L'Occitane

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mademoiselle, Módosítva: 2012. február 10.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Shea vajban és E vitaminban gazdag ez a könnyű, nem zsíros állagú krém. Táplálja és védi a kezét a mindennapi hatásoktól. A Cherry Blossom virág kellemesen illatossá, puhává és hidratálttá varázsolja kezét.

Kiszerelés: 30 ml

EvaCs

2015. szeptember 9.

Egy kis luxus a hétköznapokban.. Szeretem a l'occitane kézkrémeket, eddig 3-at kaptam ajándékba így beruháztam erre a cseresznyevirág illatúra. Kipróbáltam a rózsásat, shea vajasat, verbenásat, és ez a szolid de nőies illat lett a kedvencem. Azért nem kap 5 csillagot mert tényleg drága, igaz a többi termékük is horror áru, mégis szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

nadalandy

2015. június 25.

Szuper kis krém. Imádtam. Minden szempontból, de tényleg. Egyetlen egy baj van, hogy elképesztően drága. de amúgy tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

ebria

2015. május 18.

Nekem konkrétan csípi a kiszáradt kezemet. Nem hidratál semmit de legalább jó sokáig tart mire felszívódik. Ilyen áron ez így szerintem elfogadhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Rami

2015. március 31.

Nagyon jó illata van, emiatt (is) imádom használni. Az állaga szuper, jól kenhető, de mégsem ömlik ki a tubusból, amikor kinyitom. Az ára borsos, emiatt ez csak egy négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

sihaya

2015. február 24.

Aránytalanul drága, hidratáló hatása elég gyenge, de legalább könnyen beszívódik, és tényleg isteni az illata. Férjem, aki a "faorr" oscar várományosa, tegnap 2x is megdicsérte, hogy milyen fincsi, ami nagy szó, úgyhogy jár a négyes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Wacskamati

2015. január 10.

a l'occitane-os kézkrémek többnyire fantasztikusan jó illatúak
az áruk aránytalanul drága, viszont akciókban el lehet csípni egy-két kedvező lehetőséget

amikor a munkahelyemen kibírhatatlannak érzem a helyzetet, akkor bekenem magam ezzel a krémmel, és könnyebb lesz a napom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

a l'occitane-os kézkrémek többnyire fantasztikusan jó illatúak

ani517

2015. január 4.

Imádom!(bár mostanában nem olyan száraz a kezem hogy nagyon erős hidratálásra lenne szüksége.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 4.

FEV

2014. augusztus 15.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódó krém. Az illata 2-3 kézmosás után még érezhető, ami szerintem nem rossz eredmény. Enyhén hidratál - nekem a téli időszakra kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Nagyon szeretem ezeket a kézkrémeket, mindig valami új illatút szoktam venni, vagy valami limitáltat. Ez a legjobb kézkrém, a TBS-t is magasan veri. Szuper hidratálás, isteni illatokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

dorcus89

2014. július 8.

Könnyen beszívódó, híg állagú krém. Viszonylag sokáig elég ez a kis kiszerelés is, nem kell belőle sok, jól kenhető. Az illatától többet vártam, kellemes de semmi különleges hatás. Ha valaki gyorsan beszívódó krémet szeretne annak telitalálat, de számítson hogy hidratálásban sem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.