L'Artisan Parfumeur

Ár:   27 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. április 23.

Ár:   27 600 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Elegáns, mediterrán fügeparfüm. Egyszerre mesél a fügelevelek friss illatáról, az füge krémes tejnedvéről és aszalt gyümölcsök fűszerességéről.

Illatjegyek: barack, füge, galbánum, füge, mandulatej, szantálfa, fenyő, kókusztej, szárított gyümölcsök

karina

2014. május 23.

"Zöld illat", "üde"... Hmmm. Hát rajtam inkább rothadásnak indult füge (és már a fügesége sem annyira hangsúlyos így), túl édes, émelyítő. Nem is értem hogy lehet a philosykoshoz hasonlítani. Közük nincs egymáshoz... Es ezt ne úgy tessék érteni hogy az én finom orromnak minden leheletnyi különbség jelentős... Nem. Tényleg két külön világ. Körülbelül egy black orchid és egy Daisy különbség van itt... A philosykos sokkal sokkal kiegyensúlyozottabb illat. Létezik hogy tényleg ennyire különböző lehet két ember bőrén...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

x

2013. november 30.

Gyönyörű zöld illat, annyira élethűen természetes és zöld, hogy szinte megelevenedik a papíron. Abszolút természetesség, mintha egy ágat szagolnék. Szívesen lennék ilyen illatú. Sokkal édesebbnek képzeltem, meglepett, örülök neki, hogy volt bátorságuk ilyen üdére megalkotni. Nem akármilyen minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

pumukli21

2012. július 11.

Nagy kedvencem, mennyei- Igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Nagy kedvencem, mennyei- Igazi nyári illat.

médea

2012. április 29.

Sokkal frissebb és zöldebb mint az Extreme változata, ez is tetszik. Sajnos ezt még nem használtam, csak a teszter alapján tudok véleményt mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate