L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Ez a szilikon-mentes sampon segít helyreállítani, megerősíteni és védelmezni a száraz, károsodott hajat.

Új formulánk töredezettség elleni komplexet tartalmaz 5 olajeszenciával (ylang-ylang, édes narancs, levendula, geránium, angelika), emellett növényi eredetű aminosavtartalma segít helyreállítani a hajrostokat. Szilikon-mentes formulája segít kisimítani a hajfelszínt és még a legtörékenyebb hajat is puhává teszi. A benne található B5-vitamin segít kisimítani, puhítani és védelmezni a hajszálakat.

A 38 nő bevonásával végzett 4 hetes fogyasztói teszt alapján a résztvevők úgy tapasztalták, hogy hajukat helyreállította (92%) és vitalitást adott neki (89%).

L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon+Kondicionáló
Ár: 2000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm
1000.- L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon és Balzsam
Ár: 1000.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új; 70 ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
erika81

2017. december 26.

75 ml-s kiszerelésem volt belőle.
Ez a sampon száraz hajra van, ami rám nem igaz, ugyanis nekem zsíros hajam van, amit sűrűn kell mosnom.
Amiért mégis kipróbáltam az az, hogy nagyon hullott a hajam és bíztam benne hogy segíteni fog. Az illata fenséges. Az utolsó cseppjéig elhasználtam és a hajhullásomon valóban segített. Nem kellett sokkal gyakrabban mosnom a hajam, mint általában.
Újravenni nem fogom, mert nem szoktam ennyit samponra költeni, maximum akkor venném meg ha elég lenne vele heti 1x hajat mosnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

75 ml-s kiszerelésem volt belőle.

Pyross

2017. november 29.

Tetszik az illata. Jól habzik és tisztít. Nem volt mit helyreállítania mert egészséges a hajam de nagyon tetszik a hatása (fényes, kezelhető, puha tapintású haj).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

im

2017. szeptember 26.

Ajándékba kaptam egy doboz L'Occitane terméket (sampont, tusfürdőt, kézkrémet) még nyár elején, és mivel nagyon személyes élményeim kötődnek az ajándékozóhoz, nem tudok objektív véleményt írni. Helyette azt a hangulatot próbálom átadni, amely elfog használat közben. Egyedül a csillagok száma lesz objektív.
--------------------
Valahol Provence-ban sétálok, vadvirágos réten. Erős a napfény, nem éget, de mindent átforrósít. Sosem látott növények levelét dörzsölöm szét, körbeleng az egyszerre édes és keserű, az erős, mégis testetlen illat. Egy elhagyatott házban száraz levendulacsokrok függenek a falon, hűvös a kő a talpam alatt. Hirtelen eszembe jut a Váratlan utazás és Hetty King, aki akkor válik valóban sikeres íróvá, amikor egzotikus tájak helyett arról kezd írni, amit igazán jól ismer. Az otthonáról (S05E03, Memento mori). Elbizonytalanodom és fölébredek. Nem látom a fényt, betakar a hajam. Mi ez az illat? A hajam illatozik. Még sosem jártam Provence-ban.
---------------------
Szerintem a száraz hajon inkább a balzsamok és pakolások, illetve a nagyon kíméletes bánásmód segíthet. Az én normál-zsíros fejbőröm hamarabb zsírosodik ettől a sampontól, a hajvégeim pedig ugyanúgy igénylik az ápolást, mint bármilyen más sampon mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

--------------------
---------------------

Nymphae

2017. május 27.

Az illata tökéletes és nagyon könnyű utána kifésülni a töredezett hajat. Szép, fényes lesz.
Nekem sajnos még töredezettebb lett a hajam a használatok során és nagyon gyorsan zsírosodott. A második nap már ismét moshattam hajat.
Nehezen habzik, nem volt elég egy hajmosás egyszerre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Nehezen habzik, nem volt elég egy hajmosás egyszerre.

Melanie77

2017. március 18.

Nekem betonkeménységű lett a hajam tőle, csak balzsammal, pakolással együtt használható.
Finom illat, kellemes termék, de borzasztó száraz a hatása nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Finom illat, kellemes termék, de borzasztó száraz a hatása nekem.

Golyakalifa

2017. február 24.

Én évekig használtam ezt a sampon-balzsam kombinációt, és nekem nagyon bevált, egészen addig, míg nem lettem bionom és nem váltottam egy természetesebb termékre. Igen, nagyon drága volt, de nálam a nagy adag kitartott 3-4 hónapig, így nem kellett vennem túl gyakran. Nálam az is plusz pontot jelentett, hogy kaptam hozzá mini flakonos verziót, így az edzésre nem kellett a batár kiszerelést cipelnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Pamacsvirag

2017. január 17.

Én egy nyereményjátékon nyeretem egy 8db L'occitaneből álló kozmetikai csomagot és ez volt az egyik termék, de nekem nem vált be pedig száraz hajam van. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá de én egyáltalán nem voltam vele megelégedve plusz szerintem egy olcsóbb sampon is bőven tudd ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

skutunde

2016. december 29.

A L'occitane adventi kalendáriumban volt egy kis kiszerelés. Egy alkalommal kb a negyedét haszáltam el, pedig fenékig érő hajam van, és kétszer samponozom be a fejem, szóval számomra gazdaságosnak tűnik. 3 nap után kellett újra hajat mosnom, de igazából mindig 3-4 naponta mosok, szóval számomra ez nem volt változás.
A kis kiszerelés alapján, ami 35 ml volt, ez a sampon számomra A sampon. Amikor először megszárítottam a hajam, majdnem elsírtam magam, mert még tényleg soha nem volt ilyen gyönyörű, puha tapintású a hajam. Bár eddig sosem próbáltam ilyen drága terméket, mindig csak drogériásakat használtam, tehát lehet, hogy az árkategóriájában találni jobbat - erről sajnos nem tudok nyilatkozni. A családom is megjegyezte azonban, hogy milyen szép a hajam, és a barátom is, szóval ez elég pozitív visszajelzés.
Továbbá tekintve, hogy a fodrásztól kijőve a Joico agyonreklámozott 4 lépéses kezelés után sem volt ilyen puha, álomtapintású a hajam, nem tudok nem öt pontot adni.
Sajnos még nem használom hosszú hónapok óta, hogy hosszú távú hatását érezzem, ezért majd update-elek mindenképpen. De egyelőre maximálisan elégedett vagyok. Illetve az én hajam nem extrémen károsodott, hanem kicsit vékonyszálú, így inkább a vitalitást adó szempont fontos számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Fenolia

2016. november 20.

Nagyon hosszú hajra nem túl gazdaságos, mivel alig habzik és így nagyon sokat kell használni belőle a tiszta érzéshez. Nem irritált, de szárította a hajamat , pedig a balzsamjával együtt használtam. Az illata gyógynövényes, elég erőteljes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Erina

2016. július 28.

Nagyon szeretem használni. Selymes,puha tapintású lett tőle a hajam és imádom az illatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.