandulás-barackos illat.Igazi lágyan édes finomság!
Na ebben rejlik a L'Artisan nagysága. Olyan illatokkal lepi meg az embert, amit még soha nem éreztél és nem is tudod mihez hasonlítani. Tea for two, Dzing, Caligna, Safran Troublant és most a Premier Figuier, mind megleptek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Melengető finom, tejes-mandulás-barackos illat.Igazi lágyan édes finomság!

bellehercegno

2015. augusztus 30.

Nagyon kellemes és viselhető illat,az első találkozásom,amiben valóban lehet érezni a fügét.Rajtam is az édes arcát mutatja,először már majdnem geijl,de aztán szépen megszelídül. Sajnos annyira nem érzem különlegesnek,mint amit elvárnék tőle,de ettől másokon még tökéletes lehet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 30.

2015. július 21.

Erőteljes füge, nem zöld már, nem fanyar, nyers, hanem érettebb, kicsit édeskésebb. Az indítás szinte tisztán füge, azután a többi jegytől beédesedik (legalábbis az én bőrömön), ezért számomra sem tipikusan nyári parfüm (mégis az utóbbi napokban valamiért folyton ezt fújom :-) ). A füge végig megmarad fő jegyként, az első perceket leszámítva rajtam lineáris illat. Az erejéből 3-4 óra elteltével veszít, és szárazabb is lesz, de az illat kitart kb. 8 órán keresztül. (Én úgyis szeretem az ebédszünet után felfrissíteni a sminkemet is és az illatomat is, mintegy új lendületet adva magamnak a délutáni munkához, úgyhogy számomra abszolút megfelel a tartóssága is.) Lágy, kissé krémes, nőies füge. Ugyan nincs benne semmi csavar, de ez az illat így tökéletes ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Cristally

2015. május 30.

Fantasztikus, ahogy a fügés-barackos gyümölcsös jegyek találkoznak az édesebb vonulattal, a kókusz és mandulatejjel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

csakmoni

2015. április 5.

A Diptyque Philosykosát ismertem meg előbb, és az örök szerelem lett, ahhoz képest ez az illat nem elég fügés, nem elég addiktív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 5.

Svetlana

2013. július 1.

Érdekes, mindenki nyári illatkén aposztrofálja, én télen szerettem viselni. Ezt is meguntam, ezért a 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 1.

Elen

2012. május 2.

Remek illat, rajtam a füge és a kókusz is szépen előjön. Nyárra (vagy melegebb tavaszi napokra) kitűnő választás, bár én akkor is használom néha, ha hűvös van, de vágyom egy kis 'nyárra'.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 2.

Mo0nlight

2012. április 4.

Sajnos én a kókuszt nem igazán érzem benne, inkább a fenyőt és a fügét. Valahogy túl "zöld" illat nekem, de nyáron 1-2 alkalommal jól esett viselni.
A pontozás itt nem igazán helytálló, azért kap 4 csillagot mert az én ízlésemnek nem felel meg az illat, ettől függetlenül elismerem az alkotó munkásságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Geraniol, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate