L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Ez a szilikon-mentes sampon segít helyreállítani, megerősíteni és védelmezni a száraz, károsodott hajat.

Új formulánk töredezettség elleni komplexet tartalmaz 5 olajeszenciával (ylang-ylang, édes narancs, levendula, geránium, angelika), emellett növényi eredetű aminosavtartalma segít helyreállítani a hajrostokat. Szilikon-mentes formulája segít kisimítani a hajfelszínt és még a legtörékenyebb hajat is puhává teszi. A benne található B5-vitamin segít kisimítani, puhítani és védelmezni a hajszálakat.

A 38 nő bevonásával végzett 4 hetes fogyasztói teszt alapján a résztvevők úgy tapasztalták, hogy hajukat helyreállította (92%) és vitalitást adott neki (89%).

L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon+Kondicionáló
Ár: 2000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm
1000.- L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon és Balzsam
Ár: 1000.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új; 70 ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
eSther27

2016. július 18.

Szintén az ára miatt 4 csillag. Hát, imádom. Nincs rá jobb szó. A hajam puha, fényes, könnyen kezelhető és még az illata is mennyi. Az az egy pici hátránya van, hogy a 4-5 napi mosást felváltotta a 3-4. De elnézem neki, az ára ellenére is. Nem mostanában találtam ennyire jó terméket a hajamra. ( Lassan derékig érő kóctenger)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

u03251

2016. július 1.

Nekem nagyon tetszik.Végre egy sampon ami után igazán tisztának érzem a hajam.Balzsammal együtt használva puha és selymes a végeredmény.Az ára miatt azonban csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 1.

kovtunde80

2016. június 24.

Balzsammal együtt használom és nagyon szeretem. Isteni az illata, jól tisztít, nem viszket tőle a bőröm és sokáig érződik a hajon az illata. Utazó kiszerelésben kaptam, de nem biztos, hogy az ára miatt újraveszem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Mundow

2016. május 10.

Valóban selymes és fényes lesz tőle a hajam. A kondicionálójával együtt használom.
Így még nem szállt a hajam hajmosás után és ilyen gyorsan még nem is zsírosodott. Viszket a fejbőröm is tőle.
Most már elhasználom, de nem veszem újra. Csak akkor mosok vele hajat, ha belefér már másnap vagy a rá következő nap a hajmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Sunchi

2016. április 25.

Isteni illatt tèlleg karcosra tisztít ! Allergiàs vagyok pàr dologra de ebbe nem csapott ki semmi , a balzsamjàval együtt hasznàlom finom puha a hajsm töle . A pixibox mintàja jo sokàig elèg pedig vàll alà èrö hajam van ès bazi szàraz, kifejezetten jól esik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 25.

Sofia1

2016. január 10.

Termékmintában kaptam, utazáskor használtam. Rendkívül allergizáló ez a sampon. Olyan szinten beviszketősödött ettől a sok gyógynövénytől a fejbőröm, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

albertinablogg

2015. november 4.

Repülőtéren vettem ezt a sampont a Duty Free-ben, mert elfelejtettem a bőröndbe betenni az amit használtam eddig. Az illata jó, az állaga nekem egyáltalán nem tetszik. Sajnos le kell pontoznom, mert nekem korpásodott tőle a hajam, ráadásul nagyon nagyon viszketett tőle a fejbőröm és szárította a hajvégeket brutálisan. L'OCCITANE ide vagy oda, nekem ez a termék sem vált be, ahogy egyik samponja és balzsamja sem a márkának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Cicus01

2015. október 14.

Nagyon szeretem ezt a sampont, az egyik kedvencem. Nem habzik intenzíven, de ez engem egyáltalán nem zavar, szép, selymes lesz tőle a hajam, jó az illata, nagyon bejön :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.