L'Occitane

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mademoiselle, Módosítva: 2012. február 10.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Shea vajban és E vitaminban gazdag ez a könnyű, nem zsíros állagú krém. Táplálja és védi a kezét a mindennapi hatásoktól. A Cherry Blossom virág kellemesen illatossá, puhává és hidratálttá varázsolja kezét.

Kiszerelés: 30 ml

LadyLatte

2016. március 29.

Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a kacsóm és nagyon finom az illata, a célnak megfelel, nyílván nem télre való kézkrém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

beauté

2016. március 6.

Kellemes illat, jól is hidratál, de nem kiemelkedően. Ajándékba kaptam. Nem rossz, de az árát szerintem egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

babia

2016. március 5.

Szuper állag, gyorsan felszívódik és még órák múlva is érezni nem csak a puhító hatását, hanem a jó illatát is.
Télen viszont sokszor kevésnek bizonyult, kivéve, ha óránként kenegettem, akkor elviselhetőbbé tette a kezeimnek a hideget.
Nem egy olcsó termék, de tavasztól őszig tuti választás.
Télre nem ezt használtam, hanem egy „konkurenciáját”, így csak 3 csillag, mert ilyen árkategóriában már csodaszert kérek. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Nem egy olcsó termék, de tavasztól őszig tuti választás.

CataKatinka

2016. január 23.

Nagyon szuper az illata, nem annyira szeretem a zsíros krémeket, de ennek az állaga épp megfelelő. Nem bántam meg, hogy megvásároltam , remekül hidratálja a száraz kezemet,bár hidegebb időben úgy érzem kevés- de valószínűleg csak az illata miatt venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

vfejes

2016. január 22.

Macska utálja az illatát. A rózsásnak is. Pedig a TBS vanilliát meg imádja. Szóval macska velem alszik. Annyira kiborul, mikor ezzel kenem a kezem, hogy nem hajlandó lefeküdni, őrjöng. Igen, egy sziámi. :-) Szóval valami nem ok vele, mert imádja az illatokat, öblítőt is, soha ilyet nem láttam tőle.

Én szeretném, de száraz a bőröm, nekem nyáron se ér sokat. Sajnos. Azt hiszem anyu megkapja, legalább az őrjöngés abbamarad. :-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

thepinkdoor

2016. január 3.

Az illata, állaga csodás! A csomagolás is nagyon jófej, mintha egy tubus ezüstcsoda festék lenne, viszont az ára valóban húzós.
Ajándékba kaptam és nem hidratál úgy, mint ahogy egy 2000Ft-os krémtől elvárnám. Ilyen száraz, hideg időben inkább veszek egy Neutrogena krémet kb. féláron, majdnem dupla ennyi terméket kapok, és boldog vagyok vele.
Egy 4 napos utazásra vittem magammal ezt a krémet (főleg a mérete miatt), és sajnos nagyon hamar fogy.
Nem egy basic kézkrém, de ha valakinél az ár nem szempont, akkor tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

talasdora

2015. november 27.

Az illatába szerettem bele, és már kétszer megvettem. Különösebben nem hidratál és ápol, ezért most a téli hideg miatt biztosan keresek egy hidratálóbb krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

zsuzsoka0925

2015. november 17.

Nagyon finom az illata, de inkább tavasszal/ősszel használom, télen zsírosabb verzióra váltok (Pl. shea vajas kézkrémre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Kamillavirag

2015. november 9.

A legjobb dolog a világon, ha az embernek van fölösleges 2000 forintja.
Annyira puha és illatos lett tőle a kezem hogy huuuuu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

A legjobb dolog a világon, ha az embernek van fölösleges 2000 forintja.
Annyira puha és illatos lett tőle a kezem hogy huuuuu.

erika81

2015. október 28.

Nagyon tetszik az illata és a kiszerelés. 10 ml kiszerelésem van belőle. Nagy méretben nem veszem meg, mert bár nagyon tetszik, de a száraz, ekcémás bőrömnek hűvösebb időben sajnos kevés. De jó volt kipróbálni. Igazi luxus darab. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.