L'Artisan Parfumeur

Ár:   28 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. április 25.

Ár:   28 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Már-már tapinthatóan elevenednek meg a napsütötte fügét körüllengő illatok.

Illatjegyek: barack, füge, sülzanót, füge, mandulatej, szantálfa, fenyő, kókusztej, szárított gyümölcsök

Fújós! Premier Figuier Extreme
Ár: Leírás alapján , Eladó: Korsolya
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Miskolc , fizetés: Postán maradó, Foxpost, Személyes átvétel

médea

2012. március 11.

Ez volt az első fügés parfümöm, nagyon szerettem. Nagyon jól lehet benne érezni a kókusz illatát is, amit ekkor szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Geraniol, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate